Şimdi Ara

SE W302 Alıp Pişman Olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birtek benmiyim bu telefonu aldığına pişman olan acaba? Yalnız olmadığımı bilirsem üzüntüm belki biraz hafifler
    Telefonun nispeten şık bir görünümü,sağlam bir kasası var eyvallah.
    Fakat walkman telefon olmasına rağmen ses kalitesi berbat. Fotoğraf kalitesi vasatın altında,üç g müç g zaten hak getire.
    Sonuç olarak verdiğim paranın hakkını alamadığımı düşünüyorum,kullanıpta memnun olmayan arkadaşlar şikayetlerini paylaşırsa sevinirim...

• bende olsam almam daha eski bir model olan W880i çok çok dahah iyi w302 ye rağmen
    Sagem altyapılı bir modelden ne beklenir

aynı şeyi S312 içinde geçerli.S312 W302 den daha beter hatta.Ama müzik anlamında daha iyi
  • ben pisman olanlardan cok hayal kirikligina ugrayanlardanim telefonu almadim ama ozellikleri gorunce ve kullananlarin yorumunu okuyunca buyuk bir hayal kirikligina ugradim dis gorunusleri hem s312 hemde w302 cok iyi ancak ozellik yok
  • özellikler fena değil ama modlama yapamayınca bir anlamı kalmıyor.
    Mesela benim kullandığım telefon kesinlikle sonuna kadar modlanmalı bu konuda w200i ve w810i işimi çok çok fazla karşılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

özellikler fena değil ama modlama yapamayınca bir anlamı kalmıyor.
    Mesela benim kullandığım telefon kesinlikle sonuna kadar modlanmalı bu konuda w200i ve w810i işimi çok çok fazla karşılıyor.

katiliyorum zaten sonyericsson deyince aklima ilk modlanabilmesi geliyo. oda eksik olunca sıkıntı oluyor
  • bu iki telefon aslında tam olarak se sayılmaz.
  • iyiki almamışım 310 tlye 10 ay taksit hoparlör hediyeli buldum diye sevinmiştim modlanamadıgını ve sesinin az cıktıgını duyunca iyi ki almamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist_168 -- 6 Eylül 2009; 15:54:24 >
  • bana sorarsanız w302 ve s312 gibi telefon alacağınıza ikinci el k790i k810i biraz daha ucuz olsun derseniz w810i alın derim bu modellerden daha iyidir.
  • biraz daha beklerseniz far manager ve setool desteği çıkar..
  • malesef çıkmayacak onur abi :)
    bu telefonlara java uygulama hatta tema dahi atılamıyor.
  • W205,W302,W395,F305,S302,S312 "Sony Ericsson S1 - Neptune Platform" a girmektedir.
    R300, R306 ,T303 ,J132, K330,T250, T270, T280 , Z250, Z320 vs. gibi ise "Sony Ericsson S1 - Locosto Platform" a girmektedir.

"SE S1 Flasher & Unlocker User Guide" bu programla telefon sim kilidi yada yazılım atabilirsiniz.(paralı sanırım)

bu tip cihazlara tema kesinlikle yüklenemiyor.
    JAVA 'yıda internete girip telefonunuza yükleyebilirsiniz.
  • yalnız değilsin bende pişman olanlardanım k610i vardı çok güzeldi onun kalitesine güvenerek aldım.demekki neymiş cup diye atlamıcakmışım beklicekmişim yorum lara bakacakmışım gerçi ben aldığımda yorum falan yoktu daha yabancı sitelere girdim herkez bad!!! bad!!! bad!!! diyo yandık dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vadi -- 24 Eylül 2009; 13:09:27 >
  • tel güzele benziyo

SE W302 Alıp Pişman Olanlar
  • al istersen sonra yorumlarını okuruz.
  • arkadaşlar w200ümün soketi bozuk şarj edemediğimden yeni bi se alıcam
    bu neptune falan nedir napmışlar güzelim SE mizi bana maksimum 300 tl ye 2.el de dahil alınabilcek bluetoothlu modlanabilen mümkünse şık ve sensme özelliği olan bi SE önerebilir misiniz
    bulamazsam nokia dan nefret etmeme rağmen n91 alıcam bi de telefon defterini yazmakla uğraş my phone explorer gibi mis gib programımız varkene

• quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

arkadaşlar w200ümün soketi bozuk şarj edemediğimden yeni bi se alıcam
    bu neptune falan nedir napmışlar güzelim SE mizi bana maksimum 300 tl ye 2.el de dahil alınabilcek bluetoothlu modlanabilen mümkünse şık ve sensme özelliği olan bi SE önerebilir misiniz
    bulamazsam nokia dan nefret etmeme rağmen n91 alıcam bi de telefon defterini yazmakla uğraş my phone explorer gibi mis gib programımız varkene

http://forum.donanimhaber.com/m_36071450/tm.htm

F/P kralı diyebiliriz (ilanı açan arkadaşı tanımıyorum gezerken gördüm).

