Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.905
Cevap
13
Favori
613.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unix64

quote:

Orijinalden alıntı: ilbilge_11

çatlak konusunda arc ve arc s arasında bi fark var mı arc s de böyle şikayeti olan var mı

http://forum.donanimhaber.com/m_50391127/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_56203207/tm.htm

teşekkürler dostum doğrusu çok üzüldüm ve hayal kırıklığına uğradım ben bu tlf almayı çok istiyordum ama o kadar para verip sonrada servise gönder bekle vs hiç gelemem öyle seylee o nedenle ne yapsam bilmiyorum 1 ay boyunca neo kullandım mükemmel bir tlf onu kardeşime verdim kendime arc s alacaktım ama suan fikrim değişti xperia hd yi beklesem daha türkiyeye gelecekte uzun hikaye samsung galxys2 alsam oda içime sinmiyor samsung satıyor sonrada malını unutuyor birde şarj çok az gidiyorms iphone da çok pahalı ve o paraya değmez neo mu alsam kendimede acaba of çok sıkıntılı

• xperia s ne zamn gelir acaba
  • quote:

xperia s ne zamn gelir acaba

samsung malını cok cok kolay unutuyor. Daha önceden muzdaribim ama s2 saglam cihaz paran varsa al derim.
    mart ayında tr'ye gelicek xperia s
    kaynak http://www.cnnturk.com/2012/bilim.teknoloji/teknoloji/01/10/xperia.nxt.s.martta.turkiyede/644133.0/index.html
    Beklemem diyorsan htc düşün cok tatlı cihazları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcen

merhaba Arkadaşlar ;

bir sorum olacaktı, bu şarz biterken kırmızı , çağrı varken yeşil yanan kenar daki ışık var ya, bu sıralar kafasına göre günde 2-3 kere MAVİ ışık yanıp sönüyor, açıyorum bakıyorum herhangi birşeyde yok, kilidi açtığım anda da sönüyor zaten...

Ne alama geliyor bu mavi ışık bilen varmıdır ?

Arkadaşlar bilen yok mu bu mavi ışık neden yanıyor ? Klidi kapattıktan 1 dk felan sonra yanıp sönmeye başlıyor sürekli.. Kilidi açıyorum sönüyor, hiçde birşey yok
  • quote:

quote:

merhaba Arkadaşlar ;

bir sorum olacaktı, bu şarz biterken kırmızı , çağrı varken yeşil yanan kenar daki ışık var ya, bu sıralar kafasına göre günde 2-3 kere MAVİ ışık yanıp sönüyor, açıyorum bakıyorum herhangi birşeyde yok, kilidi açtığım anda da sönüyor zaten...

Ne alama geliyor bu mavi ışık bilen varmıdır ?

Arkadaşlar bilen yok mu bu mavi ışık neden yanıyor ? Klidi kapattıktan 1 dk felan sonra yanıp sönmeye başlıyor sürekli.. Kilidi açıyorum sönüyor, hiçde birşey yok

muhtemelen kurdugun bir ek programla ilgili. mesela bende im+ messenger programı vardı. ileti geldigi an mavi ışık yanıp sönerdi. bunun gibi bişey olsa gerek..

• Selam arkadaşlar 062 güncellemesi var diyor yapmaya değer mi ?root kalkacak yedekler yeniden kur ne dersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mart sonunda türkiye'ye gelicekmiş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

Selam arkadaşlar 062 güncellemesi var diyor yapmaya değer mi ?root kalkacak yedekler yeniden kur ne dersiniz.

yaparsan o sürümde root olmuyor ona göre.

bu arada an itibariyle bende aranızdayım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Selam arkadaşlar 062 güncellemesi var diyor yapmaya değer mi ?root kalkacak yedekler yeniden kur ne dersiniz.

oooo bu iyi oldu beklemeye devam ics gelene kadar sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssrrkknn

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

62 li versiyona geçmeyin boşuna arkadaşlar 42 ile aynı Root unuzu iptal ettiğinize değmez. 62 li sürüm Root ta olmuyor! Nasılsa 2-3 ay sonra ICS gelecek az daha sabredelim.

.62 ye root oluyor benim ki .62 de doomlord un yeni çıkan kolay root u dene (v4 olanı)
    Uygulama veya menü olarak bir farkı yok 62 nin ama ram daha stabil durumda 42 ye göre ...

Maalesef Doomlord v4 root etmiyor benimkini.
    Herşeyi denedim.

