Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (4 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
55.341
Cevap
386
Favori
2.282.692
Tıklama
Giriş
    78 Mesaj

Hocam elbette ekspertiz yaptırmadan almayacağız ama her aracın özellikle hassas olduğu noktalar oluyor o yüzden sormuştum teşekkürler cevabınız için :)
    |
    |
    silversmith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım hocam. Yani dsg hala bir sorun olabilir diyorsunuz. Mümkünse o zaman servis bakımlı arayacağım. Teşekkürler öneriniz için.
    |
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birde su var servis bakimli iyi niyet garantisi 7yil gecerli, o yuzden mutlaka 2012 uzeri mumkunse dediginiz gibi 2014-15 bakmanizi tavsiye ederim, hayirlisi olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgaz -- 18 Şubat 2019; 16:15:10 >
    |
    |
    146 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaten en düşük 2014 model olarak bakıyorum şu anda. Hem dsg nin mekatronik kısmındaki 2013 sonrası güncelleme için hemde aracın 5 yaşından büyük olmaması için. Teşekkürler. Kazasız belasız sürüşler hepinize
    |
    |
    tilgaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: blackeyes

Geri vitese taktığım Led ampul bozuldu. Kullanan ve aliexpress linki verebilecek var mı?
    US $9.28 42%OFF | 2 adet P21W LED 1156 BA15S LED Ampuller Araba Işıkları 1200Lm Dönüş Sinyali Ters Fren Lambası R5W 3030 LEDs 12 V 24 V Otomobil Lambası D040
    https://s.click.aliexpress.com/e/bOJpZeGZ

kalitelidir.. kendi aracimda kullaniyorum..

Orijinalden alıntı: dewr

US $9.28 42%OFF | 2 adet P21W LED 1156 BA15S LED Ampuller Araba Işıkları 1200Lm Dönüş Sinyali Ters Fren Lambası R5W 3030 LEDs 12 V 24 V Otomobil Lambası D040
    https://s.click.aliexpress.com/e/bOJpZeGZ

kalitelidir.. kendi aracimda kullaniyorum..

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

|
    |

• Binbaşı
    1917 Mesaj
    aracına sonradan kör nokta uyarı sistemi taktıran oldu mu?

aliexpress'te 60 dolara sistem var. iki tane arka sensör, bir ana beyin, iki tane uyarı ışığı, bir tane uyarı düdüğü ve kablolamayla satıyorlar.

yalnız elektrikten pek anlamadığım için tanıdık elektrikçi lazım kolay kolay herkes uğraşmaz böyle bir şeyle.
    Konf: AMD Ryzen 5 2600 || ASUS TUF B450 Plus Gaming || G-SKILL RipJawsV 2x8GB 3000mHz RAM || Nvidia GTX 1070 8GB || Cooler Master MB500 TUF Edition || FSP Hydro 80Plus Bronze 700W || Logitech G27, F710 || DELL SE2717H IPS 75hz || Steam: balcis || iRacing: balcis
  • Yarbay
    4268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: balcis

aracına sonradan kör nokta uyarı sistemi taktıran oldu mu?

aliexpress'te 60 dolara sistem var. iki tane arka sensör, bir ana beyin, iki tane uyarı ışığı, bir tane uyarı düdüğü ve kablolamayla satıyorlar.

yalnız elektrikten pek anlamadığım için tanıdık elektrikçi lazım kolay kolay herkes uğraşmaz böyle bir şeyle.
    hocam
    ürün linki de paylaşırmısınız inceleyelim.
    hem taktırmak isteyenlerede fikir verir.

