Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.481
Cevap
199
Favori
1.208.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum ilk kullanım diyemi yaptı acaba normalmi sence yoksa bırakıyımı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knan88 K kullanıcısına yanıt
    Ben bırakıyorum ama genelde hemen bırakmayın once kızartıyor sonra ıyılestırıyor dıyorlar roza içinde öyle ama ben riske atamıyorum kıpkırmızı bır yuzle gezemem bütün gün kimse kusurabakmasın

Sen dediğim kremi al urıage cok begenceksın bak benım vazgecılmezım oldu kızarıklıgı cok ıyı alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rvp34

Arkadaşlar uzun zamandır başlığa yazmıyorum kafasında kızarıklık kepek ve en önemlisi AŞIRI SAÇ DÖKÜLMESİ olup bu dökulmeyi ve kızarıklığı en aza indirmenin yolunu bulanlar varsa yazabilir mi artık biraz yavaşlatmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Saç dökülmesinin önüne saçı 3 numara ya da dazlak yaparak ve 3 günde bir banyo yaparak geçtim. Birde hergün kafaya elle masaj yapmanın saç çıkartıcağı tavsiyesini aldım uyguladım dökülmenin daha da azaldığını saç diplerinin ağrısının azaldığını fark ettim tavsiye ederim. Geçmiş olsun hepimize.

• yuxel85 Y kullanıcısına yanıt
    Dostum benim yüzüm kızarmadan önce esmer gibi oluyor kararmış gibi oluyor bu normalmi ? Solaryum yanıgı gibi yani ?

Normal değil sanırım hiç öyle birsey duymadım. Ama kabuklanıyorsa o zaman kararıyor olabilir. Bende de sorun artık nedense yüzümdeki sivilce izleri kaybolmuyor. Sürekli oraları leke gibi kaldı

Dostum bende kabuklanma ve pullanma hiç olöuyor.Yüzüm alerji varmış gibi oluyor ? Doktor dedi stresten oluyor. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knan88 -- 14 Aralık 2017; 22:35:54 >
    Alrrji dedıgın kızarıklık mı? Kabuk benımde bırkete havuzdan sonra klordan oldu ana ara ara kuruyor soyuluyor

Evet dostım kızarıklık ateş basıyor gibi bazen ?

• Sacinda bu problem olan sac egzamasi olanlara soyluyorum kesinlikle ama kesinlikle sampuan sabunu saca surmeyin cok kotu yapiyor sac derisini sisiyor iyice.

En son bepanthol sensiderm aldim aciyi kesinlikle hafifletiyor bakalim daha 2 gunluk tecrubemle gayet ise yaradigini gordum fiyat biraz tuzlu kucuk tup 20 lira ama yapacak birsey yok.

• Arkadaşlar bu Biom8 adlı ürün gerçekten işe yarıyormuş yabancı forumlardada gördüm ama Türkiyede hiç bir yerde yok nasıl ulaşabiliriz ? Sipariş versek gümrüktende geçemez kozmetik ürün sınıfında olduğu için.

https://www.biom8.com/product/biom8-conditioning-oil/
  • Coresatin sarı işe yaramaıyor artık diyen arkadaş çok olmuş, keza bende de işe yaramıyor artık, tam aksine kızartıyor, ben aldığım coresatin sahte mi düşünmeye başlamıştım eczaneden almama rağmen, şimdi ise tek düşündüğüm coresatinin içerik değiştiği. Yeni kutuda böyle oldu çünkü.
  • runelgna kullanıcısına yanıt
    BENDE aldım daha çok kızarttı

• direk marka veriyorum ark lar.

Karden marka katran sabunuyla sabah akşam yüzünüzü yıkayın duşta da yüzünüzü bununla yıkayın. sonrasında kurumaması için mutlaka Uriage rozase krem sürün önceki paylaşımlarımda remi de var. bana dua edeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxel85

direk marka veriyorum ark lar.

Karden marka katran sabunuyla sabah akşam yüzünüzü yıkayın duşta da yüzünüzü bununla yıkayın. sonrasında kurumaması için mutlaka Uriage rozase krem sürün önceki paylaşımlarımda remi de var. bana dua edeceksiniz.

Saçları napıyorsunuz hocam? Yüz için geçici bir çözüm sanırım bu da, bırakınca eski haline dönüyor değil mi?
  • runelgna kullanıcısına yanıt
    Saclarımı hergub yıkıyorum işe gitmeden bir gün clear men bir gün prozinc mor değişmeli. Çok şükür yıllardır 0 kabuk ama kaşınıyor yine arada ellemiyorum hiç

Dostum bu senin dedigin kremi nerden buluruz

Eczaneler satiyor bayilik usulu calisiyorlar her eczanedew olmaz ya da internetten al gec

• Beyler merhaba bayadır yazmıyorum, bir sorum olacak.

Uzun zamandır biraz rahatım seboreik konusunda diyebilirim. Arada bir geliyor gibi oluyor, coresarin pembe ile baskılıyorum.

Benim sorum bir 10-15 gündür farkettim ağız kenarlarımda (bıyıkların bittiği yer) çok hafif de olsa pullanma var gibi sanki. Kızarıklık kaşıntı falan yok. Zaten çok gözle görülür birşey değil ama insan merak ediyor.

Bu durum acaba seboreikle mi alakalı yoksa malum havalar soğuk, nemsizlikten mi oldu acaba? Belirttiğim gibi kaşıntı, kızarıklık vs yok. Sadece çok hafif pullanma.

Görüşleriniz neler? Endişelenmeli miyim?

• Bence hava soguk dıye kuruluktan basıt bır nemlendırıcı sür gecmezse dermatolog a gıt . Eczaneden 15 tl ye kocaman excıpıalalabılırsın yazdıradabılırsın ödenıyor

Dostum mesajın için teşekkür ederim.

Bahsettiğin ürünü araştırdım. Hemen hemen herkes olumlu görüş bildirmiş. Kullanmayı düşünüyorum.

Bu arada şunu farkettim; ben gerçekten çok az su tüketen biriyim. Su içmediğim, sadece kola, ice tea, meyve suyu vs içtiğim günler bile oluyor. Onlar bile en fazla 1 litre falan günde.

Bunun da etkili olabileceğini düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.