Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.100
Cevap
25
Favori
110.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasa falan değişmiyor 2018'e kadar rahat olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İBİZA_35

Arkadaşlar,

izmir'den yazıyorum 2012 model referance 1,2 TSI DSG aracımı 42.000 tl elden çıkardım.
    MBU gittim. mart sonu görüşelim dediler. Nisan ayında yeni kasa geliyor. Arka bagaj kapağı tasarımı yenı tiguan ve yeni caddy ile aynı. Aynalar leon ile birebir aynı.
    Led far gelecek. iç kokpit leon gibi olacak. 1 lt ecotsi 110BG DSG 55.000-58000 TL alırız. max rakamlar budur. bılgınıze.

Kardesim iyi bombalamissin mart 2017 de 60000 bin tl ye bu mesaji yazdigin tarihte 53500 e alacagin ayni kasayi alirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de antalya başarana sordum. Hatta kesin mi diye usteledim;2017de gelecek hatta yazıları bile geldi bize dedi görevli. Zaman olarak hazirandan sonraya kalır ağustos diye tahmin ediyoruz dedi. Ancak tahminimce mevcut kasanın satışını sürdürebilmek adına bu şekilde soyledi görevli. Ben de martta fuarda tanıtılip akabinde satışa geçerler diye düşünüyorum. Yine de en kötü şartta bile ağustos görünüyor. Malum çok zam geldi. Artık bu kasaya bu fiyatlar verilmez.madem kazık yiyeceğim bari 5 sene yeni kasa araca binerim

• Beyler Kasım ayında 53.500 tl olan araçları mbu da satis danismani 51.500 tl den veriyordu. Euro kuru ile suan bir yükselme oldu. 1.2 tsi dsg leon un 65.000 tl olmus Mart ayında ww golf 7 de kullandığı mqb Şase ilk kez seat da kullanılacak hafif ve daha sağlam çelik Şase ibiza lar Mart ayında sizler ile olacaktır. Fiyatı style dsg 1 lt eco tsi 58.000 tl olacaktır. Alanların elinde patladı Siz bosver in onlara 2008 2016 2 makyaj ile ibiza 5 inci jenerasyon süreci bitti. 6j kasa artık bitti. Hoş geldin MQB kasa nedir bu yeni kasa peki golf 7 gibi daha geniş ayak dayama mesafesi ve iç hacım ile hafif ve sağlam çelik yakıt tasarrufu. Ocak ayında kipirtilar başlayacak eldeki stoklari bir bitirin ler. Şuan metalic farkı da almıyorlar yeterki satılsin. İnanmayan new seat ibiza 2017 yazsın yabancı sitelere alman ve İspanyol sitelerden incelesin. Millete bakmayın kendiniz araştırın. Üzülmeyin. Seat leon en ucu fiyati nin atında bir fiyat ile satılacaktir

• rrunal R kullanıcısına yanıt

• Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    Gerçekler acıdır. Ama 6j kasa aralık sonu ile tarih oldu. MQB kasa cikiyor. İngilizce var ise yabancı otomobil dergilerinden bir oku öğren derim. Ülke içi satış danışmanlarından kulak aldırma sana serçe yo yeni diye satmaya çalışırlar.

• İBİZA_35 İ kullanıcısına yanıt
    martta gelmez, zaten büyük ihtimal martta ki cenevre motor fuarında tanıtılacak araba. yaz sonuna belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Aralık 2016; 18:51:29 >
  • http://www.motor.es/noticias/seat-ibiza-2017-201631857.html

Son casus fotoğrafları burada. İ20 kamuflaji ile gizliyorlar son donemde:) herhalde hyundai tasarımcıları delirmistir.
    Bu Fotoğraflarla sadece kasa boyunu genel hatlarını tahmin edebiliriz.tum detaylar aldatmaca. Bekleyip göreceğiz. Ama her halukarda mevcut kasadan daha karizmatik ve konforlu birsey geleceği garanti.
    Bu yazıda da haziran diyor sanırım. Ceviriden bakabilirsiniz.arama yaparken new seat ibiza 2017 ve nuevo seat ibiza 2017 diye yaparsanız bilgi acisindan turk sitelerden arama yapmaktan daha sağlıklı olacaktır

• 2017 ağustos ta duyurulur yeni kasa , 2018 de gelir.
  • Kardeşim sen yazdıklarımızı okumuyorsun galiba. Bizzat bayinin söylediği şeyleri yazdik buraya.sen hala 2018 diyorsun:) arkadaşın da dediği gibi marttaki cenevre fuarında tanıtımı gerçekleşecek gibi görünüyor.yabanci sitelerde de haberler bu yönde

• Muhtemelen mayıs haziran gibi tanıtılır 2018 başında da satışa çıkar

• ben pek beğenmedim ama bu kasayı, eski kasanın sert görünümü keskin hatları daha çok hoşuma gidiyordu. onun da arkası çok kötüydü, arkayı düzleştirip eskisine benzer bir tasarım bekliyordum. canlı görmek lazım yine de
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Canlı görmek lazım eyvallah da ortada hayali birtakım çizimlerden başka daha fotosu bile olmayan kasayı beğenip beğenmeme konusunda sanki biraz acele etmişsiniz; ileri görüşlülüğün fazlası zararlı diye düşünmeden edemedim...
  • don_civan D kullanıcısına yanıt
    http://www.autoexpress.co.uk/seat/ibiza/91497/new-seat-ibiza-2017-pictures#0
    https://www.motor.es/noticias/seat-ibiza-2017-201631857.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Ocak 2017; 18:31:10 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Orasından burasından yamultulmuş bir İ20 bu fotoğraftakiler, kamuflajda başka bir markanın aynı sınıftaki modelinin bu kadar bariz kullanılması ayrı bir tuhaflık zaten, önceki sayfalarda bahsedilmişti...

Dediğim gibi, ileri görüşlülüğün de fazlası zarar. Yeni İbiza' nın bu fotoğraflardakilerle uzak-yakın alakası olmayacaktır; ömrümüz olursa bekleyip göreceğiz, en çok şaşıran siz olacaksınız gibime geliyor...
  • auto show dergisinin ocak sayısına göre mayıs 2017 ortasında avrupa piyasasında satışa çıkacakmış.
  • Bazı İspanyol sitelerinde de 31 ocakta aciklanip martta Cenevrede tanitilacagindan bahsediliyor

Az kaldı az :)
  • bi çıkaydı artık ilk alanlardan olabilirim. ibizamı sattım golf alırız diye. saolsun başımızdakiler doyamadı vergilere tekrar ibiza almaya niyetlendik bakalım
  • Bugün çıkıyor arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.