Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.160
Cevap
142
Favori
1.356.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, senic II 1.5 dizel 100 bg alalı 1 sene oluyor. servise gitmem gerekecek. hangi işlemler yapılacak ve maliyeti nedir? bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker3838

quote:

quote:

sorum lpg li kullanan arkadaşlara.............
    simit tüp takılınca ıstepneyi nereye koydunuz?
    benimki bagajda cok yer tutyor?
    bir de ince tip ıstepen alan oldumu?
    oldu ise fiyatı nedir?
    ben düşünüyorum malum önümüz yaz
    teşekkürlerrrrr..........

• stepneyi evde depoya bıraktım bir pompa birde lastik içine püskürtülen delik tıkayıcı aldım ben bu şekilde kullanıyorum. Zaten kaskonun yol yardımı var . Kolay kolay lastikler pek patlamıyor.
  • arkadaşlar 2005 model war ve lpg taktırmak istiyoruz, taktırmış olan arkadaşlar memnunlar mı? hangi marka taktırdınız ve dijital göstergeler lpg de çalışıyor mu?
  • Arkadaşlar bu konuyu bulunca altın bulmuş gibi hissettim...
    Clio III 1.5 dCi 21.000 km - 2006 model Renault'um var. Fakat çocuk olduktan sonra ufak geldiğini hissettik.
    Laguna baktım biraz ama sonra Scenic ' in daha uygun olduğunu gördüm.
    Dizel istemiyorum çünkü çok km yapmıyor eşim (eşime alıyorum).
    2006-2007 model düşünüyorum. Sizce ne fiyat civarı bulabilirim , ve nelere dikkat edeyim araç bakarken...
    Ayrıca bilmiyorum fikri olan var mıdır ama Clio üzerine yaklaşık ne kadar fark veririm sizce ...?
    Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için ...
  • Yağ, yağ filtresi, polen filtresi ve hava filtresi değişiyor. Aynı zamanda genel kontrolü yapılıyor. Maliyeti ise 225 ytl oluyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: gangava

arkadaşlar, senic II 1.5 dizel 100 bg alalı 1 sene oluyor. servise gitmem gerekecek. hangi işlemler yapılacak ve maliyeti nedir? bilgi verirseniz sevinirim.
  • çok sağol.

quote:

Orjinalden alıntı: 06snn66

Yağ, yağ filtresi, polen filtresi ve hava filtresi değişiyor. Aynı zamanda genel kontrolü yapılıyor. Maliyeti ise 225 ytl oluyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: gangava

arkadaşlar, senic II 1.5 dizel 100 bg alalı 1 sene oluyor. servise gitmem gerekecek. hangi işlemler yapılacak ve maliyeti nedir? bilgi verirseniz sevinirim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Fuat01

arkadaşlar 2005 model war ve lpg taktırmak istiyoruz, taktırmış olan arkadaşlar memnunlar mı? hangi marka taktırdınız ve dijital göstergeler lpg de çalışıyor mu?
  • 1 evet
    2 var
    quote:

Orjinalden alıntı: Xalil

Merhaba arkadaşlar,

0 scenic almak istiyorum bir iki sorum olacak.
    Almayı düşündüğüm araç scenic privlage 100 bg

1- Sceniğin direksiyonu hıza duyarlımıdır? Yani hızladıkça sertleşirmi?
    2- Araçta soğutucu varmıdır? var ise nerede bulunu ve kullanışlımıdır?

Yanlış anlaşılmaması için buraya bir şey eklemek isterim.
    Evet direksiyon süratle serleşmekte.
    Araçta torpido gözü soğutmalı olup çakmak haricinde önde ve arkada ayrıca dolap bağlanabilecek 12 V çakmak adaptör çıkışlarından bulunmaktadır.
    Araç çok güzeldir almayı düşünüyorsanız güle güle kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim.Yanlı şu hususus hatırlatayım biliyorsunuz modelde kasada değişim var tahminen ağustos gibi gelecektir 4-4,5 ay gibi bir zaman kaldı bunu beklermisiniz yoksa bu durumda fiat avantajı ile almayı düşünürmüsünüz o sizin tercihiniz.EPS donanımı ile almanızı öneririm.Tekrar kazasız keyifli kullanımlar dilerim gerçekten keyif veren bir araç...

• ARKADAŞLAR MERHABA BİR ARKADAŞIMDA SCENİC VAR ARAÇ 450 500 YKŞ YAKIYORMUŞ BU NEDEN OLABİLİR(BU RAKAM NORMALMİ) ARAÇ 2001 MODEL KLIMALI OTOMATİK VİTES 150000KM DE ..BİRDE ARACIN FANI 1 2 3 DE ÇALIŞMIYOR 4 TE ÇALIŞIYOR SERVİSE SORMUŞ ÖN KONSOL KOMPLE ÇIKMASI LAZIM DEMİŞLER İŞÇİLİK EPEY TUTUYORMUŞ PARÇA 60 YTL MİŞ. BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞAN VARMI ???????????????
  • Yanlış anlaşılmaması için buraya bir şey eklemek isterim.
    Evet direksiyon süratle serleşmekte.
    Araçta torpido gözü soğutmalı olup çakmak haricinde önde ve arkada ayrıca dolap bağlanabilecek 12 V çakmak adaptör çıkışlarından bulunmaktadır.
    Araç çok güzeldir almayı düşünüyorsanız güle güle kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim.Yanlı şu hususus hatırlatayım biliyorsunuz modelde kasada değişim var tahminen ağustos gibi gelecektir 4-4,5 ay gibi bir zaman kaldı bunu beklermisiniz yoksa bu durumda fiat avantajı ile almayı düşünürmüsünüz o sizin tercihiniz.EPS donanımı ile almanızı öneririm.Tekrar kazasız keyifli kullanımlar dilerim gerçekten keyif veren bir araç...

