Şimdi Ara

>>> SE Xperia™ RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD 720P < (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.123
Cevap
27
Favori
259.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende ray almayı düşünüyorum ama hafızasının hemen dolması beni düşündürüyo yoksa gözümü bile kırpmıyacam. 2. seçenek olarak da nokia 701 ağır basıyo bu telin artıları 1000 nit parlaklık, 3.5 inç ekran ve romu daha fazla olması beni cezbediyo ama bunda da android yok. düşünceleriniz nedir
  • Bu devirde Nokia alınmaz.. ne zaman Nokia Android'e geçti, o zaman alınır.

İçinden Class 2 4GB bellek çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strafor -- 10 Aralık 2011; 10:53:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafor

Bu devirde Nokia alınmaz.. ne zaman Nokia Android'e geçti, o zaman alınır.

İçinden Class 2 4GB bellek çıkıyor.

nokia ileriye dönük bütün yatırımlarını yaptı ve windowsu tercih etti artık geriye dönmez kolay kolay,
    artık çevremde dokunmatik bi nokia görünce tiskinti geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunarstrain

quote:

Arkadaşlar telefonda garip bir sorun yaşamaktayım. Telefonu kapatıp açtıktan sonra, sesi açık olsa dahi mesaj veya bildirim gelirse ses çıkmıyor sadece titreşim oluyor. Daha sonra da yandaki ses açma kapama tuşları olsun, ses menüsü olsun hiçbir şekilde ses ayarlanamıyor. Ta ki telefona çağrı gelene kadar. Telefon çaldıktan sonra her şey normale dönüyor. Hiçbir güncelleme yapmadım henüz, aldığın fw ile devam ediyorum. Yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Siz benzer bir sorun yaşadınız mı?

Bu sorunu benden başka yaşayan yok mu?

ewet incelerken azınızı görsüm de ben sizin yaşadığınızı yaşamadım telde böyle bir problem yok şimdilik 1 haftadan fzla oldu. bence sizin sürümle alakalı olabilrir. son güncellemeyi yaptınız mı bir de öle deneyin derim kolay gelsin

• arkadaşlar ray imzası istiyoruz farklı ve çeşitli olsun yardımcı olurmusunuz.?
    panaromik çekim süper ama kullanım verimliliği konusunda tavsiede bulunabilr misiz?
    bir de ben igo gps si yükledim ama arkadaşım telefonuna aynı dosyaları atmama rağmen çözünürlük ekran da küçük kalıyo acaba başka bir ayarı mı var ne yapmak lazım ekranın yarısı kadar çıkıyo. Ama benim kinde normal tam ekran çıkıyo. Birde aynı sürüm ve aynı telefon olmasına ramen neyi eksik yapıyor olabilirim.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder748 -- 10 Aralık 2011; 15:22:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatıhbrck

Vatan %25 ındırımle dun aksam sıparısı vermıs bulunmaktayım bende.Umarım en kısa zamanda elıme ulasır.Merak ettıgım bır konu var telefon kutusundan veya cıhazın ıcınde mıcro xd kart cıkıyormu yanı bellek cıkıyormu ?

4 GB'lık kart cihaza takılı geliyor, bir süre kutu içinde aramıştım :)
  • Ray'ın Kulaklık içi ses yüksekliği ve ses kalitesi nasıldır ? Mp3 playerdan aldığım performansı raydan alabilirmiyim sizce ? Walkman live ile arasında ses farkı varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scream1818 -- 10 Aralık 2011; 16:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scream1818

Ray'ın Kulaklık içi ses yüksekliği ve ses kalitesi nasıldır ? Mp3 playerdan aldığım performansı raydan alabilirmiyim sizce ? Walkman live ile arasında ses farkı varmıdır ?

kulaklığınızla bir mağazada denemenizi tavsiye ederim.
    player pro veya power amp ile daha detaylı eq ayarı yapabiliyorsunuz.
    sony mp3 çalar kullanan bir arkadaşım telefonun ses kalitesini beğenmişti.
  • Ortalamanın üstünde bir kulaklık var ama ahım şahım değil tabi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder748

quote:

quote:

