Şimdi Ara

Seat Ibiza Reference 1.4lt 85 hp (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
42.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ibiza bnm gözümde f/p oranı iyi araçlardandır.
  • ibiza fr'de + olarak neler var bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: espera

ibiza fr'de + olarak neler var bilen var mı acaba?

1.4 TSI 150hp motor

ESP + Hill Holder + EBA + XDS + Lastik basınç sensörü

Yan + Perde hava yastıkları

16' jant

Yol tutuşu arttırılmış, spor kullanıma yönelik süspansiyon sistemi.

FR tasarım direksiyon, koltuk şekli ve döşemeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

quote:

ibiza fr'de + olarak neler var bilen var mı acaba?

1.4 TSI 150hp motor

ESP + Hill Holder + EBA + XDS + Lastik basınç sensörü

Yan + Perde hava yastıkları

16' jant

Yol tutuşu arttırılmış, spor kullanıma yönelik süspansiyon sistemi.

FR tasarım direksiyon, koltuk şekli ve döşemeleri.

anladım, benim bütçeyi aşar :)
  • hocam bak hyundai kampanya yapmış i20 baz modelini 26 bine aldım. motorun tüketim değerlerifalanda oldukça iyi mutlaka göz at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

hocam bak hyundai kampanya yapmış i20 baz modelini 26 bine aldım. motorun tüketim değerlerifalanda oldukça iyi mutlaka göz at.

hyundai ve seat arasında baya bir kalite farkı var diye düşünüyorum, yanlış mı düşünüyorum?
  • quote:

quote:

hocam bak hyundai kampanya yapmış i20 baz modelini 26 bine aldım. motorun tüketim değerlerifalanda oldukça iyi mutlaka göz at.

hyundai ve seat arasında baya bir kalite farkı var diye düşünüyorum, yanlış mı düşünüyorum?

valla i20 alırken diğer araçlara pek bakmadım. zaman ve bütçem çok kısıtlıydı. Bi önceki aracım eski kasa fabia idi. galeride i20ye oturunca direk bunu alıyorum dedim.hiç vw ye falan bakmadım, zaten dediğim gibi bütçemde oldukça kısıtlıydı.

1.4 85 beygirlik motorun yakıt tüketimi oldukça beter. ibiza i20 ye göre bence daha güzel duruyo ama o motoru alıp ertesi gün tüp taktırmak hiçmi hiç istemedim. bu yüzden seatıda hiç düşünmemiştim.

bütçe az artarsa 208 e de bakmanızı isteerim iç mekan oldukça kaliteliydi

• quote:

quote:

quote:

valla i20 alırken diğer araçlara pek bakmadım. zaman ve bütçem çok kısıtlıydı. Bi önceki aracım eski kasa fabia idi. galeride i20ye oturunca direk bunu alıyorum dedim.hiç vw ye falan bakmadım, zaten dediğim gibi bütçemde oldukça kısıtlıydı.

1.4 85 beygirlik motorun yakıt tüketimi oldukça beter. ibiza i20 ye göre bence daha güzel duruyo ama o motoru alıp ertesi gün tüp taktırmak hiçmi hiç istemedim. bu yüzden seatıda hiç düşünmemiştim.

açık konuşmak gerekirse aklımdaki modeller;
    *seat ibiza
    *ford fiesta
    *vw polo
    hem kalite hem görsellik bakımından emsallerinden baya önde bu araçlar ama polo çok boş, fiestada piyasada yeterince var. seat eksikliği var :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

*seat ibiza
    *ford fiesta
    *vw polo
    hem kalite hem görsellik bakımından emsallerinden baya önde bu araçlar ama polo çok boş, fiestada piyasada yeterince var. seat eksikliği var :D

bu durumda ibiza tsi motor alırdım şahsen. ama donanımda önemli.

