Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2692. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26902691269226932694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tilgaz

Bende merak ediyordum ALTUR u aradım,2021 e MK4 yeni kasa gelecekmis Tr. ye,bilgilerimize :)

Alıntıları Göster
    Ooo daha 2 sene varmış , beklenmez...
  • Aracımı 2. bakıma yetkili servise götürmedim ve dışarıda yaptırdım bakımı(Garantisi dolduğu için ve yüksek fiyat çektikleri için)
    Aracımı satarken olumsuz bir durum oluşturur mu sizce?
  • cruiser_16 kullanıcısına yanıt
    Hocam dsg degilse sıkıntı yok,şahsen benim aracım otomatik olmasa bende bakımları dışarda yaptırırım :( iyi niyet garantisi muhabbeti..
  • Leondaşlarım merhabalar!

2014 model Leon tdi dsg s&s sahibiyim. 4. yıl bakımı geldi aracımın. 38 bin km'de şu an. Yetkili servisi aradım, 1120 tl gibi fahiş bir fiyat söylediler. Üstelik indirimli fiyatmış, yersen. Ben de bu sefer kazıklanmak yerine ilk kez dışarıda yaptırmaya karar verdim. Yapılacak işlemler, değişecek parçalar şunlarmış:

- Yakıt filtresi
    - Yağ filtresi
    - Polen filtresi
    - Karter tapası
    - Hava filtresi
    - Motor yağı

Bunları nerelerden ve hangi markalardan almamı önerirsiniz? İzmit'te bu işlemleri yapacak güvenilir bir yer var mı bildiğiniz?

Teşekkürler...
  • yeni kasayı merak edenlere

• https://www.stemei.de/pages/coding/seat-leon-5f.php istanbul anadolu yakasında bu tür işlemleri yapacak yani kodlama ile aracın özelliklerini tam açacak bir yer tavsiyesi. Ve garanti sonrası gidilebilecek düzgün özel servis tavsiyeleriniz.
  • batar B kullanıcısına yanıt
    Enderelektronik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batar

https://www.stemei.de/pages/coding/seat-leon-5f.php istanbul anadolu yakasında bu tür işlemleri yapacak yani kodlama ile aracın özelliklerini tam açacak bir yer tavsiyesi. Ve garanti sonrası gidilebilecek düzgün özel servis tavsiyeleriniz.
    bilgisayarla aranız iyiyse kabloyu kendiniz alın yapın.
    nerdeyse kablo parasına yapıyorlar.
  • Arkadaşlar merhaba, Vag-com 18.9 vcds klon kablo bakıyorum önceden aliexpresste ilanlar oluyordu fakat şimdi bulamıyorum, türkiye fiyatları 255-300 arası yurtdışından nasıl sipariş edebiliriz acaba yakında sipariş veren oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djinn_inc -- 1 Mart 2019; 11:22:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Arkadaşlar merhaba, Vag-com 18.9 vcds klon kablo bakıyorum önceden aliexpresste ilanlar oluyordu fakat şimdi bulamıyorum, türkiye fiyatları 255-300 arası yurtdışından nasıl sipariş edebiliriz acaba yakında sipariş veren oldu mu?
    geçen ay arkadaşım aldı ama onun ilanda kalkmış
    ara ara kontrol edin.
    bazen kalkıyor bütün vag com ilanlar alide.
  • Arkadaşlar merhaba.yüzük falan kullanmamama rağmen vites topuzunda resimdeki gibi çizilmeler oluştu bende balon taktım.daha önce bu şekilde kullanan arkadaşlar var mı ? Bizararı olurmu özellikle yaz aylarında erime falan yapar mı ? Kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: unusual_pscho

Arkadaşlar merhaba.yüzük falan kullanmamama rağmen vites topuzunda resimdeki gibi çizilmeler oluştu bende balon taktım.daha önce bu şekilde kullanan arkadaşlar var mı ? Bizararı olurmu özellikle yaz aylarında erime falan yapar mı ? Kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

geçmiş olsun cem

alide
    https://tr.aliexpress.com/item/Hot1Pc-Silicone-Shift-Shifter-Gear-Knob-Stick-Cover-For-2011-on-DSG-VW-Golf-6-Passat/32823058459.html?spm=a2g10.search0604.3.82.541221d83kJVmA&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_8_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536_10902,searchweb201603_59,ppcSwitch_0&algo_expid=2867e605-5e82-4d5a-91f3-7266117bd468-15&algo_pvid=2867e605-5e82-4d5a-91f3-7266117bd468&transAbTest=ae803_4

silikon kılıflar var renk renk onlardan getirt tak bitane.
    yada komple değişik metal deri vs setler var biraz pahalı bu kılıflara göre.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    EYvallah coşar.ne kadar zamanda gelir tahmini? Diğer dediğin nasıl bişey ? Maliyeti nedir tahmini ? Birde bu gün dikkatimi çekti şu panjurun iç tarafında görünen kompresör gbi şey daha önce hiç dikkatimi çekmemişti onu kap
    atan biparça falan varmı ? Yoksa düştü de şimdi mi dikkatimi çekti ?

