Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kafkas1111
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23502351235223532354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam led iyidir güzeldirde.geçen ay eşim kaza yaptı sırf iki fara 7700 tl masraf yazdılar.leon ledsiz olmaz dedik led aldık ama ne aydınlatması aydınlatma nede mesrafsız bişey. Görüntüye diyecek lafım yok ama😬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Erdem#

Hocam led iyidir güzeldirde.geçen ay eşim kaza yaptı sırf iki fara 7700 tl masraf yazdılar.leon ledsiz olmaz dedik led aldık ama ne aydınlatması aydınlatma nede mesrafsız bişey. Görüntüye diyecek lafım yok ama&#128556;

hocam bende sırf o yüzden ledsiz alor mavi aldım kaza sonrası masrafı çok oluyor bozulmasıda aynı şekilde. aydınlatma olarakta çoğu insan yeterli olmadığını söylemişti. Birde araç içersinden farları manuel olarak uzunluk ayarı yapılmıyord normal far aldım istediklerim oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

Bu arada bugün bluetooth tan müzik açayım dedim. O da ne ses bangır bangır. Müthiş bir ses.

Forumlarda hep duyuyorum leonun ses sistemi çok iyi diye. Açıkçası bana çok ta iyi gelmemişti. Tamam ses çok temiz ama çok yüksek çıkmıyordu. Arabayı aldığımdan beri hep usb den dinliyordum. Bugün telefonumda olan bir şarkıyı açayım dedim. Çok yüksek ses çıktı.

Sizde de durum aynı mıdır? Yoksa benim usb mi dandik, ya da indirdiğim şarkılardan mı? Çünkü telefondaki şarkıları spotify dan açmıştım.

Sd card ya da cd denemedim. En yakın zamanda onlarıda deneyeceğim.

hocam
    en iyi sesi ipod bağlantısından alıyorsunuz. ondan sonra bluetooth daha sonra usb den.
    birden fazla araçta denedik. bluetooth ile usb arasında mp3 dinlemede kalite farkı oluyor malesef.
    bluetooth la dinlemek daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Bu arada bugün bluetooth tan müzik açayım dedim. O da ne ses bangır bangır. Müthiş bir ses.

Forumlarda hep duyuyorum leonun ses sistemi çok iyi diye. Açıkçası bana çok ta iyi gelmemişti. Tamam ses çok temiz ama çok yüksek çıkmıyordu. Arabayı aldığımdan beri hep usb den dinliyordum. Bugün telefonumda olan bir şarkıyı açayım dedim. Çok yüksek ses çıktı.

Sizde de durum aynı mıdır? Yoksa benim usb mi dandik, ya da indirdiğim şarkılardan mı? Çünkü telefondaki şarkıları spotify dan açmıştım.

hocam
    en iyi sesi ipod bağlantısından alıyorsunuz. ondan sonra bluetooth daha sonra usb den.
    birden fazla araçta denedik. bluetooth ile usb arasında mp3 dinlemede kalite farkı oluyor malesef.

kesinlikle katılıyorum , iphone ile bluetoothdan açıyorum ses harika .

• krach55 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle aydınlatması yeterli değil hocam. Biz kaza veya bozulma gibi etkenleri düşünmedik görüntü güzel diye aldık. Pişman değilim ama bu etkenleride göz önünde bulundurmak gerekiyor bence

• quote:

Orijinalden alıntı: tmac61

arada foto koyun arkadaşlar, azcık sayfa atlasın

Hemen söyliyim, araç tabiki benim değil

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Hocam bu resimdeki jantlardan almak istiyorum bunun modelini bilen var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: adil_57

quote:

Zibart ta bu konuyu konuşmuştuk senle hatırlıyorsan hatta arabaların işi bitince bakalım demiştik ama unuttuk benim USB ile Bluetooth çok güzel ses alıyorum radyoda bi tık oynuyor kalite

Ben ziebarta geldiğimde araba 1 günlük olduğundan kurcalayamamıştım daha. Buluşalım bi ara deneyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

Hocam şarkının kalitesiyle alakalı, ben usbye de 320 kbps attım spotifyle aynı ses alıyorum yaklaşık, bir de ses ayarlarında usb sesi kısıkta olabilir o da çok değiştiriyor.

Ben youtube mp3 dönüştürücüyle indiriyorum. Çok kolay ve hızlı oluyo 3-4 sn.de şarkı iniyor.
    Ses ayarı bluetooth ve sd card için vardı onları yüksek yaptım ama usb için olanı göremedim tekrar bi kurcalayayım

• quote:

quote:

hocam

Bu kadar fark olacağını düşünmemiştin. Bluetooth biraz gecikmeli oluyor sadece ileri sarma şarkı atlama vs. İçin gerçi çok küçük bir gecikme. O da internet hızı ile de alakalı olabilir. Spotify için söylüyorum

• Bu arada müzik dinlemek için spotify gibi bir uygulama daha var. Turkcell'in fizy uygulaması. Spotify nin aynısı ve bizim araçlarda bluetooth ile çalışıyor. Ayrıca ücretsiz (en azından şimdilik)ben dün gece yükleyip şarkı attım, sabah 5 dk kadar dinledim. Güzel çalışıyor. ayrıca çevrimdışı dinle seçeneği de mevcut. Denemenizi tavsiye ederim.

Ses kalitesini cd, usb, bluetooth (telefondaki kayıtlı şarkılar), fizy, spotify olarak deneyeceğim. uygulamalar güzel ses veriyorsa fizy kullanılır.
  • quote:

Bu arada müzik dinlemek için spotify gibi bir uygulama daha var. Turkcell'in fizy uygulaması. Spotify nin aynısı ve bizim araçlarda bluetooth ile çalışıyor. Ayrıca ücretsiz (en azından şimdilik)ben dün gece yükleyip şarkı attım, sabah 5 dk kadar dinledim. Güzel çalışıyor. ayrıca çevrimdışı dinle seçeneği de mevcut. Denemenizi tavsiye ederim.

