Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
57.787
Cevap
368
Favori
2.586.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23482349235023512352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet olmadi yazilim farki olabileceğini düşünüyoruz , zaten yapabilirsek bilgilendime yapicam forumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unusual_pscho

arkadaşlar herkese merhabalar tekrar ..
    araca ihtiyacım var ve karar aşamasındayım daha öncede belirtmiştim burda. büyük ihtimal bu araçtan almayı planlıyorum sıfır, ikinci el az kullanılmış temiz 140/150 hp artık hangisi denk gelirse almayı planlıyorum. son kez siz kullanıcı arkadaşlardan yardım istiyorum.
    aracı pek tanımıyorum özellikle alırken şu özellik olsun bu olsun dediğiniz, aracı kullanırken işimize yarayacak ek bir paket yada özellik var mıdır ? illa şunuda eklet diyebileceğiniz bir özellik varsa ona doğru yöneleyim diyorum ..
    yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..
    bu arada benim dikkatimi çeken geniş ekran ve müzik dinlemeyi sevdiğim için seat ses sistemi (normalinden kalite olarak farklı mıdır? ) olursa iyi olur düşüncesindeyim.

hocam
    seat sound çok büyük fark yok diyorlar kullananlar.
    büyük ekran full link birde jant seviyorsanız jantlara dikkat edin seçin. sonradan çok maliyetli oluyor jantlar.
    alcantra koltuk.

sıfırdan sipariş verecek olsam ve bütçem yetse
    adaptif cruse control, şerit takip asistanı, far assistanı ve otomatik park pilotu ilk sıraya yazardım opsiyon olarak.

• Elinde olan varsa ben alaym anahtar kilifi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

Arkadaşlar araç stop ederken çalıştırınca ayak aydınlatmaları vs göz kırpıyor bir kere . Normal mi bu ben daha önce fark etmemiştim , şimdi hepsini led ampul yapınca bir yerde arıza mı var acaba ?

Arkadaşlar şu konuya bir yardımcı olabilir misiniz ? Hazır iş çıkışı akşam yaklaşmışken 😊

• Seat sound on numara 18jantta harika bence. Full linki actirayymi diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Hocam konu sahibi benim :) montaji falan yaptim ama
    Park sensörü beyni yok ondan kodlamayi yapamadim , yusuftan haber bekliyorum bende suanda kamera aracimda montajli duruyor bagajda

Tamamdır hocam gelişmeleri bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: meyt15

Elinde olan varsa ben alaym anahtar kilifi

size vermediler mi hocam kılıf?
    benimki duruyor kutusunda ilk günkü gibi
  • benim araçtada 2016 leon 6.5 ekran var park sensörü yok bende park sensörü ve kamera istiyorum acaba takılır mı ? maliyeti ne olur bana
  • quote:

quote:

Arkadaşlar araç stop ederken çalıştırınca ayak aydınlatmaları vs göz kırpıyor bir kere . Normal mi bu ben daha önce fark etmemiştim , şimdi hepsini led ampul yapınca bir yerde arıza mı var acaba ?

Arkadaşlar şu konuya bir yardımcı olabilir misiniz ? Hazır iş çıkışı akşam yaklaşmışken &#128522;

bazı ledler yapıyor diye birkaç şikayet olmuştu diye hatırlıyorum hocam
    birini eski halojenle değiştirip deneyin hocam.
  • quote:

araca ihtiyacım var ve karar aşamasındayım daha öncede belirtmiştim burda. büyük ihtimal bu araçtan almayı planlıyorum sıfır, ikinci el az kullanılmış temiz 140/150 hp artık hangisi denk gelirse almayı planlıyorum. son kez siz kullanıcı arkadaşlardan yardım istiyorum.
    aracı pek tanımıyorum özellikle alırken şu özellik olsun bu olsun dediğiniz, aracı kullanırken işimize yarayacak ek bir paket yada özellik var mıdır ? illa şunuda eklet diyebileceğiniz bir özellik varsa ona doğru yöneleyim diyorum ..
    bu arada benim dikkatimi çeken geniş ekran ve müzik dinlemeyi sevdiğim için seat ses sistemi (normalinden kalite olarak farklı mıdır? ) olursa iyi olur düşüncesindeyim.

18 inç opsiyon jantlar zevk işi daha sonra değiştirmeye niyetlenecekseniz çok pahalı.
    Mutlaka büyük ekran alım derim.
    Mümkünse fr plus paketli alın, ön park sensörünüzde olur. Ayrıca ben alcantara koltukları çok beğeniyorum. Ama fr ın standart koltukları da çok güzel.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Vermediler. Gelecek dedi gelirse alacagz bakalm

• meyt15 M kullanıcısına yanıt
    sikistirin alin hocam.
    bisey vermiyolar onu bari versinler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ben 18 jant ve fr Plus aldım seat sound ta alacaktım fakat bazı arkadaşlar arasında fazla bi farkın olmadığını diyince bende ona vereceğim parayla 1500 lük subwofer alırım daha iyi dedim şuan keşke şunuda alsaydım dediğim birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: adil_57

quote:

Ben 18 jant ve fr Plus aldım seat sound ta alacaktım fakat bazı arkadaşlar arasında fazla bi farkın olmadığını diyince bende ona vereceğim parayla 1500 lük subwofer alırım daha iyi dedim şuan keşke şunuda alsaydım dediğim birşey yok

Seat soundu çok büyük fark var basslarda. Her ikisini de bayide denedim. Soundlu arabada basslar gümbür gümbür geliyordu. Ama normal ses sistemi de kötü diyemem onun da bassları yeterli düzeyde.

• Bende ses sistemi var konserdeymis gibisin fark bariz.aslinda mecburiyet ten aldim arac yok zaten uzerinde vardi pzt zam geliyordu. Belese geldi diyebiliriz

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Öyle yapacam hocam sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Arabayı ilk aldığımda bayii banada vermişti bundan. Gıcık oldum kırmıştım.

bu nedir ağalar!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: meyt15

Bende ses sistemi var konserdeymis gibisin fark bariz.aslinda mecburiyet ten aldim arac yok zaten uzerinde vardi pzt zam geliyordu. Belese geldi diyebiliriz

Aracin zaten normal ses sistemi iyi hocam uzerine ne yapilsa guzel olur

• muratslx M kullanıcısına yanıt
    Amacım forumda yer alan birileri ile dalga geçmek değildi. 60.000 TL verip hemde peşin! aldığım sıfır araç için verilen kılıfın daha kaliteli bir şey olmasını beklerdim. İnternetten ucuzen sipariş ettiğim kılıf bile daha kaliteli idi. Bende bu tepkiyi bayiideki bayana vermiştim. Bu nedir ya diyerek.
  • Arkadaşlar tekrar merhabalar ..
    sorularıma sabırla cevap veren kullanıcı arkadaşlara çok teşekkür ederim ..
    malum siteden bir araç buldum 2016 eurolig paketliymiş, bu euro lig paketinin içeriği ne oluyo acaba?
    kazası, vuruğu, çiziği olmadığını söylüyo ve 77.000 düştü en son ne dersiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 23482349235023512352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.