swift yaris ve rioyada bi göz at ama usta

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

*seat ibiza
    *ford fiesta
    *vw polo

bu durumda ibiza tsi motor alırdım şahsen. ama donanımda önemli.

swift yaris ve rioyada bi göz at ama usta

eyvallah dostum, dediğim gibi bütçe 26000 lira kasko lpg derken 30000 lirayı bulur masraf şuan en uygun sıfır yada az kullanılmış model ibiza gibi duruyor

• 2013 de fiyatı ne olur acaba tahminen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monteee

2013 de fiyatı ne olur acaba tahminen

bence sabit kalır, sonuçta çok tutulmuyor belki indirim bile olabilir
  • umarım öyle olur
  • İlla ki ibiza diyorsan 5 - 6 daha zorla 1.2 tsi copa plus manuel olanını kovala. Motor ve donanım olarak arada çok değil dağlar kadar fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 23 Kasım 2012; 21:27:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

İlla ki ibiza diyorsan 5 - 6 daha zorla 1.2 tsi copa plus manuel olanını kovala. Motor ve donanım olarak arada çok değil dağlar kadar fark var.

aralarında 5000 liraya değecek bir fark olsa kredi çekerim ama değmez be kardeşim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

İlla ki ibiza diyorsan 5 - 6 daha zorla 1.2 tsi copa plus manuel olanını kovala. Motor ve donanım olarak arada çok değil dağlar kadar fark var.

aralarında 5000 liraya değecek bir fark olsa kredi çekerim ama değmez be kardeşim

Karar senin tabi ki hocam. Hangisi aklına yatarsa onu al. Reference de en boş olanı reference yerine style al bari derim.

Reference ile Style arasında ki farklar şunlar olması lazım. Bence ciddi farklar.

15" Alüminyum Alaşım Jantlar

Otomatik Klima ve Soğutmalı Torpido Gözü

Yol Bilgisayarı

Elektrikli Arka Camlar

Elektrikli Katlanabilen Yan Aynalar

Deri Direksiyon ve Vites Topuzu

Gövde Rengi Kapı Kolları ve Dış Aynalar

Parçalı Katlanır Arka Koltuklar

Eve Kadar İzleme sistemi(Coming Home)

Ön Koltuk arkası Cep

Copa plus'ta da style paketine ek olarak aşağıda özellikler var. Ayrıca hepsini geçtim 1.2 tsi 105 hplik motor ile dediğiniz 1.4 lük 75 hp lik motor arasında da çok fark var. Hem vergi dilimleri farklı 1.2 de bir alt vergi diliminden ödeyeceksiniz. Hemde 1.2 tsi güncel, çok daha güçlü ve atak bir motor.

16” Alüminyum Alaşım Jantlar

Koyu Renk Arka Camlar

Yağmur Sensörü

Kendiliğinden Kararan Dikiz Aynası

Metalik Renk

Otomatik Yanan Farlar

COPA Koltuk Döşemesi

COPA Sticker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 24 Kasım 2012; 21:47:47 >

• Performans ve ekonomi için Tsı motorları öneririm.
  • peki ibiza & clio4 karşılaştırılırsa hangisi alınır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

peki ibiza & clio4 karşılaştırılırsa hangisi alınır?

fiyat farkı var
  • Bir alternatif sunayım :) TSI ve LPG'yi bir kenara bırakıp birkaç model düşük TDI bakabilirsiniz :)
    2009 1.4 tdi ibiza piyasası 27bin civarında. 1500tl gibi bir LPG masrafınızda olmaz. Bu nedenle fiyat artırarak Polo da bakabilirsiniz :)
    Yani ben olsam böyle yapardım, takdir sizin :)

Yok illaki benzin de benzin buyrun, hiçbir şeye değişmeyeceğim bir araba
    Fiyata bakmayın o düşürülür :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfa-bayrak,,,30.000-km-de-mukemmel-105713982/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmurteam -- 25 Kasım 2012; 17:07:42 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.