Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.373
Cevap
33
Favori
802.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: G.rex

quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

http://www.ebay.com/itm/Sony-Ericsson-Xperia-Neo-FULL-BODY-LCD-Screen-Protector-/320712124588?pt=PDA_Accessories&hash=item4aabeea8ac

Beyler ne dersiniz bunu alıyım mı ? Eğer alırsam ne kadarda gelir ?

$4.99 + $3.92 kargo oluyor ? Ne diyorsunuz ?

hocam hızlıalda var ama 45 tlye falan geliyor beklerim diyorsan al bende aldım

ebaydan mı aldınız ? Kaç tl tuttu ? ebay dan hiç alışveriş yapmadım. Ne kadar sürede gelebilirki acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

Orijinalden alıntı: SIRLI

quote:

Orijinalden alıntı: belekbeach

neo kullanıcı arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim sizlerin deneyimleri nedir almalımıyım değer mi? artı ve eksileri nelerdir cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ..

Çok fazla bir şey söylemeyeceğim, aldığına hiç bir yönden pişman olmayacağın bir cihazdır kendisi...

Kamera çok önemli değil diyosan 100-200tl daha uygun fiyata neo v de düşünebilirsin. Kamera çözünürlüğü ve exmor sensör hariç herşey aynı.

neo v : 5 mp kamera, 2 gb hafıza kartı, normal kulaklık
    neo : 8 mp exmor sensör kamera, 8 gb hafıza kartı, kulak içi kulaklık

Hafıza kartına çok takılmayın 2gb zaten yetersiz ve en az class 10 kart gerekiyor ki kutulardan çıkan class 2

hiç fark verme derim git neo v al bende neo kardeşimde neo v var (v nin ram daha yüksesek gibi geldi)herşeyi aynı paranın üstüyle 16gb class10 kart ve iyi bir kullaklık al

• quote:

quote:

quote:

http://www.ebay.com/itm/Sony-Ericsson-Xperia-Neo-FULL-BODY-LCD-Screen-Protector-/320712124588?pt=PDA_Accessories&hash=item4aabeea8ac

ebaydan mı aldınız ? Kaç tl tuttu ? ebay dan hiç alışveriş yapmadım. Ne kadar sürede gelebilirki acaba ?

ben hızlıaldan aldım 5 günde geldi ama ebay 2 haftayı bulur..

• quote:

Orijinalden alıntı: volki57

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SIRLI

quote:

Orijinalden alıntı: belekbeach

neo kullanıcı arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim sizlerin deneyimleri nedir almalımıyım değer mi? artı ve eksileri nelerdir cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ..

Çok fazla bir şey söylemeyeceğim, aldığına hiç bir yönden pişman olmayacağın bir cihazdır kendisi...

Kamera çok önemli değil diyosan 100-200tl daha uygun fiyata neo v de düşünebilirsin. Kamera çözünürlüğü ve exmor sensör hariç herşey aynı.

neo v : 5 mp kamera, 2 gb hafıza kartı, normal kulaklık
    neo : 8 mp exmor sensör kamera, 8 gb hafıza kartı, kulak içi kulaklık

Hafıza kartına çok takılmayın 2gb zaten yetersiz ve en az class 10 kart gerekiyor ki kutulardan çıkan class 2

hiç fark verme derim git neo v al bende neo kardeşimde neo v var (v nin ram daha yüksesek gibi geldi)herşeyi aynı paranın üstüyle 16gb class10 kart ve iyi bir kullaklık al

Ram'i daha yüksek gibi mi ? Bir yanlışlık var dostum

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben hızlıaldan aldım 5 günde geldi ama ebay 2 haftayı bulur..

Nasıl hocam iyi oldu mu ? Zor mu oldu kaplamak. Memnun kaldınız mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

quote:

yeşil kare çıkınca iyice bas.

hocam ilanında gördüm yedek arka kapak nerden aldın acaba pm atabilir misin ?

