Şimdi Ara

SATILIK XBOX ONE S 500 GB KUTULU TERTEMİZ 800₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz çok temizdir.Elimde zaten One X ve Apple Tv olduğu için boşa çıkmıştır. Netflix için almıştım, gerek kalmadı.

3,5 mm kulaklık girişli tertemiz One S Bluetooth gamepadi bulunuyor. Cihaz kutulu.Garanti,fatura yok.Fiyat son.Tok satıcıyım,satılmazsa durur bir köşede

800₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 19 Kasım 2019; 11:21:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Özel msg atamıyorum size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat güncellendi.SON FİYATTIR.

• Msj atılmıyor boş ilan silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fınıshed ın chına -- 21 Kasım 2019; 7:53:38 >
  • Fınıshed ın chına kullanıcısına yanıt
    Her xbox satilik ilani altından cikmandan yoruldum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Her xbox satilik ilani altından cikmandan yoruldum
    Dinlenmenimi söylemeliyim? Hadi dinlen Şimdi

• 800tl ilan açmış alan yok neden acaba çünki macera arıyor msj almıyor maksadı satmak değil gizli profil filan bunlar güven vermeyen hareketler isnanları meşkul etmesinler bu paraya almak isteyen çok isan vardır dalga geçilmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fınıshed ın chına -- 21 Kasım 2019; 8:5:39 >
  • Fınıshed ın chına kullanıcısına yanıt
    Öncelikle belirteyim ilan sahibiyle bir tanisikligim yok. Kendisine nasil mesaj atilmiyor anlamadim? Ben 2 gün öncesinde kendisiyle görüştüm. Burada insanlarin ilanlarinda satmak veya almak istedikleri ürünleri baltalamaya çalıştığın ve pesin ön yargı oluşturduğu için rahatsiz oldum. Profilini inceledim kendin de xbox sattığın için her yere salça olmuşsun. Bir kisi alinik ilani vermis extra kolsuz ve oyunsuz olsun diye onunla bile dalga geçmişsin ucuza xbox ariyor diye, en ufak bir alakasi yok halbuki. Yargilamadan önce nedir ne değildir bir düşünün insanlar para kazanmaya veya ürün bulmaya çalışıyor ayiptir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Öncelikle belirteyim ilan sahibiyle bir tanisikligim yok. Kendisine nasil mesaj atilmiyor anlamadim? Ben 2 gün öncesinde kendisiyle görüştüm. Burada insanlarin ilanlarinda satmak veya almak istedikleri ürünleri baltalamaya çalıştığın ve pesin ön yargı oluşturduğu için rahatsiz oldum. Profilini inceledim kendin de xbox sattığın için her yere salça olmuşsun. Bir kisi alinik ilani vermis extra kolsuz ve oyunsuz olsun diye onunla bile dalga geçmişsin ucuza xbox ariyor diye, en ufak bir alakasi yok halbuki. Yargilamadan önce nedir ne değildir bir düşünün insanlar para kazanmaya veya ürün bulmaya çalışıyor ayiptir.
    Öncelikle salça olmuşsun kelimesi ne tarz bir tip olduğunu açıklamış, başkasını savunmak üzere salça olan sen olmuşsun

Şimdi işine bak herkez her türlü yorumu yapar ilan hertürlü yoruma açıktır ibaresi bu yüzden var bu forumda başkaların işinede burnunu sokma , senle oynamıycam bütüngün istediğini yaz alttaakalmış olmayıp rahatlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fınıshed ın chına -- 21 Kasım 2019; 9:51:59 >

• Bu ürünü almak istiyorum gerçek bir satıcıysa satsın da göreyim

• Satıyım hocam yarın 12de ankamallde uygun mu

• Ankara’da değilmişsiniz,eft yapın,yapar yapmaz mng ile gönderiyim alıcı ödemeli

• Takip

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.