Şimdi Ara

seat cordoba 1.4 stella 2004 lpg li Alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir çok araç arasında araştırma yaptım. Özellikle polo, corsa, cordoba arasında kaldım. Fiyat performan olarak da cordoba daha agır bastı. Tek dez avantajı 2.el satışı galiba. Bilen bu konudada yardımcı olursa sevinirim. Dizel ve lpg li arasında kaldım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-cordoba-1.4-16-v-200577825/detay ilanında lpg li
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-cordoba-signo-201739994/detay ilanında dizel var. Hangisini tercih etmeliyim öneriniz nedir

• seatın tek tutulan modeli varsa o da son bir kaç yılın leon kasaları
    tutulmayan araba alıp macera gerek yok bence
  • Hocam nacizane görüşümü paylaşmak isterim, bende 2 ay önce cordoba kafama koydum alacam diye gittim bi galeriye bindim surdum güzel araba ama bi araba daha vardı aklıma takılan focus 1.8 tdci comford, cordobadan sonra focusa binince ciddi anlamda konfor ve güven hissettim, expertiz usta derken eşin dostun tutulmaz, satamazsin, masraflı olur 1.8 dizel demesine rağmen gittim focusu aldım şuanda memnunum, tavsiyem önce bi bin dene birkaç alternatif oluştur kafanda ve ona gore hareket et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • görüşlerinize hak veriyorum. hazırda 15500 param var bu sekmelerde baktıgım opel corsa ve polo hem yaşı hem de donanımsal özellikleri açısından maalesef tatmin etmedi. gönül isterki çok daha fazlasını verip en güzelini almak imkan mesele
  • Birinci öncelik benim için yakıt meselesi. günlük 40 km git gel yapacagım bu fiyatlarda alınabilecek çokda secenek kalmıyor gibi. Piyasa da maalesef çok hareketli anlamsız ir şekilde
  • fikir verecek arkdaş yok mu? perşembe aracı görüp 18250 verirse almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.