Şu an mobilim eve gidince pm atarım.hangi rengi istiyosun onuda söyle.

gri hocam

sırf arka kapak en ucuz bu.yalnız kapak.hdmı ve usb mini kapakları yok.kendininkini takıcan.10 dolar
    http://www.ebay.com/itm/Rear-Back-Case-Fascia-Housing-Battery-Cover-Z87-Sony-Ericsson-Neo-MT15i-/270843576174?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item84b916cf19
    yok ben komple kasa isterim renk değiştirecem diyenlerede bu ama yine usb ve hdmı kapakları yok.kendinizinkini kullancaksınız.
    http://www.ebay.com/itm/Fascia-Housing-Faceplate-Case-Cover-Z86-Sony-Ericsson-Xperia-Neo-MT15i-/280764192248?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item870dd98b43
    neoya hava katıcam kişisel yapmkak istiyorum diyenlere binlerce seçenek sunan bu.
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=xperia+neo+sticker&_sacat=0&_stpos=&_sop=15&gbr=1&_dmpt=PDA_Accessories&_odkw=xperia+neo+skin&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313
    ve benim favorim full case ebayde yok bulamıyorum artık.bunda herşey var.
     ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^
    neyse buldum.yılbaşı tatilindelermiş.tekrar gelirler ebaye tatilden sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 24 Aralık 2011; 12:53:42 >

• Kapakların takılması kolay mı? hiç deneyimi olmayan yapabilri mi?
  • quote:

batarya ömrü uzatma.

Güzel paylaşım. Fakat oradaki bir öneriye kafam takıldı. Bir kaç sayfa önce şunu yazmıştım. Ekran parlaklığının azaltılığ artırılması pil üzerinde fazla bir etkiye sahip değildir. Bunu da telefonun kendi üzerindeki yardım yazısında okumuştum. Fakat videoda azaltılmasını öneriyor sanırım. Benim okuduğum şöyleydi:
    "Ekran çözünürlüğünün azaltılması, wifi, bluetooth' un kullanılmadan açık durması pil üzerinde fazla etkiye sahip değildir."
    Bu konu hakkında net bilgiye sahip arkadaşlar açıklama yaparlarsa sevinirim.

• quote:

Kapakların takılması kolay mı? hiç deneyimi olmayan yapabilri mi?

kapak değişimi buyrun.
  • quote:

sırf arka kapak en ucuz bu.yalnız kapak.hdmı ve usb mini kapakları yok.kendininkini takıcan.10 dolar
    http://www.ebay.com/itm/Rear-Back-Case-Fascia-Housing-Battery-Cover-Z87-Sony-Ericsson-Neo-MT15i-/270843576174?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item84b916cf19
    yok ben komple kasa isterim renk değiştirecem diyenlerede bu ama yine usb ve hdmı kapakları yok.kendinizinkini kullancaksınız.
    http://www.ebay.com/itm/Fascia-Housing-Faceplate-Case-Cover-Z86-Sony-Ericsson-Xperia-Neo-MT15i-/280764192248?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item870dd98b43
    neoya hava katıcam kişisel yapmkak istiyorum diyenlere binlerce seçenek sunan bu.
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=xperia+neo+sticker&_sacat=0&_stpos=&_sop=15&gbr=1&_dmpt=PDA_Accessories&_odkw=xperia+neo+skin&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313
    ve benim favorim full case ebayde yok bulamıyorum artık.bunda herşey var.
    neyse buldum.yılbaşı tatilindelermiş.tekrar gelirler ebaye tatilden sonra.

HDMI kapakları haricinde kameranın olduğu delikte yüzük de yok. Çok çirkin durur o şekilde

• son verdiğim resimde hepsi var.fiyatıda 20 dolar komple kasa tuşlar herşey.yüzükte var.
    ilk verdiğim linkte tek arka kapak olanda evet yok.çok çirkinde durmuyor.hatta benim için daha iyi o yüzük ışık yansıması yüzünden bazı fotolarda parlama yapabilir.+ kılıf takıp telefonun tipini bozacağıma yüzüksüz arka kapak kullanırım daha iyi.(kişisel görüşüm)

bence son resimdeki komple kasa tuş takımı olanı tercih edin.ilerde tuşlarda soyulma olursa değiştirme şansınız olur.zaten benim favorim diye yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 24 Aralık 2011; 13:36:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kryfb

quote:

Orijinalden alıntı: mecengaver

quote:

Orijinalden alıntı: SyNeRGeNIX

quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

quote:

Orijinalden alıntı: SyNeRGeNIX

Arkadaşlar bu öndekine odaklanma neo'da var mıdır ? ve bu olayın adı nedir ?

yanlış bilmiyorsam makro modu diyorlar ona.Henüz neo kullanmadığım için bilmiyorum ama büyük ihtimalle neo da vardır.

