Şimdi Ara

>>> SE Xperia™ RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD 720P < (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.123
Cevap
27
Favori
259.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scream1818

Telefonu kullanan arkadaşlar kulaklıkla müzik dinlerken ses cok mu gelior azmı ?

ses yeterli ve net. ama youtube incelemelerde ki kulaklık değil hayal kırıklığı ama ses fena değil. ben açıkçası ses bombası ile dinliyorum ses müthiş nokia vardı bende ona nazaran tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder748 -- 16 Aralık 2011; 22:47:59 >
  • quote:

Telefonu kullanan arkadaşlar kulaklıkla müzik dinlerken ses cok mu gelior azmı ?

Kulaklıkla (creative ep630) son seste bilgisayarımdan daha yüksek ses veriyor.
  • bu telefonu dün ilk kez canlı bir bicimde gördüm.. hayran kaldım...performansı pek önemli degil ama tasarım beni benden aldı..müthiş bir telefon
  • arkadaşlar bir problemeim var. tel durup duruken müzik çalıyo. müzik yada alarm falan değil nerden geliyo bulamadım. imdat korkutuyor beni....
  • Iphone 4S'e geçtiğim için telefonum satılıktır arkadaşlar.Henüz ilan vermedim ama uygun fiyata vereceğim.Telefon HB'den alınma 50 günlük..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Iphone 4S'e geçtiğim için telefonum satılıktır arkadaşlar.Henüz ilan vermedim ama uygun fiyata vereceğim.Telefon HB'den alınma 50 günlük..

4s'i bu cihaza tercih etmenizin sebepleri nelerdir merak ettim doğrusu.
  • Sanki Walkman Live'ın ekranı ray'ın ekranından en olarak daha geniş gibi... Sizce?
  • Bugün telefonu aldım. İlk akıllı telefonum pek anlamıyorum bu işlerden ama sorunum farklı.
    Dosya silemiyorum ben. Kaydettiğim fotoları vs. sadece telefonu bilgisayara bağlayıp mı kaldırabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Bugün telefonu aldım. İlk akıllı telefonum pek anlamıyorum bu işlerden ama sorunum farklı.
    Dosya silemiyorum ben. Kaydettiğim fotoları vs. sadece telefonu bilgisayara bağlayıp mı kaldırabilirim?

hocam galeriye girdiğinizde fotonun üstüne basılı tutun gelen menüden silmeyi seçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Bugün telefonu aldım. İlk akıllı telefonum pek anlamıyorum bu işlerden ama sorunum farklı.

hocam galeriye girdiğinizde fotonun üstüne basılı tutun gelen menüden silmeyi seçin.

Edit: Basılı tutup seçip menü tuşuna basmam lazımmış, hallettim, teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaudeville -- 18 Aralık 2011; 11:58:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder748
     >>> SE Xperia™  RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD  720P <

Hocam sormak ıstedıgım bır soru var bu cektıgınız resımdekı gıbı telefondakı nesnelerı nasıl ekranın her yerıne dagıtıyorsunuz ?
  • @fatıhbrck

ana ekrandayken 2 parmakla uzaklaştırma hareketi yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatıhbrck

quote:

>>> SE Xperia™  RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD  720P <

Hocam sormak ıstedıgım bır soru var bu cektıgınız resımdekı gıbı telefondakı nesnelerı nasıl ekranın her yerıne dagıtıyorsunuz ?

arkadaş cevap vermiş ama ana menüde iken eki parmakla işaret ve baş parmakla sanki ekrandan birşey alacakmış gibi tırtıklayn. sonra menü karışır ayrıca telli saklayın bakın onluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sanki Walkman Live'ın ekranı ray'ın ekranından en olarak daha geniş gibi... Sizce?

Walkman Livein 3.2 ' Xperia Rayın 3.3 ' ekranı var ama walkmanin ekranı daha geniş gibi geldi bana ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatıhbrck

quote:

arkadaş cevap vermiş ama ana menüde iken eki parmakla işaret ve baş parmakla sanki ekrandan birşey alacakmış gibi tırtıklayn. sonra menü karışır ayrıca telli saklayın bakın onluyor

walla hocam hic bise olmuyor,ya da biz mi yanlis yapiyoz...
  • yarın insallah videonun atarım eğer olmuyr,sa aslında telefon güncellemesine bakın derim
  • Fabrikada yapıştırılan filmi çıkarabilir miyiz diye soru sormuştum. Cevap:

quote:

The protection film on the display cannot be removed and is not replaceable.

Before is scratched you can purchase a removable protection film from a third party store and brand, Sony Ericsson doesn’t manufacture any.

Keep in mind that a scratched screen is not covered under warranty since is considered cosmetic damage.

Yani film üstüne film yapıştırın demişler. Ne anladım böyle (Scratch-resistant glass) dayanıklı ekrandan
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/toshiba-16-gb-class-4-adaptor-micro-sdhc-hafiza-karti/productDetails.aspx?productId=bd100229&categoryId=111161

Bu karttan aldım, telefona taktığımda kapasitesi 14.89 gösteriyor, bu normal midir? Birde telefonun içindeki kartı çıkartırken baya uğraştım tırnağı takıyorum gelmiyor bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven -- 19 Aralık 2011; 19:04:34 >
  • Bu model çok hoşuma gitti gerçekten.
    Hem yapısı kibar, fazlasıyla ince, hemde android hemde s.e.

Etkilenmemek elde değil c510u satıp bunu almayı düşünüyorum lakin fiyatıda baya sağlam
    Herhangi bir yerde indirime girer mi sizce ?
  • girer. ancak ne kadar bekleyeceğine bağlı.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.