Şimdi Ara

Seat İbiza, Opel Corsa , Ww Polo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar birkaç gün içinde sıfır araç alacağım verebileceğim maksimum para 33-34 bin civarıdır.

Aklıma en yatan araç; Seat İbiza 1.4lt 85 hp > Style 32.800 TL . Diğer alternatifler olarak Polo ya bakıyorum Polo 1.4 85PS Comfortline Man. 34.700
    Opel corsa olarakda 1.2 i Twinport Easytronic Şanzıman 14" kapak jantlı 33.326 TL.

Bu üçü arasında kaldım. Seat ibiza 1.4 style donanım olarak çok dolu gözüküyor. Sizce fiyat-donanım-yakıt aralığında tercih etmem gerektiğinde hangisi daha mantıklı olur.
    (2. el tutulup tutulmadığına bakmıyorum en az 5-6 sene bineceğim).

• Uzun süre kullanmayi düsünüyorsaniz ve ikinci el kayginiz yoksa f/p olarak ibiza sizi fazlasiyla memnun edecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bobbege B kullanıcısına yanıt
    polo gerçekten çok kaliteli
    sırasıyla;
    polo, astra3 , yaris, ibiza , fabia , fiesta , corsa ...
    2014 de yeni corsa geliyor, 2007 deki kasa alınmaz artık..

• astra3 yakıt olarak sıkıntıya sokar diye düşünüyorum. Opel corsa yı eledim. Yaris de fena değil ama memnun olan ve olmayan yüzdesi dengeli yani güvenemiyorum. Polo ve ibiza arasında kaldım. Seat İbiza 1.4lt 85 hp > Style 32.800 TL . Polo 1.4 85PS Comfortline Man. 34.700 ibizanın kasasının değişmeyeceğini düşünüyorum polo nun kasa değişimi olabilirmi yıl sonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobbege -- 28 Temmuz 2013; 16:30:58 >
  • hocam seat dolu ama ikinci eli zayıf , ek olarak seat taki malzeme kalitesi çok zayıf..
  • Alip erkenden satmayı düşünmüyorsan ibiza bak bence.
  • Bende ibiza ve polo arasında kaldım ama gönlümden polo geçiyor

• Seat ibizanın mazeme kalitesi neden daha düşük. Yada Polo ile kıyasdığımızdamı daha düşük yoksa genel anlamda kıyasladığımızdamı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobbege

astra3 yakıt olarak sıkıntıya sokar diye düşünüyorum. Opel corsa yı eledim. Yaris de fena değil ama memnun olan ve olmayan yüzdesi dengeli yani güvenemiyorum. Polo ve ibiza arasında kaldım. Seat İbiza 1.4lt 85 hp > Style 32.800 TL . Polo 1.4 85PS Comfortline Man. 34.700 ibizanın kasasının değişmeyeceğini düşünüyorum polo nun kasa değişimi olabilirmi yıl sonu.

ortalama yakıtları:
    astra3 = 6.2 litre
    ibiza = 5.9 litre

10 bin km de astra; 3.100 tl yakıt yakar.
    10 bin km de ibiza ; 2.950 tl yakıt yakar.
    .
    fabia-ibiza-polo aynı olsada, polo tartışmasız çok daha kaliteli.
    .
    fabia 2007 de
    ibiza ve polo 2009 da
    yaris ise 2011 sonunda çıktı.

yani en yenisi ve en tasarruflusu yaris. yarisin aks mesafesi de uzun. 251 cm.
    ama yarisin donanımlısını alıncaya kadar 41 bin tl ye 1.33 yeni auris alınır. ortalama 5.5 lt.
    .
    2014 de yeni fabia gelecek.
    2015 de de ibiza ve polo yenilenir.

2014 fabia3

2015 polo

• Sağolun arkadaşlar Seat ibiza 1.2 tsi dsg ve esp - hill holder ilave olarak satın aldım.
  • quote:

Sağolun arkadaşlar Seat ibiza 1.2 tsi dsg ve esp - hill holder ilave olarak satın aldım.

Hayırlı olsun siz de ben gibi polonun 30 yıllık tarihi motoruna aldanmayıp ibiza alanlardansınız.

• quote:

Sağolun arkadaşlar Seat ibiza 1.2 tsi dsg ve esp - hill holder ilave olarak satın aldım.

hayırlı olsun,
    otomatik şanzuman çok isabetli olmuş,
    ek garanti yaptırmayı ihmal etmeyin.
  • quote:

kaça geldi aracınız ?
  • quote:

Bence çok iyi bir seçim. Güle güle kullanın.

Şu sıralar "o arabaya o para verilmez" lafını dedirtmeyecek nadir araçlardan biri bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun arkadaşlar , ilave donanımlar (esp - hill holder), park sensörü ve boya koruma dahil 38.750 ye aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.