Şimdi Ara

SAZLI SÖZLÜ 5. GELENEKSEL FORD İSTANBUL BULUŞMASI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
0
Favori
4.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar artık bir gelenek halini almış buluşmalarımıza bir yenisini daha eklemenin zamanı geldi diye düşünüyorum. uzun zamandır görüşmediğimizden mutluluklarımıza sevinçlerimize paylaşımlarımıza ortak olacağını umduğum şöyle sazlı sözlü muhabbeti bol bir buluşma için gerekeni yapalım. bizim dostluğumuzu arkadaşlığımızı görmek isteyen muhabbete ortak olmak isteyen diğer tüm dostlarda buluşmaya gelebilirler.
    ben bu hafta 7-12 ocak arası malumunuz yokum. döner dönmez ayağımın tozuyla buluşma yapabiliriz. ama şimdiden organize olmakta fayda var.

• 4. buluşmanın devamı niteliğindeki bu buluşmanın katılımcıları haber bekliyorum sizden.
  • Abicim çok güzel olur Ben hazırım her türlü organizeyede varım.Sizlerle sohbeti özledim.
    **rakkas**Abii şimdiden Hayırlı yolculuklar diliyorum

SAYGILARIMLA..!
  • ünal hayırdır kardeşim yeni bir buluşma hadi derim bende
  • Bende hadi diyorum Abii
    Ünal Abi hayırlısıyla bi gelsinde..
  • kanbersiz dügün olmaz dimi haydeeeeeeeeeeeeeee
  • bu fordcularda iş yok arkadaş nerde bu millet
  • Abim ben burdayım da ekip tam anlamıyla burada yok gibi..
    Bi toparlanamadık yahuu
  • İbn Abbas (Radiyallahu Anh) anlatıyor:

– Rüzgar bir adamın ceketini üzerinden çıkartıp savurttu ve adam bu yüzden rüzgara lânet etti.

Bunu duyan Peygamberimiz (Aleyhisselatü Vesselam) şöyle buyurdu:

Rüzgara lânet etme! O bununla emrolunmuştur.

Kim bir şeye lânet ederse, eğer lânet ettiği şey, o lânete müstehak değilse, bu lânet lânet edenin üzerine geri döner."
    (Ebu Davud ve Tirmizi)

cümleten hayırlı cumalar
  • biri bana taşmı attı
  • quote:

Orjinalden alıntı: panikyok

biri bana taşmı attı

Abim valla ben bişey atmadımm

Büüyüğümsün Abimsin,ekibimizin ikiz babasısın sen taş atmak ne haddimize

Herkese Hayırlı Haftasonları Diliyorum..

SAYGILARIMLA..!

• nerde bu millet alooooo
  • geldim, yetiştim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakkas79 -- 25 Ocak 2008; 12:38:42 >
  • arkadaşlarım merhabayın. kısa bir almanya fuar macerasından sonra tekrar meleket havasını solumak güzel. düzen ve kural manyağı olan almanyadan sonra yurdum trafiği ilaç gibi geldi. o kadar alışmışızki ihlallere ve sıkışıklığa, bunu bile arar olacağımı hiç tahmin etmezdim. akşam 6 dan sonra in cin top atıyor memlekette. sabah 4 e karşı bile dakikalarca kırmızı ışıkta bekleyen taksileri gördükce bi gülümseme alıyor insanı. neyse benim yokluğumda süper organize olan buluşma yeri ve saati belirleyen organizatör arkadaşlara buradan teşekkürlerimi sunuyorum. belli ki el atmadan bu iş olmayacak. kısa sürede yer belirleyip halledelim şu işi.
  • Abicim hoş geldin sefalar getirdin Tabikide insanın memleti gibisi yok,insan biraz ayrı kalsın cezaları,uyarıları bile özlüyooo

**rakkas**Abii sensiz olmuyorr yapalım bişiler,Burak Abi,Sami Abi,Sen bide ben uğruyoruz buraya diğer arkadaşlardan ses yok,inşallah iyilerdir
  • Plan program yapın da bende kendımı ayarlıyıp geleyim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: demir_mert

Plan program yapın da bende kendımı ayarlıyıp geleyim...

• kumkapı uyarmı arkadaşlar nedersiniz yada galata köprüsü bir yerle görüşüp fisk menü anlaşalım derim nedersiniz
  • karşıyı bilmedigim için bu yakadan örnekler verdim karşıdada güzel yerler vardır bana her iki yaka uyar
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverstar68

quote:

Orjinalden alıntı: demir_mert

Plan program yapın da bende kendımı ayarlıyıp geleyim...

neden böyle düşündügünü anlamadım ???
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.