Haklısın hocam ekleyeyim hemen:
    TRY 322.02 11%OFF | En iyi Kör Nokta Algılama Sistemi
    https://s.click.aliexpress.com/e/cSoK7iVx
    Blind spot detection diye aradım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4268 Mesaj
    quote:

Haklısın hocam ekleyeyim hemen:
    TRY 322.02 11%OFF | En iyi Kör Nokta Algılama Sistemi
    https://s.click.aliexpress.com/e/cSoK7iVx
    Blind spot detection diye aradım.
    hocam
    https://www.youtube.com/watch?v=MtvnNZYpEWw

bir takım videosu var burdaki sistem biraz daha farklı galiba
    delme işide az görünüyor ama sizin bulduğunuza göre baya tuzlu.

aliexpres te benzer bir ürün. https://tr.aliexpress.com/item/Ak-ll-Araba-Mikrodalga-Radar-K-r-Nokta-Alg-lama-Sistemi-G-venlik-Uyar-Sens-r/32841095999.html?spm=a2g10.10010108.1000013.3.5b93185fQwABTd&pvid=630f68bc-b1bb-4099-a68f-2219a50f2a04&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.90158.0&scm-url=1007.13339.90158.0&scm_id=1007.13339.90158.0

düzgün bir usta takar rahat ama düzgün ustayı bulmak sıkıntı.

ben multimedia yı değiştirdim. paylaşmıtım. oto teyp satan yeler 100-150 tl ye takıyordu. arkdaşaın başına gelen faciadan sonra. bakımı yaptırdığım ustama taktırdım. 250 tl verdim kamera ve multimedianın montajına ama istediğim gibi yaptı sağolsun yarım günden fazla sadece montajla uğraştı. helal olsun dedim yani.

düzgün eli bu işlere yatkın nazının geçeceği usta bulmak önemli bu işler için kendin yapamıyorsan. usta yoksade yaptırma pişman ederler adamı piyasadaki cinler...
    |
    |

• Çavuş
    72 Mesaj

Ben leona kör nokta yaptırdım. Arka sağ sol tampon icine radar takılıyor. Ayna camları değişiyor. Kör nokta ile beraber parktan çıkış asistanı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 19 Şubat 2019; 23:54:59 >
    |
    |
    balcis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Serviste mi yaptırdınız?

|
    |
    mehmet_u kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    72 Mesaj

Servis aracın orjinalinde olmayan hic bir seyi yapmıyor ne yazıkki. Apo usta yaptı

|
    |
    balcis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Göstergelerden makyajlı kasa gibi gördüm bizim mk3'e de yapıyor mu acaba? Yeri neresidir, nasıl bulabiliriz?

|
    |
    mehmet_u kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    72 Mesaj
    quote:

Göstergelerden makyajlı kasa gibi gördüm bizim mk3'e de yapıyor mu acaba? Yeri neresidir, nasıl bulabiliriz?
    2017 makyajlı aracım. 2013 sonrası leonlara yapılıyor. Yeri istanbul bahçelievler. instagram da vuralelektronik facebookta apo usta diye aratırsan iletisim bilgileri var

|
    |

Orijinalden alıntı: mehmet_u

Ben leona kör nokta yaptırdım. Arka sağ sol tampon icine radar takılıyor. Ayna camları değişiyor. Kör nokta ile beraber parktan çıkış asistanı geliyor.

çok güzel olmuş tertemiz maşallah
    parktan çıkış asistanı nasıl oluyor hocam yada ney
    |
    |

Orijinalden alıntı: mehmet_u

Park ederken yada çıkarken arka sağ sol çaprazda nesne gördüğünde fren yapıyor. Aynı zamanda ekranda arka sağ sol gözüküyor park sensoru gibi
    bir nevi 360 derece park sensörü oluyor aracın. (fabrikasyon ön arka park sensörü varsa)
    teşekkürler bilgilendirme için hocam.
    birde yaklaşık kaça mal oluyor ?
    |
    |

• Çavuş
    72 Mesaj
    Aracta otomatik parkta var. Ekstra ön ve arka tampon kenarlarında 2 adet daha park sensoru oluyor. Aracın yanlarını otomatik park oldugu icin gosteriyor. Kör nokta sadece arka sag sol caprazı gosteriyor. Kör noktayı yaptıralı 7 ay oldu o zaman 2.000 TL di

Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.