Wotandan tr 2.3.4 (.42) yükledim sonra seus ile .62 yaptım. Bunu rootlamadı.
    Wotandan 2.3.4 (.62) olan german yükledim. Bunu rootlamadı.

Nasıl yapacağım?

• e-posta ayralarından şirket mail adresimi ayarladım ve kullanıyorum ancak türkçe karekter sorunu var ayrıca yüklediğim türkçe klavyeleri kullanamıyorum. tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Sonunda bu cihazdan kurtularak eray kardeşime satmış bulunmaktayım. Herkesin zevki ayrıdır bana uymadı bu cihaz inş eray kardeşim memnun kalır.

Hadi kalın sağlıcakla.

• arkadaşlar,cıhazın yanında verdıklerı televızyona yada bılgısayara baglamamız ıcın verdıklerı kablonun bır ucunu telefona dıger ucunu laptopa taktım ancak hıcbısey olmadı ekrana telefon goruntusu gıtmedı ,2 cıhazdada herhangı bı uyarıda olmadı ,sorun nedır? extradan bıseymı yapmamız gerekıyo
  • 62 ozel bir sey varsa banada soyleyin geceyim ne kadar meraklisiniz ufak tefek kiytirik guncellemelere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 28 Ocak 2012; 16:13:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: notpad

arkadaşlar,cıhazın yanında verdıklerı televızyona yada bılgısayara baglamamız ıcın verdıklerı kablonun bır ucunu telefona dıger ucunu laptopa taktım ancak hıcbısey olmadı ekrana telefon goruntusu gıtmedı ,2 cıhazdada herhangı bı uyarıda olmadı ,sorun nedır? extradan bıseymı yapmamız gerekıyo

Telefonu ve bilgisayarı televizyona bağlayabilirsin. Telefon HDMI ile bilgisayara bağlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

62 ozel bir sey varsa banada soyleyin geceyim ne kadar meraklisiniz ufak tefek kiytirik guncellemelere

RAM kullanımı iyileştirilmiş deniyor. Benim için en büyük şeylerden biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unix64

quote:

samsung malını cok cok kolay unutuyor. Daha önceden muzdaribim ama s2 saglam cihaz paran varsa al derim.
    mart ayında tr'ye gelicek xperia s
    kaynak http://www.cnnturk.com/2012/bilim.teknoloji/teknoloji/01/10/xperia.nxt.s.martta.turkiyede/644133.0/index.html
    Beklemem diyorsan htc düşün cok tatlı cihazları var.

dün sony sormustum bunu senin dediğin gibi msj geldi

Sony Ericsson olarak ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Sony Ericsson Xperia™ S modelinin satışının 2012 1. ya da 2. çeyreği içerisinde yapılması planlanmaktadır. Şu anda satışda değildir.
    Ürünlerimizi büyük teknoloji marketlerden ve operatör iletişim merkezlerinden ya da internet üzerindenwww.hepsiburada.com temin edebilirsiniz.
    Ürünlerimizin özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi içinwww.sonyericsson.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız, ürünlerimizi tercih ettiğiniz ve bize ayırdığınız zaman için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,
    Mustafa Bozdirik

Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın.
    Sony Ericsson Çağrı Merkezi

sgs2 ye gelince öncelikle şarjı çok kısa sürede bitiyormus androidlerin sarjı pek dayanmıyor ama en azından akşam etmesi lazım s2 ile okuduğum çoğu yorumda şarjının olaganın altında gittiğini söylüyorlar beraberinde samsung daha bir yıl önce çıkarttığı cihazlara bile ice cream güncellemesini getirmeyeceğini duyudu sony ise 2 3 yıllık cihazlra bile güncelleme desteğini cekmedi o nedenle samsung hayır xperia s beklerim veya neo alır s cıkınca onu satar s alırım hayırlısı

aslında 2.el arc s alsam çatlaksız 3 5 ay kullanılmıs nede olsa kullanıldığı için çatlak olmazsa olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

62 ozel bir sey varsa banada soyleyin geceyim ne kadar meraklisiniz ufak tefek kiytirik guncellemelere

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

Eşek gibi gülme sebebiniz?

• Arkadaşlar Timeescape den Facebook a Durum paylaşma Dışında Video foto Gibi Şeyler Paylaşmıyor muyuz , Yani Sony Ericsson Xperia ile Yukleme Yapamiyor muyuz ? Durum Paylaşmada olduğu Gibi '' Sony Ericsson Xperia ile '' yazısı Çıksın İstiyorum . .
  • 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.