Yüzbaşı
09 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar ;

Yeni bir lenova laptop aldık, laptopda windows 8.1 single language edition var. Başlangıçta bölge ve dil ayarlarını türkçe seçtiğim halde sistem ingilizce açıldı ve hiç bir şekilde değiştiremiyorum.

klavye ve bölgesel ayarlar türkçe ama ana dili değiştiremiyorum. Dil paketini buldum biryerden yüklemeye çalışıtım ama türkçe zaten yüklü diyor ve yüklemiyor.

Sistemi türkçe ye çevirmenin bir yolu var mı acaba ?
Merhaba Arkadaşlar Samsung marka laptopumun ekranında çizgiler değişik şekiller çıkmaya başladı, windows tam başlayacakken mavi ekran hatası veriyor..

Problem nedir acaba , ekran kartı mı ram mi ? yardımcı olabilir misiniz.

Ekran kartı ise değişme ihtimali var mı ?
Merhaba Arkadaşlar ;

yaklaşık 1 yıldır Xperia T kullanıyorum. Telefonu Almanya dan almıştım.

iki gün önce telefon kapandı ve saatlerce açılmadı sonra karırşıtıtken power ve ses tuşlarına birlikte basınca açıldı.

dünden beride dış mikrofondan ses gemiyor. Telefon hiçbir türlü dışarı ses vermiyor. Titreşim ve konuşmada problem yok fakat dışarı ses vermiyor.
Kesinlikle düşme çarpma felan olmadı, durup dururken gitti.

daha önce birkaç kes buna benzer birşey olmuştu ama fark ettimki telefon kulaklık modunda kalmış , kulaklığı takıp çıkarınca düzelmişti.

Bu sefer denedim olmuyor, dün flashtool ile yazılımı tekrar yükledim gene olmadı.

Önerisi olan var mı ? Teşekkürler.
Merhaba Arkadaşlar 1-2 haftadır şöyle bir sorun yaşamaktayım ;

Vodafone hat kullanmaktayım telefonda (xperia arc ) ağ modu gsm/wcdma olduğunda telefonum çekmemeye başladı, hat gidiyor... yada hat varmış gibi gözüksede arama yapmıyor sadece gsm e alıyorum düzeliyor.. fakat bu çekilde de normal olarak 3g ye bağlanamıyorum. bugun babam da bir HTC aldı onda da aynı sorun var.. daha önceden böyle bir sorunum yoktu sıkıntı nerde çözemedim bi yardımcı olabilirmisinizz ?
Merhaba arkadaşlar;

Çok fonksiyonlu bir yazıcı almak istiyorum forumu da bayağı okudum ama kafam karıştı biraz. Ben artık kartuş peşinde koşmak istemiyorum, eğer zor ve karışık bir işlem değilse kendim evde doldurmak istiyorum..100-250 lira arasında bir bütçem var, sizden ricam hangi model yazıcı ve bu yazıcının kartuşlarını doldurmak için neler gerekli olduğu hakkaında bilgi..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
bugun yeğenimi deniz kenarında oynatırken telefonum cebimden denize düşmüş ve ben hemen görmedim bi baktım telefon denizin içinde aldım hemen pilini felan çıkardım güneşe koydum 2 saat kadar güneşin altında kaldı sonra bismillah deyip açtım allaha şükür hiç bir sorun yok tıkır tıkır çalışıyor.. teşekkürler nokia :)
merhaba arkadaşlar ben evdeki hotbird e ayarlı çanağı Astra 19E e çevirmek istiyorumda acaba bunu kendim yapabilirmiyim, yada nasıl yaparım? bide bu dünya kupasını Astra 19E üzerinde hd vericek kanalları skystar3 tv kartımla hd olarak izliyebilirmiyim bi acil yardımcı olursanız...Bu arada İzmit te otruyorum çanakda 90 lık
merhaba arkadaşlar ben telefona hard format attım bi kaç kere ama hafıza kartını hep çıkartım bu esnada....hafıza kartına nasıl format atıcaz ? biçimlendircez mi yada hard format sırasında takılımı bırakmamız lazım bi yardımcı olabilirmisiniz ?

video çekerken başlarda bir kaç kere donma yapıyor sanırım hafıza kartından...bi format atarsak düzelir inş..
merhaba arkadaşlar;

Ben şu winampla çalma listesi yapan arkadşlara birşey sormak istiyorum..ben çalma listesini winampda hazırlayıp mp3 lerle birlikte telefona atıyorum fakat şöyle bi sorun oluşuyor., 30 şarkı atıyorsam çalma listesinin özelliklerinde de 30 gözüküyor fakat içine girince 15-16 şarkı var..nerde yanlışlık yapıyorum bi fikri olan varmı acaba ?
Merhaba arkadaşlar benim kasa artık ihtiaçlarımı karşılamıyor...Güç kaynağım iyi 500w, ona ihtiyacım yok bana şöyle 150 tl civarı soğutması iyi bir kasa tavsiye edebilirmisiniz.?
Hakkında
Meslek: Makina Mühendisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 456
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 33.853 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.