Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2092. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20902091209220932094
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leonlarda sileceklerin yagmur sensoru modunda kalmasi icin silecek kolu hangi kademede olmali?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cgty89 C kullanıcısına yanıt
    Silecek kolunda işareti var en üst kademeden aşağı doğru inerken 3. olması lazım.
  • Arkadaşlar torium yokuşunda hatalı sağa dönmeye çalışan bir arac, aracıma sağdan vurması, soldan tırın alıp götürmesi ile sağlı sollu kaza yaptık.2 araç var değer kaybı için nasıl yol izlemeliyim çok yardıma ihtiyacım var aracım 3 aylık birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koza1989 -- 19 Temmuz 2016; 19:25:21 >
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Hocam, ilk arayan arkadaşa teknik personel misiniz? diye ben sormuştum. Boşa nefes tüketeceğimi biliyordum.

Sonradan arayan bayan, "katalogta yazanlara uyun" dese daha çok inanacağız söylediklerine. "Seat'ta rodaj kalktı" gibi gerzek bir cevap olamazdı herhalde.

Neyse sağlıcakla kalın.
  • Emrahgms kullanıcısına yanıt
    hocam clay bar yani kil sizin sorununuz çözer. reçine, demir tozu vb bir çok lekeyi gideriyor. demir tozu sökücüler de var ama tecrübe etmedim.

kilden sonra boya koruma yapmak lazım :)
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    kızakların içinde bulunan mevcut çamurlaşmış yağ temizlenecek yerine beyaz gres veya würth ün yüksek basınca dayanıklı sıvı gresi sürülecek. servis bu işlemi yapmak için 150 tl istiyor. tüm sunroof sökülüyor temizleniyor ve takılıyor. ben sökmek istemedim için kendim uzun ince çıtalar ve ıslak mendil yardımı ile eski yağı temizledim. diş fırçası ile güzelce yüzeyi arındırdım sonra sıvı gres sıktım
  • tmac61 kullanıcısına yanıt
    Abi LED farlar eleştirdikleri gibi kötü değil bence. Yani Xenonla aralarında acayip fark yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

kızakların içinde bulunan mevcut çamurlaşmış yağ temizlenecek yerine beyaz gres veya würth ün yüksek basınca dayanıklı sıvı gresi sürülecek. servis bu işlemi yapmak için 150 tl istiyor. tüm sunroof sökülüyor temizleniyor ve takılıyor. ben sökmek istemedim için kendim uzun ince çıtalar ve ıslak mendil yardımı ile eski yağı temizledim. diş fırçası ile güzelce yüzeyi arındırdım sonra sıvı gres sıktım

Hocam 2 aylik aracta direkt bu sorunun cikmasi sasirtici butun araclarda oluyormu acaba bu sorun? Hic dokunmasam sıkıntı yaratir mi acaba zamanla? Veya bunun garanti kapsaminda filan cozumlenebilme şansı var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: koza1989

Arkadaşlar torium yokuşunda hatalı sağa dönmeye çalışan bir arac, aracıma sağdan vurması, soldan tırın alıp götürmesi ile sağlı sollu kaza yaptık.2 araç var değer kaybı için nasıl yol izlemeliyim çok yardıma ihtiyacım var aracım 3 aylık birde

Geçmiş olsun aracınızın onarımını kaskodan, veya karşı tarafın sigortasından yaptıracaksanız önce tamiratını gerçekleştirin.Ardından değer kaybı talebinde bulunacaksınız aracı kimin aracılığıyla yaptırırsanız.Onlar sizden kaza tespit tutanağı ruhsat fotokopisi iban numarası gibi bilgiler isteyecekler.Asıl önemli nokta şu aracınızın poliçe değeri ne kadar yazılmış?Benim piyasa değeri en kötü ölüsü 50 bin eden aracıma 40 bin liralık değer yazılmış ve red yedi neymiş eksper araştırma yapmış aracın herhangi bir değer kaybı olmamış.Ortalama 40 gün sürüyor eğer size de ödeme yapılmazsa ilk aşamada hemen ister kendiniz ister avukatlık ücreti çok fazla olmayan bi avukatla iletişime geçip hemen basit bir dava açıp paranızı alabilirsiniz çünkü değer kaybı olayı aracın sileceği dahi kırılsa kesinlikle verilmesi ZORUNLU olarak geçiyor bizzat sadece sigorta hukukuna bakan bir avukatla bende dava açmıştım beni de o bilgilendirdi.

