Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
57.735
Cevap
368
Favori
2.584.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22712272227322742275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam pas pasları hediye diye veriyorlar dediğiniz gibi hala kardeşim benden habersiz anahtar kılıfı almış araç rengine göre taktı onu hemen ben sonradan gördüm onlarda anahtarı kılıf taktılar bizim çakma kılıfı beğendiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adil_57 -- 10 Kasım 2016; 12:44:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni yılda düzenlenen ÖTVlerle beraber makyajı da ekledinmi 6-10 arası olur bence. Kur da rahat durmuyor zaten. O yüzden koşa koşa 1.2 manuel aldım 2 günde marmara'da kalmadı da gittim kayseri'den aldım bugün 1000 tl kardayım. Keşke bir ay önce alsaymışım 2400 karda olurmuşum :/ neyse herkes için en iyisi olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goldenmooon

Yeni yılda düzenlenen ÖTVlerle beraber makyajı da ekledinmi 6-10 arası olur bence. Kur da rahat durmuyor zaten. O yüzden koşa koşa 1.2 manuel aldım 2 günde marmara'da kalmadı da gittim kayseri'den aldım bugün 1000 tl kardayım. Keşke bir ay önce alsaymışım 2400 karda olurmuşum :/ neyse herkes için en iyisi olsun...

Hayırlı olsun aracınız. Hangi donanıma fiyata aldınız? Güle güle kazasız belasız kullanın bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Orijinalden alıntı: adil_57

quote:

gene 1000 tl zam yemiş araçlar :(

Hocam daha çok sular akacak dereden ben Şubat Mart ta kadar 4-5 bin TL daha bekliyorum zammı

makyajlı kasaya yapacakları zammı az göstermek için de yapıyor olabilirler hocam.
    ay ay zam yapıp makyajlı geleceği zaman 2-3 bin zamla çok zam yapmadık diceklerdir.

valla aracıma daha bir sarılır oldum.. makyaj adı altında iyi iteleyecekler zamları.. 2015 yılında 50tlye alınabilen leon 2017 yılında 70bin bandında olucak.. şaka gibi.. 2015 öncesi alanları saymıyorum bile

• arkadaşlar euroleague donanımlı aracımda bulunan 18 inçlik lastiklere kaç hava basmam lazım ?
    birde kış lastiğine geçeceğim için ilk aldığımızda aracı normal havamı var yoksa nitrojenmi mevcut ?
    kış lastiği için tavsiyelerinizde bekliyorum
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adil_57

quote:

gene 1000 tl zam yemiş araçlar :(

Hocam daha çok sular akacak dereden ben Şubat Mart ta kadar 4-5 bin TL daha bekliyorum zammı

makyajlı kasaya yapacakları zammı az göstermek için de yapıyor olabilirler hocam.
    ay ay zam yapıp makyajlı geleceği zaman 2-3 bin zamla çok zam yapmadık diceklerdir.

valla aracıma daha bir sarılır oldum.. makyaj adı altında iyi iteleyecekler zamları.. 2015 yılında 50tlye alınabilen leon 2017 yılında 70bin bandında olucak.. şaka gibi.. 2015 öncesi alanları saymıyorum bile

aynen hocam

malesef ülkemiz hiç iyiye gitmiyor :(

• Emrahgms kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Cok şükür ki bi anlik refleksimden dolayi bana carpmadi yoksa bende tam kapiyla koltuk arasinda ayaktaydim daha binmemistim araca. Bugün servise biraktim araci kaskodan kapiyi degistirecekler. Ben uzun süre binmeyi düşünüyorum inşallah öyle deger kaybi ne de çok aklima gelmiyor Allah sağlık sihhat var mal mülk kazanilir

• yangsagan kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun size de şimdiden iyi yolculuklar.. Arka sensör ve 6,5" ekran 59500.
  • 2017 seat leon nezaman satışa çıkar ? Sipariş nezaman alır bayiler 2017 yeni makyajlı kasalar için?Fiyat beklentileriniz nedir yeni makyajlıda?
  • 2017 seat leon nezaman satışa çıkar ? Sipariş nezaman alır bayiler 2017 yeni makyajlı kasalar için?Fiyat beklentileriniz nedir yeni makyajlıda?
  • Bakım için seat'ın sitesinde bi yerlerde bakımda değişenler kısmı vardı, o kalktı mı acaba? Hangi bakımda hangi parçalar değişiyor yazıyordu bulamadım da bilen varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarih Bilinci

2017 seat leon nezaman satışa çıkar ? Sipariş nezaman alır bayiler 2017 yeni makyajlı kasalar için?Fiyat beklentileriniz nedir yeni makyajlıda?

2017 şubat mart gibi satışa çıkacağını söylemişlerdi. bu zamların üstüne 4000-5000.tl kadar eklenir düşüncesindeyim. Ama muhtemelen sipariş veremezsiniz. donanımlar belli değil. fiyat belli değil. atecada geldi ama gelmeden önce sipariş veremiyordunuz. şimdi sipariş almaya başlarlar.

