Şimdi Ara

Sebebi ne acaba..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birçok insanın uykusu geliyor kitap okurken gayet iyi biliyorum ama benim uykum gelmiyor okurken,neden acaba?Nahoş sebeplere yoruyorum,kafam yeterince basmıyor ondan yada dikkatsizliğimden konsantrasyon eksikliğimden falan diye..Sence nedendir,neden bazı insanların uykusu gelmez okurken ne diyosun çok merak ediyorum!

• Allah şifa versin, nasıl olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahaneler sıralayarak kıvırmaya hiç lüzum yok, bunu yaşayanların okuma alışkanlığı yoktur.

• benim de uykum geliyor. gözlerim doluyor. ara veriyorum elimi yüzümü yıkıyorum.
  • Teşekkürler arkadaşlar özellikle Düşünen Biri sana çok teşekkürler,belki de haklısın okuma alışkanlığım çok güçlü olmadığından belki ama okuma alışkanlığım zayıf da olsa uykum gelmesi gerekmez miydi?
    Cevabı bilmesek de tahminlerle cevaba ulaşabiliriz..
    Benim konsantrasyonum artı dikkatim çok zayıftır ben ona yoruyorum,keşke bilen birini yakalasam!
  • Gece yatmadan önce okursam uykum geliyor. Onun haricinde uykum kolay kolay gelmiyor.
  • kitap okumak göz yorgunluğu yapıyor fakat uyku getirdiği yanılgı bence. bedenen yorgun değilsen yine zor uyursun.
    sorunu tam anlamadım eğer uykun gelsin diye kitap okumayı planlıyorsan egzersiz yapmanın daha çok yararı olur. yatmadan hemen önce olmasın bu sefer vücut ısın yükselir uyuman zorlaşır en az 2 saat fark olsun arada.
  • Çok mantıklı,esas olarak uykum gelsin peşinde değilim,merak işte ama uykumun gelmesi de önemli işte.Egzersiz yapıcam bunun için,teşekkürler..
  • Ayrıca beynin kitap okuma işini uykuyla bağdaştırmış olabilir. Uzanarak değil, dik oturarak; karanlıkta değil, bol ışıkta okumayı ısrarla sürdürür, kahveden de yardım alırsan bence birkaç güne atlatabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.