Şimdi Ara

Gülhane Tıp Soru Cevap (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
17
Favori
13.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim bildiğim yukarı nizamiye her zaman açık. Ama yurda giremezsin, yurt kapanıyor. Ayrıca kütüphaneye giderseniz istediğiniz zaman yurda dönebilirsiniz, hatta ufak bir açılik bile mevcut burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeturan -- 9 Ağustos 2020; 22:30:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmeturan A kullanıcısına yanıt
    Okuyan arkadaşlar 11'den sonra güvenlikler uyarıyor demişti kampüste bazı bölgelerde ne kadar doğru bilmiyorum.Yurtlara giriş için sıkıntı çıkarmıyorlarsa sorun yok

• Ben bir kere 11'den sonra yurda geldim. Güvenlik amirini aradı mazeretimi istedi, biraz zor olsa da bıraktı odama.

• Saat 23’ten sonra kampüste ne yapabilirsin ki? Ya yurttan çıkıp kütüphaneye gidersin ya da kütüphaneden yurda dönersin ona da bir şey demiyorlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khann10 -- 9 Ağustos 2020; 22:37:30 >
  • İstediğini yapar insanlar 11'den sonra parkta da oturur sabaha kadar gitar çalıp şarkı da söyler konserden de döner kimseyi rahatsız etmediği sürece sıkıntı yok. başka okullarda kampüslerde açık havada film gösterimi bile oluyor normal bunlar hocam hayat kütüphane ve yurt arasında geçmiyor.
    Yurtta kalanlar için belli bir düzen tabi olmalı benim merak ettiğim evde kalıp da kampüste takılmak isteyen arkadaşlar 11'den sonra kampüste rahatça gezebiliyor mu bunu merak ettim yanlış anlaşılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexander Moltisanti -- 9 Ağustos 2020; 23:46:34 >
  • tabii ki insanlar istediğini yapabilir, "kampüste ne yapabilirsin ki?" dediğimde "tıp fakülteleri" özelinde konuştuğumu belirtmeliydim. yani birinin evinden kalkıp hastanenin yanı başında gitar çalmaya gelmesi komik olurdu.
    gülhane'de bir çok tıp fakültesinde olmayan bir şekilde hastane ve kampüs bölgesi ayrı olsa da yine yurtların konumu neticesiyle geceleri sesli organizasyonlar yapılması olanaksız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khann10 -- 10 Ağustos 2020; 0:47:58 >
  • Anladım hocam şimdi daha iyi anlaşıldı

• Hocam sizce sivili bu yıl kaçla kapatır

• sumatarası kullanıcısına yanıt
    her yıl ortalama 1300 ilerlemiş. genel olarak tıp tercihleri mühendisliğe kaymazsa 1000 küsür ilerleyeceğini düşünüyorum. 7800 gibi bir şey olabilir.

tabii bu benim tahminim hiçbir garantisi yoktur. böyle bir şey olmayabilir de.

8000 bence.

• Hocam siz istanbuldaki sbü de misiniz yoksa ankara mı

• Sıralamam 7k nin başlarında 1e yazsam direkt gelir ozaman demi bu arada yorumlarınız için teşekkür ederim

• sağlık testlerinde göz konusunu es geçme gibi bir durumları var mı? Harp okulu gibi ayrıntılı mı incelenir? Tanıdıklarınızın bu konuda bir bilgisi var mıdır?

• abicen kullanıcısına yanıt
    Ankara

Bana göre %90 gelir. Rica ederim.

• firmino99 F kullanıcısına yanıt
    Her bir göz başına 3 derece hakkınız var. Es geçme gibi bir şey söz konusu değil.

• Up

• Heyet raporu normalde mülakattan sonra alınıyor ancak heyet raporunu önceden alıp mülakata girsek tekrardan aldırırlar mı?
  • firmino99 F kullanıcısına yanıt
    Mülakatatn çıkınca sizin onların belirlediği hastaneden rapor almanız gerek malesef.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.