Ses kalitesini cd, usb, bluetooth (telefondaki kayıtlı şarkılar), fizy, spotify olarak deneyeceğim. uygulamalar güzel ses veriyorsa fizy kullanılır.

hocam
    benim tel android sd kartı flac formatında mp3 lerle doldurdum.
    google play music ten çalıyorum bluetooth la bağlayıp. direksiyon ve ekrandan şarkı atlatma falanda çalışıyor. ileri geri alamıyorsunuz bitek.
    aracı genelde yazlığa giderken kullanıyorum. yolun 35 km lik kısımında bırakın internet çekimini telefon bile çekmiyor bazen :)
    (mordoğan otobandan sonraki 35 km)

• trkz83 T kullanıcısına yanıt
    18'' titanyum jant
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih İSMAİL

18'' titanyum jant

Hocam bazı sitelere baktım ama ben bulamadım bu jantı. Var mı bildiginiz yer

• quote:

Orijinalden alıntı: trkz83

quote:

18'' titanyum jant

Titanyum paket ile aracın üzerinde geliyor bu jantlar. Sanırım piyasada mevcut değil.
  • quote:

quote:

Bu arada müzik dinlemek için spotify gibi bir uygulama daha var. Turkcell'in fizy uygulaması. Spotify nin aynısı ve bizim araçlarda bluetooth ile çalışıyor. Ayrıca ücretsiz (en azından şimdilik)ben dün gece yükleyip şarkı attım, sabah 5 dk kadar dinledim. Güzel çalışıyor. ayrıca çevrimdışı dinle seçeneği de mevcut. Denemenizi tavsiye ederim.

hocam
    google play music ten çalıyorum bluetooth la bağlayıp. direksiyon ve ekrandan şarkı atlatma falanda çalışıyor. ileri geri alamıyorsunuz bitek.
    aracı genelde yazlığa giderken kullanıyorum. yolun 35 km lik kısımında bırakın internet çekimini telefon bile çekmiyor bazen :)

Fizy de çevrimdışı dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca şarkıları ileride alabiliyorsunuz. Tam uyumlu çalılıyor. Şimdilik güzel ama dediğim gibi 5dk. Dinledim. Böyle giderse iyi.

• quote:

quote:

quote:

hocam

Fizy de çevrimdışı dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca şarkıları ileride alabiliyorsunuz. Tam uyumlu çalılıyor. Şimdilik güzel ama dediğim gibi 5dk. Dinledim. Böyle giderse iyi.

hattı turkcell olanlar için iyiymiş hocam
    benim hat türktelekom (avea)

• quote:

Orijinalden alıntı: cruiser_16

quote:

Orijinalden alıntı: trkz83

quote:

18'' titanyum jant

Titanyum paket ile aracın üzerinde geliyor bu jantlar. Sanırım piyasada mevcut değil.

Tesekkurler hocam. Cok guzel duruyomus şansımız yok

• Arkadaslar gectiğimiz sayfalara baktım bulamadım hatırlayan varsa özellikle junkerss hocam

Şu golflerde kullanılan bizim araçlarada uyan cam suyu fiskiye memesinin kodu hangisiydi mk5 golfler için olanmı mk6 golfler için olanmı uyuyordu ikiside aynı gibi ama asıl bana yedek parça numarası lazım yani bizim araçla uyumlu olanın
  • #Erdem# kullanıcısına yanıt
    Peki hocam bunu nasıl yapıyorsunuz? Benimde manuel kullanmak istememin sebebi o. Araç bazen sokak arası gibi kısa mesafeli hızlanmalarda bile 3.vitesi görüyor. Hemen ardından durduğum zaman tekrar 1.vitese alıyor. Halbuki şanzımanı daha fazla zorlamamak adına sizin dediğiniz gibi sıkışık trafikte sık sık dur kalk yaptığımız trafikte manuele almak hem şanzımanın ömrü açısından çok yararlı olur. Aracı manuele almak için vites kolunu hangi pozisyona getiriyoruz? Ekranda manuelde iken veya sport modda iken nasıl bir uyarı veya işaret oluyor. Araç hareket halinde iken manuele almak zararlı mıdır? Ne gibi durumlara dikkat etmek gerekiyor. İnanırmısınız hiç bir yardımcı video bulamadım bu konuyla ilgili. Çevremde de DSG olmadığı için soracak kimsede yok.

NOT: Öğrendikten sonra ilk işim bir video çalışması ile DSG'ye yeni geçenler için bir yardımcı video hazırlamak olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

Arkadaslar gectiğimiz sayfalara baktım bulamadım hatırlayan varsa özellikle junkerss hocam

Şu golflerde kullanılan bizim araçlarada uyan cam suyu fiskiye memesinin kodu hangisiydi mk5 golfler için olanmı mk6 golfler için olanmı uyuyordu ikiside aynı gibi ama asıl bana yedek parça numarası lazım yani bizim araçla uyumlu olanın

hocam
    kış paketi(far yıkama vs.) olmayanlar için olanı bu https://tr.aliexpress.com/item/2Pcs-Windscreen-Washer-Spray-Jet-Nozzle-For-VW-Volkswagen-Golf-6-MK6-GTI-Caddy-Passat-B6/32440204223.html?spm=2114.13010208.99999999.278.JVXO1U&detailNewVersion=&categoryId=200000230

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 16 Aralık 2016; 13:46:55 >

• 
Sayfa: önceki 23502351235223532354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.