Şimdi Ara

Satılık Temiz Steam Hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar selam. maddi durumumdan ötürü oyunlarla ilgili neyim varsa elimden çıkarıyorum. elimde sadece steam hesabım kaldı onu da satmak için açıyorum bu ilanı. içerisinde her türden oyun var. listeye bir göz atıp bana tekliflerinizi sunmanızı istiyorum. cs go ve pubg de bi kaç parça değerli eşya var max 50 tl tutar fiyatları sanırım. her hangi bi ban durumu söz konusu değil tertemiz açtığım ilk gün ki gibi kullandım hesabı. fiyatı lütfen öldürmeyin rica ediyorum. şimdiden teşekkür eder, alıcısına hayırlısı olsun dileklerimi iletirim.

not: istanbul içinde yaşayan arkadaşlar için elden halledebiliriz. istanbul dışındakiler içinse önce ödeme sonrasında hesap şeklinde gidebiliriz.

HESABI INCELEMEK ISTERSENIZ: HESABIM

Satılık Temiz Steam Hesabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martyrocker -- 24 Haziran 2019; 1:4:40 >

• Fiyat nedir hocam? Etiketleyerek cevap yazar mısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Fiyat nedir hocam? Etiketleyerek cevap yazar mısın.
    hocam 500 tl den aşağısını düşünmüyorum öyle söyliyim:)
  • 100 TL civarında hesabınızın ederi var. Bu fiyata satmanız mümkün bile değil.
    Buyrun 500 TL'ye kendi hesabımı verebilirim size kıyaslayın ;)https://steamcommunity.com/id/akincilarsmurf1/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 21 Temmuz 2019; 14:13:39 >
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    dostum oyunlarının cogu bağımsız firmaların yalnız. for honor, arma 3 ve yanındaki 5-6 adet dlc paketleri, dayz, l.a. noire, hitman full experience, pubg ve squad.. bu oyunları şuan satın almak istesen 1000 tl yi geçiyor farkında mısın?
  • dostum daha önce hiç hesap sattım mı bilmiyorum ama bu fiyata satamazsın haberin olsun sıfır oyun fiyatını hesaplayarak satılmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • spoilsport kullanıcısına yanıt
    daha once hiç satmadım. nasıl hesaplamam gerek?
  • Kendini alıcı yerine ne kadar iyi koyarsan o kadar kolay satarsın hesabını. Serbest piyasa istersen dene bi 400 dersin bi 300 dersin en son misal 150 dersin yine alıcı çıkmayabilir. En sonunda vazgecersin satmaktan. O yüzden uygun fiyattan satmanı tavsiye ederim en azından 3 kuruş para girer cebine. Ayrıca yıllar geçtikçe hesaba yeni oyunlar almazsan değerinin düşeceğini düşünüyorum.

• tavsiyelerin icin tesekkur ederim. peki sormak istiyorum bana teklif vericek olsaydin kac tl teklif ederdin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 TL.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.