1 bilgecik Vermiş oludğunuz bilgi için teşekkür ederim reno bayilerin sorudğum kadarı ile kasa 2009 sonunda değişecek diyorlar. Türkiyeye gelmesi 2010 bulur diyor. Siz bu bilgiyi nerden buldunuz daha detaylı bir şekilde araştırmak iseterim. Vereceğiniz cevap için teşekkür ederim.

2 Diğer bir sorumda arkadaşlar panoramik açılır tavan olması zamanla ses yapra diyorlar panoramik açılır tavanda ses sorun yaşayan varmı.

• Scenic Savings
    Monday, March 03 @ 14:50:23 GMT
    by admin
    For those of you after a new Scenic or nearly new you should be made aware of Motorpoint. They have the 1.6 VVT Grand Scenic in at the moment for £11,999 brand new or about £8,500 for a 56 reg with around 11,000 miles. They also have unregistered 1.9dci models for £12,999. In terms of standard Scenics they have 07 registered 1.5dcis for £8,999 with about 10,000 miles on them and brand new 1.6VVTs with the Panoramic Sunroof for £10,999.

For those of you after something bigger then they also have brand new 2.0 DCI Dynamique Grand Espace for £17,999. Thats nearly £6,500 in savings. They feature things like parking sensors, climate control and big 17" Alloys and sunroofs. They have over 50 in stock in a variety of colours so there should be something to suit everyone. Bargain................

The Scenics are here and the Espace here

http://www.scenicforums.com/
    Yukarıdaki Scenic forumunda var yeni kasanın resminide görebilirsiniz bence 2009 un sonuna piyasa kaygısı ile ve satış için bırakacaklarını hiç ummam dışarıda çıkmış engeç 2009 başında gelir diye düşünüyorum 2009 araçlarında Ağustos başında lanse edileceğini düşünürsek bu yıl ağustosta satışta olacağını düşünüyorum benim tahminim tabiiki.
    Araçta açılır tavanda şu anda ses yok araç mayıs başı trafiğe çıkışlı daha önce kullandığım 2005 megandaki tavan iki yıl sonrasında ses yapmaya başlamış ama başkaca sorun doğurmamıştı.Bunlar birazda şans işi diye düşünüyorum.
    Reno için tek rahatsızlığım garantinin 3 yıl veya daha fazlası için verilmemesi,bununda nedeni satış grafiklerinin yüksek olması satışları düşerse cezbedecek ve fark yaratacak olaylar kendiliğinden geliyor.Ama şöylede düşünülebilir ''Sattığım mala güveniyorsam ve ortalama garanti süresi içinde şirkete ek maliyet yaratmayacaksa veya yaratsa bile moral etkisi fazla olacaksa ,güvenilen mala garanti süresinin arttırılabileceğinidüşünüyorum''
    Ama dediğim ürün gamı geniş olan Renaultta satışlar iyi olduğundan (Özellikle diesel araçlarda) bu şekilde bir iyileştirme düşünülmüyor.

• Scenic III

What you see here are mocked-up images of the Scenic III that we will see in 2009 so will probably not entirely reflect the final model. It like the new renault range that is slowly appearing (laguna, clio) is moving away from the Avantine inspired Megane and current Scenic look and has taken on very flared front lights, looking similar to the Laguna concept car. In fact as a result of the slim front grill it has taken on a C4 piccaso look. A Grand scenic model will also appear. Remember these are only mock up images but it does given an idea of where Renault is heading with the replacement for the highly successful Scénic II.

As we get more news on the forthcoming model we will update this section.

Citroen Picasso 4 e bayagı benziyor.

http://www.scenicforums.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=5

• Benzemek ne kelime.Neredeyse öndeki logoyu değiştirip Scenic III demişler.Güzel olmamış bence.Scenic II çok daha özgün bir model.
  • scenic 3 grandtour'a benzemiş.esas resmi bende var ama resim desteklenmiyor.fitil işine gelince fitil baştan çıkıp yapıstırılması lazım.bir parça yapıstırmakla olmuyor iş.
  • Merhaba,
    O zaman 4+5 ay bekleyelim yeni kasa scenik alalım umarım bu zaman içinde çıkar ve gelir
  • Arkadaşlar ön sanrufun tahliye hortumlarının uçları tam olarak nerede bilen varmı?
  • arkadaşlar iyi akşamlar.2 hafta önce galeriden 2000 model scenic 1.6 16v bir araba aldım.arka sunroof tam açıldığı halde öndeki sadece havaya kalkıyor.bu normalmi? çünkü bulunduğum ilçede başkada bu arabadan yok.kimsede bilmiyor.servise sormayıda unutmuştum.
  • biz sana scenic 2 bak demedikmi??????????*

yinede hayırlı olsun

soonroof motoru bozuk.serivse gidip gösterceksin.başka care yok.
  • Tüm SCENİC kullanıcılarının MÜBAREK MEVLÜD KANDİLİNİ KUTLARIM
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.