Şimdi Ara

>>> SE Xperia™ RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD 720P < (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.122
Cevap
27
Favori
259.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: strafor

Hafıza kartının boyutu değil , Class'ı hızı etkiler. Şu an piyasada en hızlı kartlar Class 10, cihazın içinde Class 2 geliyor malesef...

Telefonunuz icin en iyisi Sandiskin Class 4 veya 6 Transflash özellikli kartlarini alirsaniz en iyi performansi alabilirsiniz ben öyle yaptim memnunum.

Alamanyadan sevgiler...
  • arkadaşlar fabrika ayarlarına nasıl dönerim. Acil yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvd3151

onder748, teşekkür ederim. Ekranında koruyucu var sanırım almaya gerek varmı ? Sizinkilerde var mı ?

doğru var, var ama ben onun üzerine bir jiletin daha çektim :D böyle daha ii oldu saıp sarmaladım yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder748

arkadaşlar fabrika ayarlarına nasıl dönerim. Acil yardım ederseniz sevinirim.

Ayarlar>Gizlilik>Fabrika Verilerine Sıfırla
  • BonusDaHousecat : Class 10 'lar var.. en iyi performans Class 10 'da..
  • merhabalar rayciler. kullananlardan ray için canavar bi hafıza kartı tavsiyesi olan var mı? aslında 16gb olsun fakat 50 TL yi geçmesin isterim/isterdim. imkansız mı ?
  • arkadaşlar vatandan alıyodum 858e rayi fakat kapıya kadar kuyruk vardı sıkıldım çıktım gold olanı hoşuma gitti.uygun fiyat arıyorum aynı 800-850 civarı başka bir yerde bulabilirsem darty saturn falan alıcam.alan arkadaş fiyatını yazarsa iyi olur bi de nerden aldığını.
  • http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/sony-ericsson-xperia-ray_02.044.1357.0227.htm

12 taksit , 4 ay ertelemeli aldım. Goldda da aynı fiyat. Vatan'da sanırım worldcard olması gerekiyor. Ben bonuscuyum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strafor -- 12 Aralık 2011; 20:01:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hldn

merhabalar rayciler. kullananlardan ray için canavar bi hafıza kartı tavsiyesi olan var mı? aslında 16gb olsun fakat 50 TL yi geçmesin isterim/isterdim. imkansız mı ?

micro sd kartların hızlarıyla ilgili tablo

http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies.cfm?t=1582172

hızlıalda team ,16 gb class 10 sd ler 60 TL civarındaydı. ancak ne kadar önemli bilmiyorum random 4k write hızları düşük

burda da detaylı bir konu bulunmakta.
    forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=51238478

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 12 Aralık 2011; 20:56:57 >

• dün bende vatanın kampanyasından ray aldım. 5800 kullanıcısıydım ray'e geçtim. reyonun önünde n8 ile ray arasında kararsız kaldım. bilirkişi arkadaşıma danışdım ve ray'i aldım. bakalım hayırlısı...
  • quote:

merhabalar rayciler. kullananlardan ray için canavar bi hafıza kartı tavsiyesi olan var mı? aslında 16gb olsun fakat 50 TL yi geçmesin isterim/isterdim. imkansız mı ?

Amazon.de üzeinden siparis verirsen 12-15 euro arasi ne ariyorsan bulursun kardes....Bu arada class o kadar onemli degil 4-6 (transflash destekli) en iyi performans diye bi teknisyenden (almanyada) bilgi aldim.

alamanyadan sevgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonusDaHousecat

quote:

Amazon.de üzeinden siparis verirsen 12-15 euro arasi ne ariyorsan bulursun kardes....Bu arada class o kadar onemli degil 4-6 (transflash destekli) en iyi performans diye bi teknisyenden (almanyada) bilgi aldim.

alamanyadan sevgiler

"Class 2 hat keine Aussagekraft"
    Die Karte ist class 2 zertifziert und steckt so manche SDHC-Karte mit class6 in die Tasche. Seq. 18Mb/s lesend und 13Mb/s schreibend.
    Topkarte und momentan ein Geheimtipp, da die class6 Karten mit ähnlicher Geschwindigkeit für deutlich mehr verkauft werden.

class 6 kartlari cebinden cikartan, class 2 olmasina ragmen samsung sdhc class 10`dan daha hizli mesela benim aldigim kart. Sandisk Sdhc Transflash. Hersey classla da bitmiyor,önemli olan gercek hizi strafor arkadasim. Bence kart almadan iyice bi arastirmak en iyisi. Bi faydam dokunursa ne mutlu bana, kimse lütfen yanlis anlamasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: UluMemo

quote:

arkadaşlar fabrika ayarlarına nasıl dönerim. Acil yardım ederseniz sevinirim.

Ayarlar>Gizlilik>Fabrika Verilerine Sıfırla

teşekkürler insan telaşlanınca bulamıyo. bayağı uğraştım buldum.sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder748 -- 13 Aralık 2011; 9:21:17 >
  • arkadaşlar hattına IGO yu yükleyen yok mu?
    Ben kendi telefonuma yükledim ama arkadaşın rayında problem oldu ekran küçük görünüyo. nedendiranlayamadık.
  • quote:

arkadaşlar hattına IGO yu yükleyen yok mu?
    Ben kendi telefonuma yükledim ama arkadaşın rayında problem oldu ekran küçük görünüyo. nedendiranlayamadık.

sendeki igo programının çözünürlüğü düşük, nette daha yüksek çözünürlüklü olanı var şöyle arattır, igo 480x800 bulacaksın, eskisini kaldırıp bunu yükle
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de yeni bir ray kullanıcısıyım. Şöyle bir sorum var, wireless ile bağlı iken android market ve gmail uygulamalarına gayet hızlı girerken, internet paketi ile bağlandığımda tarayıcı,whatsup ve haritaları açmasına rağmen android market ve gmail uygulamalarında bağlantı hatası veriyor. Durumu bu şekilde olan başka arkadaşlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeagle_c -- 13 Aralık 2011; 19:55:52 >
  • Arklar Bende Xperia Ray kullanıyorum. Bilen kişiler cevap verirse kısa bir şekilde sevinirim.
    - Hattımda tl var. Veri trafiğini Etkin yaptıktan sonra Veri dolaşımı kapalı olduğu halde kendiliğinden Hattımdan TL düşüyor.
    - Veri trafiğini kapatıncada interneti. hiç kullanamıyorum.
    - Veri trafiği açık olupta TL qitmemesi için neler yapmam qerekiyor.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewildash -- 13 Aralık 2011; 19:57:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmedinan

quote:

arkadaşlar hattına IGO yu yükleyen yok mu?

sendeki igo programının çözünürlüğü düşük, nette daha yüksek çözünürlüklü olanı var şöyle arattır, igo 480x800 bulacaksın, eskisini kaldırıp bunu yükle

Teşekkürler buldum. Yükledim. Şimdilik tamamdır.
  • Ayrıca arkadaşlar tavsiye olarak;
    BSPlayer programını yükleyerek bir çok formatta filmi seyredebilrsiniz.
    Night Vision ile gece görüş kamerası oluyor süper.
    Zeradio ile anten olmadan internet üzerinden radyo dinleyebilirsiniz.

Arkadaşlar ilginç ve kullanışlılık sağlayan programlar için tavsiyelerinizi bekliyoruz.
  • Zedge, zil sesi ve duvar kağıdı arşiv programı, güzel bir de widgetı var.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.