Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2271. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
57.733
Cevap
368
Favori
2.584.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22692270227122722273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hatchway

Arkadaşlar merhaba

izmirde oturuyorum yaş 28 uzun zamandır araç bakıyorum bütçe 66 bin lira (oda dizel 1.5 90 bg icon clio yüzünden :D ) fakat gönlüm leondan yana fiyatlara baktım fr seviyesi 70 bin liradan başlıyor bayiler ne kadar indirim yapar ? aralık ayında filan birşeyler olur mu geçen sene 4-5 bin liraya varan indirimler olmuştu kendimi biraz kasarsam 125 lik fr beni üzmez diye düşünüyorum :) en azından indirim olursa 1-2 opsiyon ekletebilme şansım olur ( 18'' jant ve media sistem )ne diyorsunuz ? yakın zamanda fiyat teklifi alan oldumu bayiilerden..

Şu an ailede 2010 passat var onu kullanıyorum baba aracı kendime ait ilk aracımı satın almış olacağım nasipse .. bayide azcık ilk aracım olacak diye ağlaşsam indirim yaparlar mı

Seatta yıl sonu indirimi yerine yıl sonu zammı var hocam. Bırak indirimi yarın bin TL daha zamlanıyor araç. Bayi de normal indirimden daha az indirimler yapıyor sene sonu. Nasıl olsa satılır anlayışı mevcut maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haydaa içimde kaldı şu an varya 😭 Haftasonu bayii ile görüşücez test sürüşü filan bakalım ne olacak

• Muratmurat71 kullanıcısına yanıt
    Hocam kaskodan yaptırma olayını iyi araştırın. Seneye kasko hasarsızlık ve kazadan dolayı şişmesin.
    Dikkat edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hatchway kullanıcısına yanıt
    Hocam
    4-5 bin indirim oldu geçen sene sonunda ama hazırda olan araçlarda oldu.
    Hazırdaki araçlarada kafanıza göre opsiyon ekletemiyorsunuz malesef.
    Mbu ya giderseniz levent bey ilgili bir satış temsilcisidir.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Evet gaziemir deki bayii ye gitmeyi planlıyorum öneri iyi oldu yakasına yapışıcam gittiğimde

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Hocam kasko sadece suc oranina göre bozuluyormus bakalım emniyet bana ne kadar çıkaracak suçu

• Muratmurat71 kullanıcısına yanıt
    Sende kusur çıkmazsa. Delinmesin kaskon yok yere dikkat et hocam.

• ultimasalida kullanıcısına yanıt
    Bu rodaj bitmez arkadaş araba daha 80 km de haftada bir ya bincem ya binmicem ben herhalde 3000 km de bakıma giderim bi kere 3500 devire çıkmıştım genede sakin rodaj kurallarına göre kullanıyorum bi ara baktığımda 8.9 lt gösteriyordu

• ARKADAŞLAR,

Benim leon arka koltuk kilit plastiğinden inanılmaz ses geliyor. Yeri baş koyma yerinin hemen yanı nasıl böyle uğultu anlatamam garantiden değiştirisem koltuk mu değişecek anlamadım bilen varmı???????
    Bir kutu lokum bir demette cicek al kesin indirim yaparlar yoksa vag grubu kolay kolay indirim yapmiyor

• 05kartal kullanıcısına yanıt
    işe yarayacaksa alıp gideyim :) haftasonu olsada gitsem diye bakıyorum ya içim içimi yiyor
    Subat aylarindada iyi indirimler oluyor takip et.

• quote:

Orijinalden alıntı: koza1989

ARKADAŞLAR,

Benim leon arka koltuk kilit plastiğinden inanılmaz ses geliyor. Yeri baş koyma yerinin hemen yanı nasıl böyle uğultu anlatamam garantiden değiştirisem koltuk mu değişecek anlamadım bilen varmı???????

Hocam sana bişey söyleyeceğim denermisin kesilip kesilmeyeceğini
    Arka koltukları one doğru yatırmak için bir kol var o koldan çekip koltuğu öne yatır o kolun ucu cengel şeklindedir ve sabit bir çubuğa tutunuyor o sabit çubuğun üstüne yumuşak sünger bantlardan bir tur çek ve tekrar koltuğu dik konuma getir iyice ittir koltuğu sabitle o sesin kesilmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimasalida -- 9 Kasım 2016; 21:20:48 >
  • ultimasalida kullanıcısına yanıt
    hocam bu şapkadan tavşan çıkarmak gibi birşey araç 2016 model bunun yerine götürsem servise ne olur.. ayrıca sen bu çözümü uyguladınmı
  • Temmuz da alınan fr da aynı sorunu yaşadık servis eliyle koymuş gibi anlattığımız yere dediğim işlemi uyguladı ve ses kesildi ondan dedim zaten ayrıca sadece bant çekip ordaki metale milimlik çarpma sesini engelliyorsun ve böylece o sol arka taraftan gelen ses bitmiş oluyor sise bunu yapın bakalım sonuca derken bizimkiyle aynı sorun olup olmadığından emin olmadığım için bu şekilde söyledim zira buna benzer arka iki koltuğun arasından da ses gelebiliyor kimi araçlarda bu durumda da forumdan bazı arkadaşlar iki koltuk arasına sünger yada bez sıkıştırarak çözmüşlerdi

İhtiyacınız olmasın elbet ama servisler bu tip trim sesi vs şikayetlerde aracı bırakın sesi tespit edeceğiz vs gibi yaklaşımlarda bulunabiliyor bu durumda hiçbirimiZin işine gelmiyor o yüzden yardımcı olmak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratmurat71

Trafik canavari sigortasiz bi arkadas araca binerken aniden saga kirip ben kacinca kapiyi götürdü. Adam gariban arabama mi üzülsem adama mi bilemedim
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Çok geçmiş olsun.Trafik canavarı deyip olayı sıradanlaştırmayın.Sigortasız araçla trafiğe çıkmak kanunen yasaktır.Böylesine bir pişkinliği yapana acımayacaksın.Yoksa bu yarın gider bir başka sürücüye çarpar .

• Arkadaşlar selamlar. 2017 leon makyaj hakkında bilginiz var mı? Vw grubunun vw markası için 2017 yılında 1.5 tsi 150 bg motor çıkaracağını okudum. Acaba leona makyaj yapılırken söz konusu yeni motor da kullanılabilir mi? Hali hazırda 1.2 tsi ibiza kullanıyorum. Niyetim yeni kasa gelince leona geçmek. 1.5 tsi 150 bg aracın cok daha performanslı ve ekonomik olacağı söyleniyor vw tarafında.

• ognemir kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın da işte ne yapacaksın herkes bizim gibi dikkatli değil ayrıca yoklukta var

• Arkadaşlar merhaba,

İş çıkışı garajdan çıkarken iş yorgunluğu ve bir an dikkatsizliğim yüzünden garajdan çıkarken içim cız ede ede çamurluğu sürttüm. Boya kalktı pasta cila kurtulacak gibi değil. Allahtan göçük oluşmadı. Bu kadarlık bir yeri kaskoyu bozmadan mini onarım ile halledebilir miyim sizce?

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kralnigde K kullanıcısına yanıt
    Boya kalkmasi var hafiften var hocam. Dedigin gibi birakacam oyle. Gozumuzden sakindikca basina daha cok sey geliyor cunku.

• 
Sayfa: önceki 22692270227122722273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.