Veya 2. el SE bölümüne girip karıştırın. W810i bulabilirsiniz.

• arkadaşlar bende elime aldım fakat kullanmak nasip olmadı,takastan w880i geldi elime tuş takımını sevmedim diye değiştirmek istiyorum w302 düşünüyodum da şuanda yorumları okuyunca halime şükr ettim :) ,
    w302 nin kamerası kötüymüş onu biliyom ama tema yüklenememe vs. hiç bilmiyodum valla modlama yapamayacaksam ne anladım w302 den :S en iyisi w880i mi w890i ile değiştirem :D :)
  • kullandığım telefonlar içerisinde (5110,3210,3310,alcatel,a1018,siemens a55,ericson t10,siemens c55,sony ericson w800i, s.ericson w610i, nokia 6600, nokia 1100,w302) en kötüsü tartışmasız bir şekilde w302dir. Almayı düşünenler tipine bakıpta aldanmasın tipi ve içi birbirini hiçbirşekilde tutmuyor

Telefonun Facia Tarafları;

1.Telefon sessizdeyken alarm çalmıyor
    2.Mesaj yazımı o kadar yavaşki telefon bir kelime geriden devam ediyor
    3.Tema oyun vs yüklenmiyor
    4.Kamerası 2mp ama 1.3 megapixel kalitesinde bile foto çekmiyor
    5.Müzik çaları o kadar kötüki 6600 dan bile az ses çıkarıyor (güya walkman telefon)
    6.Şarjı taş çatlasa 2 gün gidiyor hafif fazla kullanımda 1 gün bile gitmiyor
    7.Menüler çok yavaş rehberde vs. aşağılara inerken dirhem dirhem ilerliyor
    8.Ahize sesi çok acayip sanki sesler yankılanıyor etkisi yaratıyor

Telefonun tek artısı;

1.Çok ince cepte olup olmadığı anlaşılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: samet_emre

kullandığım telefonlar içerisinde (5110,3210,3310,alcatel,a1018,siemens a55,ericson t10,siemens c55,sony ericson w800i, s.ericson w610i, nokia 6600, nokia 1100,w302) en kötüsü tartışmasız bir şekilde w302dir. Almayı düşünenler tipine bakıpta aldanmasın tipi ve içi birbirini hiçbirşekilde tutmuyor

5.Müzik çaları o kadar kötüki 6600 dan bile az ses çıkarıyor (güya walkman telefon)

Telefonun tek artısı;

katılıyorum zaten beklenen birt cevaptı :)
    incelemelerimdede farketmişim SonyEricsson neden Sagem le anlaşma yaptı ki ?

W302 vs ye oyun yüklenebiliyor ama cepten internete girmek şartıyla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: samet_emre

kullandığım telefonlar içerisinde (5110,3210,3310,alcatel,a1018,siemens a55,ericson t10,siemens c55,sony ericson w800i, s.ericson w610i, nokia 6600, nokia 1100,w302) en kötüsü tartışmasız bir şekilde w302dir. Almayı düşünenler tipine bakıpta aldanmasın tipi ve içi birbirini hiçbirşekilde tutmuyor

Telefonun tek artısı;

Tema yüklenmediği doğru ama JAVA yükleniyor, JAR dosyasını attığın zaman hafıza kartına, dosya yöneticisinden kurulum yapılabiliyor.

Mesaj yazım hızı gayet iyi, 8-9 aydır SMS paketimi o telefonla harcadım, tık etmedi.

Gün ışığında Nokia'nın millete 3.2 mp diye kakaladığı telefonlardan daha kaliteli resim çekiyor. Yanlış bilgi vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etufan_cetin -- 6 Şubat 2011; 12:28:06 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.