Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
13.144
Cevap
141
Favori
1.296.841
Tıklama
Giriş
    972 Mesaj

Sadece amortisör değil yaylarda da bir problem olup olmadığını öğrenmek için ustanın lifte kaldırmasını tavsiye etmiştim. Önlerde yay var, yaylarda yada başka bir sorun olunca amortisör kurtarmayabilir. Bu durum aracın salınımını, yanal kayma oranlarını ve frenini de etkiler.
    |
    |
    cidelimemo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Erzurum lu

Sadece amortisör değil yaylarda da bir problem olup olmadığını öğrenmek için ustanın lifte kaldırmasını tavsiye etmiştim. Önlerde yay var, yaylarda yada başka bir sorun olunca amortisör kurtarmayabilir. Bu durum aracın salınımını, yanal kayma oranlarını ve frenini de etkiler.
    önlerde sorun yok arkaları soruyorum yeni amortisör alınca arkalar 3-5cm kalkarmı
    |
    |

Orijinalden alıntı: cidelimemo

Arkadşlar merhaba benim 2001 scenic 1,6 ninliaracım var.Sorum şöyle arka tekerlekler ile çamurkuk arasındaki mesafe benimki tekerlek ile çamurluk arasına bir parmak yatay olarak giriyor başkalarında 4-5 parmak dikey olarak açıklığı var yani 5 cm falan.
    Bu bana dert oldu Bizimkilerde arkalada yay yok amortisörleri değiştirsem biraz arkası yükselirmi
    Anlayan bilen arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim.
    Burada scenic binicisi yok galiba herkes arabasını değiştirmi en küçük bir soruya cevap veremiyorsunuz ne diyeyim şimdi.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,393
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.