Şimdi Ara

SATILIK WATCH DOGS (PC) + FAR CRY 3 PC + PES 2016 PC+ METAL GEAR SOLİD V: TPP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Giresun İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Satın Al
    Watch Dogs(PC) + Far Cry 3 (PC)+ PES 2016(PC)+ METAL GEAR SOLİD V THE PHANTOM PAİN oyunları vardır.
    Her oyun tamamen kutulu ve orjinaldir. Keyler orjinal ve kutu içerisinde ki kitapçıklarda yazılıdır .Ben keyleri kullandım ama siz oyunları aldığınızda çalışır diye düşünüyorum. Oynamadığım oyunlar olduğu için elden çıksın diye satıyorum. Her hangi bir çizik veya hasar yoktur. Kargoyu ben ödüyorum. Yani satici ödemelidir. Hesaba havaleden sonra kargolanıp yollanır. Toplam fiyat 70tl

Not: Pes 2016 ve MGS V TPP oyunlarının kutulamaları da resimlerde görüldüğü gibidir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Not: Pes 2016 ve MGS V TPP oyunlarının kutulamalarıda resimlerde görüldüğü gibidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Nomad_ -- 9 Ekim 2017; 11:59:2 >

• _Nomad_ kullanıcısına yanıt
    pm
  • İyi akşamlar hocam bende bu iki oyunda var ama ben kutu arıyorum sırf koleksiyon olsun diye keysiz kutuları satma imkanın varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Nomad_ kullanıcısına yanıt
    PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 11 Ekim 2016; 22:34:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.