Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2691. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
57.711
Cevap
368
Favori
2.583.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #41
Sayfa: önceki 26892690269126922693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackeyes

Geri vitese taktığım Led ampul bozuldu. Kullanan ve aliexpress linki verebilecek var mı?
    US $9.28 42%OFF | 2 adet P21W LED 1156 BA15S LED Ampuller Araba Işıkları 1200Lm Dönüş Sinyali Ters Fren Lambası R5W 3030 LEDs 12 V 24 V Otomobil Lambası D040
    https://s.click.aliexpress.com/e/bOJpZeGZ

kalitelidir.. kendi aracimda kullaniyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

US $9.28 42%OFF | 2 adet P21W LED 1156 BA15S LED Ampuller Araba Işıkları 1200Lm Dönüş Sinyali Ters Fren Lambası R5W 3030 LEDs 12 V 24 V Otomobil Lambası D040
    https://s.click.aliexpress.com/e/bOJpZeGZ

kalitelidir.. kendi aracimda kullaniyorum..

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

• aracına sonradan kör nokta uyarı sistemi taktıran oldu mu?

aliexpress'te 60 dolara sistem var. iki tane arka sensör, bir ana beyin, iki tane uyarı ışığı, bir tane uyarı düdüğü ve kablolamayla satıyorlar.

yalnız elektrikten pek anlamadığım için tanıdık elektrikçi lazım kolay kolay herkes uğraşmaz böyle bir şeyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balcis

aracına sonradan kör nokta uyarı sistemi taktıran oldu mu?

aliexpress'te 60 dolara sistem var. iki tane arka sensör, bir ana beyin, iki tane uyarı ışığı, bir tane uyarı düdüğü ve kablolamayla satıyorlar.

yalnız elektrikten pek anlamadığım için tanıdık elektrikçi lazım kolay kolay herkes uğraşmaz böyle bir şeyle.
    hocam
    ürün linki de paylaşırmısınız inceleyelim.
    hem taktırmak isteyenlerede fikir verir.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam ekleyeyim hemen:
    TRY 322.02 11%OFF | En iyi Kör Nokta Algılama Sistemi
    https://s.click.aliexpress.com/e/cSoK7iVx
    Blind spot detection diye aradım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Haklısın hocam ekleyeyim hemen:
    TRY 322.02 11%OFF | En iyi Kör Nokta Algılama Sistemi
    https://s.click.aliexpress.com/e/cSoK7iVx
    Blind spot detection diye aradım.
    hocam
    https://www.youtube.com/watch?v=MtvnNZYpEWw

bir takım videosu var burdaki sistem biraz daha farklı galiba
    delme işide az görünüyor ama sizin bulduğunuza göre baya tuzlu.

aliexpres te benzer bir ürün. https://tr.aliexpress.com/item/Ak-ll-Araba-Mikrodalga-Radar-K-r-Nokta-Alg-lama-Sistemi-G-venlik-Uyar-Sens-r/32841095999.html?spm=a2g10.10010108.1000013.3.5b93185fQwABTd&pvid=630f68bc-b1bb-4099-a68f-2219a50f2a04&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.90158.0&scm-url=1007.13339.90158.0&scm_id=1007.13339.90158.0

düzgün bir usta takar rahat ama düzgün ustayı bulmak sıkıntı.

ben multimedia yı değiştirdim. paylaşmıtım. oto teyp satan yeler 100-150 tl ye takıyordu. arkdaşaın başına gelen faciadan sonra. bakımı yaptırdığım ustama taktırdım. 250 tl verdim kamera ve multimedianın montajına ama istediğim gibi yaptı sağolsun yarım günden fazla sadece montajla uğraştı. helal olsun dedim yani.

düzgün eli bu işlere yatkın nazının geçeceği usta bulmak önemli bu işler için kendin yapamıyorsan. usta yoksade yaptırma pişman ederler adamı piyasadaki cinler...

