Şimdi Ara

Seat Leon FR 1.4 TSI Alıyım mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
4.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sapultra

FR paketli akar.
    Yeni kasası geliyor diye iyice öldürmeye çalışın,copa paket de ekleniyorsa dadından yenmez.

Fr copa eklenmiyor abi

Sadece led stop xenon var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

FR paketli akar.
    Yeni kasası geliyor diye iyice öldürmeye çalışın,copa paket de ekleniyorsa dadından yenmez.

Fr copa eklenmiyor abi

Sadece led stop xenon var

Fr daki donanım zaten copadan daha fazla.

• Şu an aracım olmasa direkt alacağım araç.

Bu fiyata kesinlikle kaçırmayın. 17 jant + Spor süspansiyon + 225 taban lastikle yol tutuşta birçok aracın eline verir. Ve bunlar standart.

Tam alınacak araç. Rakipsiz şu an.
  • Bu yeni astra:
    Diğeri de 2005 yılından beri üretilen leon....Eğer insan da biraz göz biraz da izan varsa bu arabanın hala güncel hala dolu dolu kendine baktıran bir tasarımın olduğunu kabul eder artık....Bir de ne zaman leon konusu açılsa yüksek dozda eleştiri alıyor.Forumda bu kadar eleştiri alan bir de süper b var ama o, olumlu eleştiri alıp satın alınmayan araçlardan....

Seat Leon FR 1.4 TSI Alıyım mı?

Seat Leon FR 1.4 TSI Alıyım mı?

• Donanım ve fiyat olarak araç çok cezb edici ancak yakıtta çok üzülürsün ve kasa eskidi yeni kasası çıkıcak.Yeni kasayı bekleyebilirsin veya biraz üstüne koyup golf tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Şu an aracım olmasa direkt alacağım araç.

Bu fiyata kesinlikle kaçırmayın. 17 jant + Spor süspansiyon + 225 taban lastikle yol tutuşta birçok aracın eline verir. Ve bunlar standart.

Hocam arada öyle bir kapak yapıyorsun ki üstüne laf etmenin manası yok
    Çoğu zaman aynı fikirde değilim o ayrı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Şu an alınacak 2 araç var. 1 tanesi Cruze Full paket, diğeri de Leon FR paket. Her ikisi de 10 numara F/P araçlar.

• Leon ideal olmuş bu fiyatla, para olsa hemen alınası bir havası var.
  • quote:

quote:

quote:

Şu an alınacak 2 araç var. 1 tanesi Cruze Full paket, diğeri de Leon FR paket. Her ikisi de 10 numara F/P araçlar.

Sen niye almıyorsun peki?

edit: aracın satılıktı en son

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 22 Ocak 2013; 19:42:32 >

• quote:

quote:

Aynen abi sonunda agzindan iyi bir laf cikti

• Seat Leon için ben de daha önce bir başlık açmıştım, insanların bana küfür etmediği kalmıştı.

Bu arabanın neden bu kadar antipati toplamış olduğunu anlayamıyorum. Şu an C sınıfı HB bir model için çok ideal bir fiyata satılıyor. Üstelik, donanım açısından da çok tatminkar.

2012 Yaz mevsiminde 1.4 TSI 122 HP düz vites Highline Golf 6 fiyatı 49.000 TL iken, millet Golf için F/P aracı diyordu ama gördüğüm kadarıyla Leon, daha da az bir paraya daha da donanımlı bir fiyata satılıyor. Demek ki marka algısı bambaşka bir şeymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

quote:

Aynen abi sonunda agzindan iyi bir laf cikti

Arabamı satıyorum. İlan açtım. İnşallah önümüzdeki haftalarda aracı alacağım. Doğuşla da anlaştık... Sadece aracı satmayı bekliyorum..

Test sürüşüne çıktım ve araca aşık oldum. Çok başarılı bir araç olmuş. Yeni kasadan da bence tipi daha iyi. Kaza bela olmadığı sürece kullanıırm.

Cihanair başta olmak üzere bu konuda yardımı dokunan herkese teşekkür ediyorum.

• Hayırlısı olsun o zaman Tolga'cım

Bir tur binerim artık
  • Leon ile Focus yol tutuşunu hangi modeline göre karşılaştıranlar var bilmiyorum ama 2006 Focus tdci ghia sedan eski aracımızdan sonra 2012 1.6 TDI DSG copa plus paketli araç aldık. Araçta 225/45/17 lastik var. Biri sedan diğeri hatcback ama Leon'un yol tutuşu focusunkinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Belli bir hızda girdiğim kavşaklarda virajlarda focus arkadan bırakırken aynı yer ve hızda Leon esp devreye girmeden kaymadan yola devam edebiliyor. Leon sert kullanım olarak bana daha çok güven verdi Leon'un koltukları, süspansiyonu daha sert spor ağırlıklı bir araç, ama focus'un koltuklar daha konforlu, uzun yolu rahattı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.