Şimdi Ara

seat kayseri servisinde öpüldük:) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
6.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kabloyu güzelce yaptır. çıkma lambda sensörü diye sat.
  • abs kablosunu bile iki lehimle hallediyorlar ,servise gitsen büyük ihtimal komple değişim deyip bir yığın para alırlar
    garanti diye milleti böyle sömürüyor bunlar
    ha garantilik bir iş çıksa bu defada garantiye sokmamak için binbir bahane uydururlar
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Araç neydi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Android

Araç neydi hocam

seat leon style 2016 model
  • servislerin nasıl çalıştığını bilmiyormuş gibi adama niye laf sokuyorsunuz? servis bölümüne müşteri almıyorlar. parçayı değiştirip, eline tutuşturmuşlar işte adam ne yapsın. iş ahlakı olan bir servis olsa parçayı söküp arkadaşın eline verir, bunun kablosunu bir elektronikçide yaptırın aracınıza takalım der, işçiliğini alırdı.

geçmiş olsun yedek bir sensörünüz olmuş.
  • vw alırken de satarken de öper
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

500 tl nedir yahu kan emicilere bak. sizde sunu söyleyin fare kemirecek kadar dandik kablo koymasaydiniz. Garantiden degisim talep edin heryere basvurun

seat 3. sınıf kalite oluyor.
  • Bende şimdi anlıyorum 38 ve kayseri Nin anlamını.

• quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

dostum verdiğim likten üretim yerine baktın mı aracın ?

bana da verebilir misiniz linki bnde bakıım

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122020035
  • Geçmiş olsun Gayseri kazığına denk gelmişsiniz hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

quote:

dostum verdiğim likten üretim yerine baktın mı aracın ?

bana da verebilir misiniz linki bnde bakıım

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122020035

hocam mazda 3 yazıyor seat ın linki yok mu

• Geçmiş olsun müdür. Hakikaten o kabloyu kendin bile yapardın. Garantiden de çıkmazdı, kimsenin ruhu duymazdı. Adamlar sana 512 TL lik ders vermiş,

• quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Geçmiş olsun müdür. Hakikaten o kabloyu kendin bile yapardın. Garantiden de çıkmazdı, kimsenin ruhu duymazdı. Adamlar sana 512 TL lik ders vermiş,

birde telefonla aradıklarında servisden memnun kaldınız mı diye sorduklaında olumlu cevap vermeyı unutmayın dediler
  • eğer yedek parçacıdan alsaydım seat leon2016 lambda sensor fiyatı ne kadara elirdi
  • araba senin neyine ya

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

araba senin neyine ya

niye laa
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Geçmiş olsun müdür. Hakikaten o kabloyu kendin bile yapardın. Garantiden de çıkmazdı, kimsenin ruhu duymazdı. Adamlar sana 512 TL lik ders vermiş,

Doğuş otodan arayacaklar ya memnun kaldınız mı servisimizden diye şikayet etsem birşey değişir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 26 Kasım 2016; 21:24:30 >
  • kapatın şu konuyu kilitleyin ya neyi konuşuyoruz herif bide hakaret ediyo allahın kayserili yillisi

• 10 cm elektrik bandı.

• 2 ay önce doktor arkadaşın arabasını götürdük aynı servise. DSG güncellemesi yapıldı, 300 lira para aldı adamlar. Servisten ayrılırken memnuniyet anketine düşük puan verdik, servis müdürü onun bile hesabını sordu.Adamın boğazına sarılmamak için kendimizi zor tuttuk.
    Geçen ay, Kayseri Skoda'ya kendi aracım için gittim.Aracımı satışa çıkaracağım için servis kayıtlarını almak istedim. Servis müdürü bilgi veremeyeceklerini, istersem para karşılığı alabileceğimi söyledi.
    3.gidişimde muhtemelen karakolluk olacaz birileriyle
    Zaten şehirdeki plazaların %90'ı aynı holdinge ait.Adamların dini-imanı para olmuş artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Misterr -- 26 Kasım 2016; 21:52:3 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.