Arkadaşlar telefonda garip bir sorun yaşamaktayım. Telefonu kapatıp açtıktan sonra, sesi açık olsa dahi mesaj veya bildirim gelirse ses çıkmıyor sadece titreşim oluyor. Daha sonra da yandaki ses açma kapama tuşları olsun, ses menüsü olsun hiçbir şekilde ses ayarlanamıyor. Ta ki telefona çağrı gelene kadar. Telefon çaldıktan sonra her şey normale dönüyor. Hiçbir güncelleme yapmadım henüz, aldığın fw ile devam ediyorum. Yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Siz benzer bir sorun yaşadınız mı?

Bu sorunu benden başka yaşayan yok mu?

ewet incelerken azınızı görsüm de ben sizin yaşadığınızı yaşamadım telde böyle bir problem yok şimdilik 1 haftadan fzla oldu. bence sizin sürümle alakalı olabilrir. son güncellemeyi yaptınız mı bir de öle deneyin derim kolay gelsin

Cevap için teşekkürler. Neden kaynaklandığını anlamasam da fabrika ayarlarına dönerek sorunu çözdüm.

• Bende darty'den aldım Ray alanların arasına katıldım ... Çok güzel ve kibar bir cihaz ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvd3151

Bende darty'den aldım Ray alanların arasına katıldım ... Çok güzel ve kibar bir cihaz ....

hayırlı olsun. İlk olarak bence telefona kılıf alın ve camına jiletin çekin. daha güvenlikli oluyor böylelikle.
    en güzel tarafı küçük olması ama büyüklerine kafa tutması.
    İlk gören ya bu ne böyle küçükmüş falan işlemcisi ne bunun falan derken inceledikçe etkilendiklerini görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder748 -- 11 Aralık 2011; 8:04:41 >
  • bu arada yukarı da bir soru sormuştum İGO il ilgili yardım alabilir miyim.
    Kafama takılan başka bir konuda şu ki:
    cihaz içinde 4 gb hafıza kartı ile geliyor ya. biz onu mesela 16 gb ta çıkarsak telefon daha hızlı olabilir mi ya da böyle bir durum söz konusu mu
    bu arada programları hafıza kartına taşıma özelliği çok iyi çünkü kendi hafızası çok az. şimdi biz android mağazadan program indiriyor sonra beğenmeyip silebiliyoruz. Programların setup ları ve ya uzantıları telefonda kalıyor mu ya da nasıl oluyo bu durum?
  • Hafıza kartının boyutu değil , Class'ı hızı etkiler. Şu an piyasada en hızlı kartlar Class 10, cihazın içinde Class 2 geliyor malesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafor

Hafıza kartının boyutu değil , Class'ı hızı etkiler. Şu an piyasada en hızlı kartlar Class 10, cihazın içinde Class 2 geliyor malesef...

ne kadara aldın dostum darty den? acil cevap?
  • darty de hala 800tl ise world kampanyası ile 650tl ye geliyor fiyatı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

darty de hala 800tl ise world kampanyası ile 650tl ye geliyor fiyatı..

netten 999tl gözüküyor.
    www.darty.com.tr/e_commerce/Cep-Telefonu/SONY-ERICSSON/ST18I-RAY-BLACK-p-64479-c-12.htm
    800e başka bir kampanyada düşmüştü diye hatırlıyorum.
  • 799 TL. kapmanyası vardı Dartyde. 5.yılıymış herhalde onun için yapmışlar 3 gün sürüdü. o zaman aldım ben, şimdi fiyat değişmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

darty de hala 800tl ise world kampanyası ile 650tl ye geliyor fiyatı..

Arkadaş kampanyaya bir kampanyada gönlünden eklemiş ;-)
  • onder748, teşekkür ederim. Ekranında koruyucu var sanırım almaya gerek varmı ? Sizinkilerde var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.