Yardımın için teşekkür ederim.Neo da olup olmadığına dair kesin bilgisi olan yani telefonu kullanan birisi yardımcı olursa cok iyi olur.Cok hoşuma giden birşey ancak tam ne oldugunu bilmediğimden araştıramıyorum.

bisiklet yoktu portakal çektim :)

dostum bu olayı nasıl yapıyoruz ya ben yapamıyorum:(

Arkadaşlar o her kamerada olur. Bu bir özellik değildir. Sadece odaklanmayla alakalı. Yakındaki bisiklete netlerseniz kamerayı o netlenir, uzaktaki adama netlerseniz kamerayı bisiklet bulanık görünür adam net olur. Gözümüz gibi yani.

• merhaba bu box adlı proğramı kullanan varmı aranızda güvenlimidir xperialara 50 gb alan veriyormuş işe yararmı
  • Arkadaşlar fotoğraflara bakacak olursanız, tekinde parfüm şişesindeki yazılar nettir. Diğerinde ise pepsi şişesindeki yazılar nettir.

• slm arkadaslar

bisey sorayım sizlere:)

tlf usb den baglayıp mem. card - videos klasorune video attım.... neo gormedi...

tekrar bagladım bu sefer DCIM ın içine attım.. yine gormedi....(uzantıyla mı alakalı yoksa?)

mx video yu kurdum ..ok...

yani demem o ki oynatıcısız olmuyor mu bu video işleri....

yahut oynatıcı yuklemesek de Xplorer kursak yeter mi...

( Skybrave TR Xplorer goruntusu vermiş...paylaşırsa onu kullanabilirim..tşk..)

arkadasta galaxy S var.. yerleşik xplorer var dedi....Neo da yok:(:(

tşkler......
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerbilo

Arkadaşlar o her kamerada olur. Bu bir özellik değildir. Sadece odaklanmayla alakalı. Yakındaki bisiklete netlerseniz kamerayı o netlenir, uzaktaki adama netlerseniz kamerayı bisiklet bulanık görünür adam net olur. Gözümüz gibi yani.

bir düzeltme yapayım.her kamerada olmaz.autofocusu olmayan kameralarda o dediğin olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 24 Aralık 2011; 14:16:01 >
  • Tabi amatör fotoğrafçı olarak yazıyorum dediklerimi fakat bana göre auto değil de manuel focus olmayan kameralarda üstteki fotoğrafı yakalamakta zorlanırsınız veya işte bisikletli resimdeki kadar hoş olmaz fakat mutlaka bir bulanıklık olur. Çünkü yakındaki nesne uzaktakine göre her zaman daha nettir.
  • işin açıkçası zaten o bisikletli foto aslında bence telefona ait olmayabilir.
    hatta bence bizim neoların foto kalitesi çok çok iyi değil.bence tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 24 Aralık 2011; 14:49:17 >
  • Orijinalden alıntı: DemirKipi

JuiceDefender Ultimate v3.9.0 Apk (Tam Sürüm)

JuiceDefender, cihazınızı kullanım alışkanlıklarınızı analiz edip, size özel konfigürasyonlar oluşturup batarya ömrünü uzatan en iyi uygulamalardan biri. Kesinlikle denemeniz gereken uygulamalardan biri. Markette 7 $ civarında satılıyor. Size ücretsiz.

İndirme Bağlantısı:
    http://www.box.com/s/jh1d3h6syhkb17sctjvb

• Arkadaşlar konuyla belki cok yakından ilgisi olmayabilir ama neoyla doğrudan alakalı bir sorum olacaktı bilgisi olup yardim edebilecek varsa sevinirim...

Mediamarkt'ta neo 989 lira bimeks'te 909 lira.Mediamarktın "düşük fiyat garantisi"nden yararlanmak istiyorum ancak bimeksin neo içeren broşür veya fişi yok bu uygulamadan nasil yararlanabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.