• Dukeee D kullanıcısına yanıt
    teşekkür ettim.hocam daha vahimi eve geldim benim kaza tutanağı kayıp aksillikler hep üst üste Allah vere bulurum inşallah
  • Arkadaşlar ankara bayisine kapora bırakıp ay sonu aracı alacak olanlardan aranan oldu mu

• Geçenlerde de yazmıştım farlardaki çiziklerle ilgili acaba nasıl bir yol izlesem de gidersem diye, cevap alamadım. Bugün Meguiars Plastx aldım denedim, sadece parlattı, çizikler aynen duruyor. Var mıdır önerisi olan? 3 senede far bu hale geliyorsa işimiz var... (Araba genelde süngerle yıkandı, genelde de ben kendim yıkarım).

Ha bir de ilginç olan, farlara 90 derece dik önden baktığınızda birşey fark edilmiyor. Sadece yandan veya çok yakından incelenince görünüyor. Yani aydınlatmaya kötü anlamda bir etkisi yok.

SEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayazovina -- 19 Temmuz 2016; 23:30:48 >

• Arkadaşlar merhaba.
    Muhtemelen hatırlamazsanız ama 3-4 ay önce sizden sis farı için led tavsiyesinde bulunmuştum ve bana h8 önermiştiniz. Ne zamandır taktıramamıştım ama geçenlerde nihayet gidip işlemi yaptırdım ve kodlamayı gerçekleştirdim. Selektör attığımda sis + far yanıyor artık. Çokta güzel oldu.
    Atlamadan teşekkür etmek istedim , sağolun

• Arkadaşlar dün 2015 seat Leon Style 1.6 tdi dsg araç aldım.Ancak me arka nede ön park sensörü var.Tavsiyeniz nedir?Forumda alıp takdıran fiyat ve yer tarif ddermisiniz

• quote:

teşekkür ettim.hocam daha vahimi eve geldim benim kaza tutanağı kayıp aksillikler hep üst üste Allah vere bulurum inşallah

Arabanın durumu çok kötü mü?İnanın çok üzüldüm benim de park halindeyken alkollü birinin sürtmesi sonucu çok uğraştırmışlardı kasko arabayı yapmamak için birsürü takla attı sigortacım bizi kandırdı yalan beyanda bulundurttu Allah canınızı korusun umarım maddi zararın çoğunu değer kaybından karşılarsınız bir de böyle durumlarda kaza veya mala gelen zarar üzmüyor insanı senin elinde olmayan sebeplerden sözüm meclisten dışarı iki üç dangalağın sebep olması üzüyor insanı.

• Dr.AzmiCansever D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.

Arka Park Sensörü: 875 ₺
    Ön - Arka Park Sensörü: 1300 ₺

Olarak gözüküyor Ender Elektronikte. Bu fiyata Optik Park Sistemi dahil sanırım. Fiyat biraz tuzlu ancak orjinal istiyorsanız bu civardadır heryer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maybach Music

Abi çare Valet Pro Dragon's Breath demir tozu sökücü. Bende bu ara detay işlerine sardım sana önerdiğim ürün harika abi.

Benimde dün gelen ürünlerimin arasında var kendisi

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Hocam Merhaba siz bu işlerden anlıyorsunuz galiba yardimci olabilirmisiniz bana araç daha yeni malum boya koruma en az 1000 tl istiyorlar kendimiz el ile yapamazmiyiz nasıl bir yol izleyim vaktim çok benim :)

• Kabartmalı plakalar icin ne kadar exrtra ücret isteniyor biliyor musunuz bold ve kabartmalı olanlar

• koza1989 K kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Size bir şey olmaması sevindirici. ALLAHım bir daha göstermesin
  • quote:

Arkadaşlar torium yokuşunda hatalı sağa dönmeye çalışan bir arac, aracıma sağdan vurması, soldan tırın alıp götürmesi ile sağlı sollu kaza yaptık.2 araç var değer kaybı için nasıl yol izlemeliyim çok yardıma ihtiyacım var aracım 3 aylık birde

çok geçmiş olsun hocam :(
    Allah beterinden korusun. sizlere bir şey olmamamış Allahtan.
  • 
Sayfa: önceki 20902091209220932094
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.