Şimdi Ara

Gülhane Tıp Soru Cevap (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
175
Cevap
17
Favori
13.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son gün up'u

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 4 saat.

• Konu bu seneye özel güncellenecek, anlatmamı istediğiniz konular varsa yanıt olarak yazabilirsiniz.  

• Ahmeturan A kullanıcısına yanıt
    Hocam askerî tıp için mezun olduktan sonra
    Sadece karakollarda dağ başında mi görev yapıyor
    İstediği yere tayin isteyebilir mi
    Kısaca mezun olduktan sonra ne oluyor:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • serseribirmermi S kullanıcısına yanıt

a. Uzman/Pratisyen tabipler, TSK’nın uzman ve pratisyen tabip kadro görev yerlerinde istihdam edilecek,

b. TSK ihtiyacına binaen, Sağlık Bakanlığı/Üniversite Hastaneleri’nin akademik kadrolarında görev almaları sağlanacaktır.

Okulun sitesinde bu şekilde yazıyor. Zorunlu doğu görevi var, onun dışında kışlada, sahra hastanesinde veya hastanelerde çalışabiliyorsunuz.

Tayin isteyemiyorsunuz diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeturan -- 26 Temmuz 2021; 7:11:1 >
  • Ahmeturan A kullanıcısına yanıt

Sadece erkekler okuyabiliyor bu bölümü değil mi?

• Jandarma sadece Erkek alıyor. Msb hem kız hem erkek alıyor. Sivil bölümün diğer tıp fakültelerinden farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeturan -- 27 Temmuz 2021; 13:47:4 >
  • Sorularınızı direk burdan yazabilirsiniz. Eğer rahat etmezseniz özelden de sorabilirsiniz. Ben sivilim ama yanıtını bulamadığım soruları asker arkadaşlarıma sorabilirim. Ayrıca okulun bir tanıtım instagram sayfası olması lazım orada asker bir arkadaşımız yanıt veriyor diye biliyorum.

• Up faydalı konu

• Eğer tazminatı ödeyecek kadar zenginsen geçebiliyorsun. Direk yatay veya dikey geçiş şartlarını sağlaman da lazım ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: One more

Bu mesaj silindi.

Bilmiyorum ama ortalama bir özel tıp fakültesinin 6 yıllık ücretine yakın olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeturan -- 2 Ağustos 2021; 22:33:39 >
  • Bir alt tercihin tutarsa oraya yerleşiyorsun. Eğer yoksa seneye obp düşmemesi için dilekçe veriliyor sanırım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.