• herkese selamlar. önceki hafta 2010 model 1.4 tsi highline golf'ümü satıp; 1000tl kapora ödeyip leon fr 1,4 150 bg act dsg + fr plus paket için anlaştık. bekliyoruz bakalım araç ne zaman gelir. bu sırada ne zaman bir şey alacak olsam bakındığım foruma bi bakayım dedim başlık epey hareketli.

son 1 hafta içinde benzer araç için fiyatta anlaşan var mı? kaça anlaştınız öğrenmek isterim. bugün forumu okuyunca görüştüğüm yetkiliyi aradım, 1000 tllik zamdan etkilenmeyeceksiniz dedi ama dolar euro çok yükseldi ne olacak bilmiyorum. bir de test sürüşü yapma şansım olmadı; kafamı kurcalıyor yani hiç denemediğim bir arabaya onca parayı gömeceğim. ya memnun kalmazsam diye bir endişem var. doğuş oto çankaya'ya test sürüşü yapmak istedim ama; o kadar toklar ki yani "sen alsan nolur almasan ne olur her türlü satıyoruz biz bu arabaları" tavrı var ve son derece can sıkıcı.

göz gezdirirken rodajla ilgili bir kaç şey yazan arkadaşlar da gördüm. bu nedir açıkçası bilgim yok, bu konuda bilgi edinebileceğim bir forum başlığı yahut cevap yazarsanız memnun olurum. kısacası araçla ilgili her türlü öneriye, bilgilendirmeye açım ve açığım. herkese kazasız belasız günler dilerim.

• DonJuan1907 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanın inşallah. Rodaj ile ilgili ilk sayfada bilgiler var bakabilirsiniz.

• fp06 kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın mesajı yazdıktan sonra bir bakayım dedim ve ilgili bölümü okudum. bunun dışındaki öneri ve bilgilendirmeleri bekliyorum :)
  • Benimde aracim limanda neptune gemisi partisi olarak zam piyangosu bizede vurdu sanirim sitede bile bin tl artmis fiyatlar cunku hemen...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_fb

Arkadaşlar merhaba,

İş çıkışı garajdan çıkarken iş yorgunluğu ve bir an dikkatsizliğim yüzünden garajdan çıkarken içim cız ede ede çamurluğu sürttüm. Boya kalktı pasta cila kurtulacak gibi değil. Allahtan göçük oluşmadı. Bu kadarlık bir yeri kaskoyu bozmadan mini onarım ile halledebilir miyim sizce?

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Hocam
    geçmiş olsun öncelikle
    gideceğiniz mini hasar servisine de bağlı bu durum
    mesala izmirde auto king e götürsen mutemelen sokmaz mini hasara.
    ama rs ye götürürsen çok büyük ihtimal mini hasardan halleder.
    firmaları önerme anlamında değil zihniyet anlamında yazdım auto king'in izmir özelinde diyim çok bitarafları kalkık.

Teşekkür ederim. Maltepe Autoking'e hafta sonu bir gösterip soracağım bakalım ne diyecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle teşekkür ederim.
    Linki açamıyorum, üyelik istiyor. Üyleik yapmak isteyince de SCT nin TC kimlik istemesine tav oldum, çaresiz kaydımı yaptım, üyelik onayı bekliyorum şu anda.
    Bugün yabancı forumlarda biraz araştırdım ama net bişey bulamadım bu konuda. Dahası, 5,8" ve 6,5" ekranlar arasındaki boyut farkı çok olmadığı ve her ikisi de 8 tuşlu olduğu için ayırt etmekte çok zorlandım :) Bu arada Almanya ebay de genelde 5,8" ler var.

Bildiğimden değil ve iddiam da yok ancak sanıyorum kablo ile fişleri aynı. CD & sd kart ünitesi de bir "beyin" işlevine sahip değil gibi görünüyor. Yurtdışından ikinci el alıp serviste ücret mukabilinde taktırma planım var, tabi reddetmezlerse. Öyle olursa SD kart tanıtımını da yaparlar diye umuyorum. Tabi bunlar sadece varsayım ve umut :).

Leon konusunda yurtdışında sağlam forum site isimleri verir misiniz? Ben bugün bir alman siteye üye oldum ve sordum bunları ama henüz yanıt alamadım. Türk olduğumu anladılar galiba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

Orijinalden alıntı: Tarih Bilinci

2017 seat leon nezaman satışa çıkar ? Sipariş nezaman alır bayiler 2017 yeni makyajlı kasalar için?Fiyat beklentileriniz nedir yeni makyajlıda?

2017 şubat mart gibi satışa çıkacağını söylemişlerdi. bu zamların üstüne 4000-5000.tl kadar eklenir düşüncesindeyim. Ama muhtemelen sipariş veremezsiniz. donanımlar belli değil. fiyat belli değil. atecada geldi ama gelmeden önce sipariş veremiyordunuz. şimdi sipariş almaya başlarlar.

Yeni kasa motor seçenekleri hakkında bilginiz var mı? Vw grubunun 2017 yılında 1.5 tsi 150 bg motor cıkaracagı yazıyor çeşitli kaynaklarda. Belki leon da yeni kasa yeni motor ile gelir..

• ultimasalida kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ettim allah razı olsun 15000 km bakımı geldi onunla beraber yaptırcam..
  • 
Sayfa: önceki 22712272227322742275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.