Şimdi Ara

SATILMIŞTIR.. COOLER MASTER RC-831 STACKER FULL TOWER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KASA GEÇEN MART AYINDA ALINDI ( AŞAĞI YUKARI ).. KOZMETİK OLARAK HİÇBİR SORUNU YOKTUR.. BAŞKA KASA ALINDIĞINDAN SATILIKTIR. İSTANBUL İÇİ ( UZAK OLMAMAK KAYDIYLA ) ELDEN TESLİM , DİĞER YERLERE KARGO ALICIDAN GÖNDERİLİR. FATURASI KUTUSU KUTU İÇERİĞİ ( APARATLARI ) EKSİKSİZ VE TAMDIR. AZ KULLANILMIŞ GAYET TEMİZ ( RESİMLERDEN DE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ) BİR KASADIR.
    SON RESİMDE EKSİK OLAN IZGARA VARDIR , SADECE FANI GÖSTERMEK İÇİN ÇIKARTIP ÇEKTİM RESMİ.. KASANIN HERHAGİ BİR PARÇASI EKSİK DEĞİLDİR.

İSTENİLEN FİYAT 285 TL'dir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSINOS -- 7 Şubat 2010; 0:51:25 >

• Bence çok güzel bir kasa renk olsun, tasarım olsun. Şimdilik cm690 kullanıyorum ama almayı düşündüğüm kasa. Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_20

Bence çok güzel bir kasa renk olsun, tasarım olsun. Şimdilik cm690 kullanıyorum ama almayı düşündüğüm kasa. Hayırlı satışlar.

Teşekkür ettim.. Bende de 690 var.. Efsane kasa :).. Bu kasa arkadaşın , satışta yardımcı oluyorum sadece.. Ama kalite olarak 690'dan üstün kesinlikle..
  • çok güzel kasa fazla durmaz satılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

çok güzel kasa fazla durmaz satılır

inş..
  • Siyah olması da güzel
  • mükemmel sağlamlıkta ve rahat kullanımlı bir kasa5-6 ay önce kullanıyordum donanımları takmak çıkarmak anakart montajı eziyet olmaktan çıkıyor bu kasayla.hayırlı satışlar.ihtiyacı olan başka model düşünmesin bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengaver029

mükemmel sağlamlıkta ve rahat kullanımlı bir kasa5-6 ay önce kullanıyordum donanımları takmak çıkarmak anakart montajı eziyet olmaktan çıkıyor bu kasayla.hayırlı satışlar.ihtiyacı olan başka model düşünmesin bile

Yorum için teşekkürler..
  • oo KARAşovaLye :D
  • kolay kolay kasa beğenmem ama bu kasa çok güzelmiş fiyat biraz daha uygun olsa taliptim belkide hayırlı satışlar diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xolo

quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_20

Bence çok güzel bir kasa renk olsun, tasarım olsun. Şimdilik cm690 kullanıyorum ama almayı düşündüğüm kasa. Hayırlı satışlar.

Teşekkür ettim.. Bende de 690 var.. Efsane kasa :).. Bu kasa arkadaşın , satışta yardımcı oluyorum sadece.. Ama kalite olarak 690'dan üstün kesinlikle..

Bende niye bunu satıp rc-690a geçtiniz diye soracaktım, ilk resimde görünüyor

Özellikle su soğutma için çok güzel, hava soğutma için de çok çok iyi, yanlıi bilmiyorsam 9 adet 12cm fan destekliyordu. Ama biraz gürültülü olabilir orası ayrı mesele

• kasanın yan panelinde olması gereken 4 lü fan grubu yokmu?
  • ya arkadaşlar rc-690 a çok güzel çok iyi diyosunuz ama aynı kasayı arkadaşım kullanıyo ve ne yaptıysak ısı sorununu çözemedik fanları evirdik çevirdik bi işe yaramadı anakart özellikle (asus p5q) çok ısınıyo bizim vardığımız sonuca göre psu altta olan kasalarda ısı problemi olduğu bir bilen varsa nasıl olduğunu söylesin lütfen nerde hata yapıyoruz acaba ??? kusura bakma ilanı biraz kirlettim sanki ama istersen silerim teşekkürler iyi satışlar bu arada kasa hakkaten 10 numara duruyo ve psu üstte..

• Kasa mert72 nickli arkadaşa satılmıştır. İki tarafa da hayırlı olsun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.