• Merhaba arkadaşlar. Daha önce burda paylaşmıştım. Aracım 2016 model kapı fitillerinden en ufak bir sarsıntıda bile fazlaca gıcırdama sesi geliyordu ve artık arabaya binmek istemiyordum neredeyse. Geçen hafta sonu fitillere silikon sprey sıktım ve ses yüzde yüze yakın kesildi. Benzer sıkıntı yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Makyajlı kasa leon fr sahibiyim dün aracıma geri görüş kamerası taktırdım geri görüş kamerası takılırken parazit olduğu için araya direnç takıldı ancak geçmedi parazit daha sonrasında herşeyi denedik en son geri vites ampulumu led yapmıştım onu söktüm normal sarı halojen olan geri vites ampulunu taktım parazit geçti ben geri vites ampulunu led olarak kullanmak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir ürün varmıdır photon vs alsam parazit yapmayı keser mi önceki ledi aliexpress den almıştım kullanamıyorum kamera yüzünden
  • Muratmurat71 kullanıcısına yanıt
    Slikon sprey olarak ne aldınız hocam ne kadar ücreti ?
    Serviste öyle yapıyor sanırım
  • Würth marka almıştım hocam geçen yıl onu kullandım. Net hatırlamıyorum ama 20 25 tl gibi bir fiyata almıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unusual_pscho

EYvallah coşar.ne kadar zamanda gelir tahmini? Diğer dediğin nasıl bişey ? Maliyeti nedir tahmini ? Birde bu gün dikkatimi çekti şu panjurun iç tarafında görünen kompresör gbi şey daha önce hiç dikkatimi çekmemişti onu kap
    atan biparça falan varmı ? Yoksa düştü de şimdi mi dikkatimi çekti ?
    radyotör o sıkıntı yok.
    linkteki ürün takipli kargoyla 28 gün diyor genelde 15 güne geliyor ama kafaya takmamak için 1 ayı gözden çıkar.
    diğer pahalı olan https://tr.aliexpress.com/item/1-PCS-Krom-Mat-Deri-Vites-Topuzu-Vites-Yan-Kapak-DSG-Ile-VW-Golf-6-I/32880310842.html?spm=a2g10.10010108.1000014.3.170b185fK11nPW&pvid=85b3564c-a469-4fe8-b5e5-d2dc505c1c83&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.115306.0&scm-url=1007.13338.115306.0&scm_id=1007.13338.115306.0

bu üründeki gibi değişik şekillerde alıp 3 parça (sağ, sol, üst) alıp orjinali söküp yerine takıyorsun. deri ve krom parçalar olduğundan daha şık ve daha pahalı oluyor.

bu arada silikon olan n11 dede varmış 20 tl https://urun.n11.com/vites-topuzu/carub-dsg-silikon-vites-topuzu-kilifi-P247833720

alıp geçebilirsin direkt takipli kargo ile aldığında yaklaşık aynı paraya geliyor.
    hemde 2 gün elinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: kyazmaci468

Makyajlı kasa leon fr sahibiyim dün aracıma geri görüş kamerası taktırdım geri görüş kamerası takılırken parazit olduğu için araya direnç takıldı ancak geçmedi parazit daha sonrasında herşeyi denedik en son geri vites ampulumu led yapmıştım onu söktüm normal sarı halojen olan geri vites ampulunu taktım parazit geçti ben geri vites ampulunu led olarak kullanmak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir ürün varmıdır photon vs alsam parazit yapmayı keser mi önceki ledi aliexpress den almıştım kullanamıyorum kamera yüzünden
    hocam
    vag com kabloyla geri vites lambasının yük tipini led olarak değiştirerek deneyebilirsiniz.
    yada canbus devreli bir led takıp deneyebilirsiniz.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Eyvallah coşar ımm çok saolasın ..

• 
Sayfa: önceki 26902691269226932694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.