Şimdi Ara

Satılık/Takaslık Zotac GTX 470 ---SIFIR gibi---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle belirtmek isterim kart Almanya'dan gelmiştir.
    www.gpu4you.de'den 8 temmuz 2010 tarihli faturalıdır.
    22 ay ALMANYA GARANTİLİ
    Yaklaşık 2 aydır elimde fakat toplamda belki 50 saat oyun oynamamışımdır. Darboğaz sorunum var çünkü..
    Tertemiz duruyor.
    Bütün kutu içeriği birlikte.
    Fiyat olarak DH'ye özel ((630 TL DEĞİL)) 620 TL düşünüyorum ve ya GTX 460+nakit şeklinde takas olur.
    Pazarlık payı vardır.Fiyat pahalı deyip sormamazlık etmeyin. Mutlaka bana şu kadar verebilirimi ne dersin? diye sorun lütfen :)

Bu da sahibinden.com ilanım:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-donanim-zotac-gtx-470-dx11-1280-mb-320-bit-kutulu-sifir-28674774/detay
    sanırım yasak değil bu siteler.
    orda biraz pahalı çünkü komisyon alıyorlar. İlla taksitli olsun diye isteyen olursa gene o sitede taksit mevcut ya da gittigidiyor da olabilir, Fiyatta anlaşırız.
    Rica ediyorum: çok pahalı, bu arkadaş bu kadara satıyor, burda bu kadar ve ya şu kart daha iyi gibi mesajlar atmayın.

Edit: Sahibinden.com ilanında resimler mevcut.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunescan -- 6 Eylül 2010; 0:27:34 >

• hocam iyi sayışlar.. dar boğaz sorunum var derken nedir sorun anlamadım ?
  • sanırım sistemini bahsetmek istemiş sistemi bu karta göre düşük herhaldeki öyle yazmış
  • Aynen öyle dostum. Biraz gaza geldim alırken ki almanyada o zaman 100 tl kadar ucuzdu. Ben de 5850 alacağıma bunu alayım dedim. :D fazla geldi.
    Düşüncem bunu satıp, gtx460 alıp üstüne de biraz koyum anakart+işlemci almak..
  • diğer sistem bileşenlerin nedir sormamın masuru yoksa eğer ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost recon advanced -- 27 Ağustos 2010; 11:57:19 >
  • avatar resmimin hemen aldında yazıyor bilgisayar resmi var ya mavi bişi.
  • ganratilimi?
  • Tabi ki de. 22-23 ayı var. onu da yazayım yukarıya
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunescan

Tabi ki de. 22-23 ayı var. onu da yazayım yukarıya

Peki hocam bi arıza durumunda ne yapıcaz?
  • Servise götüreceksin. Başka bişey yapılmaz zaten.
  • yurt dışından almadınız mı bu ürünü?
  • Evet ?
  • ilan başlıgında hiç kullanlmadı yazıyor ve bunun anlamı kart sıfır demek..fakat içerginde 2 aydr kullanldgı yazıyor..bence başlgı düzeltmelsnz..şahsen ben ürünü sıfır zannederek girdm ilana..
  • 0 kartı istiyosan demircibu nickli burhan kardeşimize sor.
    Kart iki aydır bende fakat hiç kullanılmadı. Neresi garip bu cümlenin.
    Kullanılmadı çünkü çok fazla darboğaz oluyor işlemcim.
  • Yurt dışından alınmış bir ürün TR de nasıl garantili oluyor ben bunu anlamadım!

İlanı baltalamak istemem ama çelişki var açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunescan

0 kartı istiyosan demircibu nickli burhan kardeşimize sor.
    Kart iki aydır bende fakat hiç kullanılmadı. Neresi garip bu cümlenin.
    Kullanılmadı çünkü çok fazla darboğaz oluyor işlemcim.

Yaklaşık 2 aydır elimde fakat toplamda belki 50 saat oyun oynamamışımdır.

Hem bu cümleyi kullanmışsınız hem de kart sıfır diyorsunuz..Sıfır gibi, sıfır ayarında vs. deseniz tamam da siz direkt sıfır kart yazmışsınız..sıfır kart demek; kutusu açılmamış, güvenlik etiketi yırtılmamış kart demektir..neyse siz daha iyi bilirsiniz, sonuçta ilan sizin ama ben laf olsun diye girmedim ilana..yani sakın demeyin alıcı değilsen neden yazıyorsun diye..bende de gtx460 var ve uygun bir teklif olduktan sonra neden gtx470 almayayım??..neyse hayırlı satışlar..

edit: imla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 4 Eylül 2010; 16:03:51 >

• Dostum sıfır kart demek senin de dediğin gibi kutusu hiç açılmamış karttır. Elimde sıfır kart olsa neden hiç kullanılmamış yazayım direk sıfır yazarım.
    Kartım çok az kullanıldı. Eğer imzamı diyosan o 2 aylık. Değiştireyim.
    Hadi başlığı da değiştireyim. Sıfır gibi yazıyorum senin hatrına :)
    Dostum takas düşünürsen pm at ne fiyat verebileceğini senin kartın üstüne..

@erol_1982 dostum aynı çelişki bende de var fakat sonuçta kart zotac marka. Almanyadan alındı diye tüm dünyada satılan zotac servisi yardım etmeyecekse nası bi marka bu? Sonuçta extended warranty diye yazmasını biliyolar. Ülke farkının servisi baltalaması saçma olur.
    Ama gene de bi arayıp sorayım.. Aradıktan sonra yazarım buraya..
  • Orda yazan fiyat o kadar da önemli değil. Alacak kişi zaten bi sorar önce en son kaç yaparsın ve ya şu kadar verebilirim diye.
    Pazarlık payının olduğunu da yazdım oraya.
  • 580 tlye satılıyor en ucuzu
  • ben de 630 a bırakıyorum en pahalı. Senin boğazına yapışmıyoruz al diye heralde.
    Yahu siz mesela gidip hepsiburadaya söylüyo musunuz vatanda daha ucuz diye?
    Aynı şey!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.