• balcis kullanıcısına yanıt
    Ben leona kör nokta yaptırdım. Arka sağ sol tampon icine radar takılıyor. Ayna camları değişiyor. Kör nokta ile beraber parktan çıkış asistanı geliyor.

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 19 Şubat 2019; 23:54:59 >
  • mehmet_u kullanıcısına yanıt
    Serviste mi yaptırdınız?

• balcis kullanıcısına yanıt
    Servis aracın orjinalinde olmayan hic bir seyi yapmıyor ne yazıkki. Apo usta yaptı

Göstergelerden makyajlı kasa gibi gördüm bizim mk3'e de yapıyor mu acaba? Yeri neresidir, nasıl bulabiliriz?

• quote:

Göstergelerden makyajlı kasa gibi gördüm bizim mk3'e de yapıyor mu acaba? Yeri neresidir, nasıl bulabiliriz?
    2017 makyajlı aracım. 2013 sonrası leonlara yapılıyor. Yeri istanbul bahçelievler. instagram da vuralelektronik facebookta apo usta diye aratırsan iletisim bilgileri var

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_u

Ben leona kör nokta yaptırdım. Arka sağ sol tampon icine radar takılıyor. Ayna camları değişiyor. Kör nokta ile beraber parktan çıkış asistanı geliyor.

çok güzel olmuş tertemiz maşallah
    parktan çıkış asistanı nasıl oluyor hocam yada ney

• Park ederken yada çıkarken arka sağ sol çaprazda nesne gördüğünde fren yapıyor. Aynı zamanda ekranda arka sağ sol gözüküyor park sensoru gibi
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_u

Park ederken yada çıkarken arka sağ sol çaprazda nesne gördüğünde fren yapıyor. Aynı zamanda ekranda arka sağ sol gözüküyor park sensoru gibi
    bir nevi 360 derece park sensörü oluyor aracın. (fabrikasyon ön arka park sensörü varsa)
    teşekkürler bilgilendirme için hocam.
    birde yaklaşık kaça mal oluyor ?

• Aracta otomatik parkta var. Ekstra ön ve arka tampon kenarlarında 2 adet daha park sensoru oluyor. Aracın yanlarını otomatik park oldugu icin gosteriyor. Kör nokta sadece arka sag sol caprazı gosteriyor. Kör noktayı yaptıralı 7 ay oldu o zaman 2.000 TL di

sct' deki lfr plakalı aracın sahibisiniz sanırsam takipteyiz hocam
  • 2017 Model makyajlı kasa fr sahibiyim 8" ekranım var ve geri görüş kamerası taktırmak istiyorum varmıdır bu uygulamayı yaptıran anadolu yakasında ikame etmekteyim fiyat olarak ne kadara mal olur bize ender elektronikle görüştüm 1400tl gibi bir fiyat söyledi açıkçası çok geldi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyazmaci468

2017 Model makyajlı kasa fr sahibiyim 8" ekranım var ve geri görüş kamerası taktırmak istiyorum varmıdır bu uygulamayı yaptıran anadolu yakasında ikame etmekteyim fiyat olarak ne kadara mal olur bize ender elektronikle görüştüm 1400tl gibi bir fiyat söyledi açıkçası çok geldi fiyat
    @mehmet_u hocamla irtibata geçin. istanbul'da baya ekletme yapmış aracına.
  • Yeni leon ne zaman satışa sunulur bilgisi olan var mı?
    2016 FR'ımı yenilemek istiyorum,yeni kasayı görmek lazım diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruiser_16

Yeni leon ne zaman satışa sunulur bilgisi olan var mı?
    2016 FR'ımı yenilemek istiyorum,yeni kasayı görmek lazım diye düşünüyorum...
    Bende merak ediyordum ALTUR u aradım,2021 e MK4 yeni kasa gelecekmis Tr. ye,bilgilerimize :)
  • 
Sayfa: önceki 26892690269126922693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.