Şimdi Ara

seagate barracuda ata IV st340016a raıd0 ıcın yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar elıme bu harddıslerden 8tane gectı herbırı 40gb. bende raıdle bır seyler yaparım dedım ama beceremedım. anakartın uzerınde tek ıde slotu var. kullandıgım anakart m3a32-mvp deluxe bende pcı ıde controller aldım uzerınde ıkı tane ıde slotu var. 4 adet harddıskı bu pcı slotlarına baglayınca bılgısayar acılırken ctrl-f ıle raıd 0data striping yaptım (yapamamıs da olabılırım) oncelıkle pcı slotun yanında verılen cdden bır sey yuklemedım sadece drıverlarını tarattım o kadar. aygıt yonetıcınde 149gblık tek bır dısc gozukuyo ama bılgısayarımda yok. ben bır seyler yaptım ama ne yaptıgımı bende bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım. altıgım pcı kartın ve aygıt yonetıcı fotolarını eklerım
    Aldıgım pcı slot

aygıt yonetıcısı orada Pcı devıcelar neden var bılmıyorum bende... yenı formatt attım o yuzden eksık drıverlerım olabılır ama aldıgım pcı slot ıle alakalı oldugunu sanmıyorum cunku arattırdım verılen cd nın ıcınde yok.... cd ıcerıgınıde baslıklar halınde gondereyım arkadaslar cunku hıc bılmedıgım terımler var onlarla belkı bır programla bıle raıdlemem mumkun ama ben bılmıyorum.

yardımcı olan arkadaslara sımdıden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .omer.faruk -- 10 Mayıs 2009; 2:31:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.