Şimdi Ara

Satılık/Takaslık Zotac GTX 470 ---SIFIR gibi--- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne biçim ilan bu ya Herkes bişey soylemiş
  • Hakkaten yav. :) Bütün şartlar yazılmış orada onları tekrar tekrar kusurmuş gibi söylüyorlar.

Edit: Cevap gelmiş mascomdan. Almanyadan aldığım ürün için türkiye garantisi yoktur diye. Yukarıya da yazacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunescan -- 6 Eylül 2010; 0:25:47 >
  • yurt dışından alınan ürünlere burdaki ithalatçılar bakmaz burdaki ithalatçıyı es geçiryorsun çünkü...

diğer husus arkadaş bi ara power bekledi cpu dar boğazı vs yaşadı yani pek kullanamadı kartı ve satışa koydu fiyat ile ilgili görüşlerinizi pm ile yaparsanız kibar bir şekilde arkadaş yardımcı olur bence...
  • Teşekkürler hocam yorumun için.
    Ben de yazdım zaten Almanya garantili diye.

Kartı zaten 10 gün içinde satıştan çıkarcam sistemi yenileyince. Cabuk olun kaçırmayın :):)
  • selam. gunescan arkadaşım, ilan biraz değil bayağı bir kirlenmiş. bura yazdığım için gerçekten üzgünüm. bence ayrıntılı yeni bir ilan açarsan senin için daha iyi olur. herkese iyi forumlar.
  • sıfırının e-bay satış fiyatı :309 dolar :450tl

http://cgi.ebay.com/NEW-ZOTAC-ZT-40201-10P-GeForce-GTX-470-Graphics-Card-/380245152521?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item5888609309

hangi mantıkla yurtdışından alınıp yurtiçi distribütör fiyatıyla satılıyor ben anlamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunescan

Öncelikle belirtmek isterim kart Almanya'dan gelmiştir.
    www.gpu4you.de'den 8 temmuz 2010 tarihli faturalıdır.
    22 ay ALMANYA GARANTİLİ
    Yaklaşık 2 aydır elimde fakat toplamda belki 50 saat oyun oynamamışımdır. Darboğaz sorunum var çünkü..
    Tertemiz duruyor.
    Bütün kutu içeriği birlikte.
    Fiyat olarak DH'ye özel ((630 TL DEĞİL)) 620 TL düşünüyorum ve ya GTX 460+nakit şeklinde takas olur.
    Pazarlık payı vardır.Fiyat pahalı deyip sormamazlık etmeyin. Mutlaka bana şu kadar verebilirimi ne dersin? diye sorun lütfen :)

Bu da sahibinden.com ilanım:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-donanim-zotac-gtx-470-dx11-1280-mb-320-bit-kutulu-sifir-28674774/detay
    sanırım yasak değil bu siteler.
    orda biraz pahalı çünkü komisyon alıyorlar. İlla taksitli olsun diye isteyen olursa gene o sitede taksit mevcut ya da gittigidiyor da olabilir, Fiyatta anlaşırız.
    Rica ediyorum: çok pahalı, bu arkadaş bu kadara satıyor, burda bu kadar ve ya şu kart daha iyi gibi mesajlar atmayın.

Edit: Sahibinden.com ilanında resimler mevcut.

Sen amerikadan kart alabiliyorsan burda işin ne dostum ? Almanya o kadar da ucuz değil. Orda da kdv var %16.
    Bir de 600 tl ye nerde sıfır kart var distribütörün getirdiği?

@Demerzell
    Yazman önemli değil, teşekkürler tavsiyen için.
    Zaten satıştan kaldırıcam yarın sipariş vericem büyük ihtimal. O güne kadar dursun dedim.
    Ben düşünüyorum ki ilanım fazlasıyla ayrıntılı.
    Bazı arkadaşlar doğru düzgün okumadan koyvergitsin mantığıyla yorum yapıyor

E-bay 1 tane mi dünyada ? her ülkeye özel var neredeyse. Amerikada sudan ucuz olduğunu herkes biliyor.

Ayrıca o arkadaş 450 tl ye + gümrük + kdv eklemeli!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunescan -- 13 Eylül 2010; 0:47:39 >

• hocam sen bu garantisiz kartı o fiyata satamazsın , asus 470 570 tl giderken seninki 500 520 tl anca eder boşuna bekleme.alma gibi bir düşüncem yok kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erol_1982 -- 15 Eylül 2010; 13:03:23 >
  • Nasıl garantisiz oluyo anlamadım.? Burda da gönderseniz garantiye 1 ay sürecek. Yurtdışına gönderseniz de 1 ay sürüyor. Biraz fazla uğraşıyorsunuz. Ayrıca size batıyor mu ilanım anlamadım yav. Size ne kaç paradan sattığım. İnsanın da bir sabırı var yahu! Alan alır almayan almaz.
    Yeni parçalarım geldi zaten. İlanı kapatıyorum. Gelene kadar açtım ilanı alan olur belki diye. Hesap veriyoruz bide ya. Allahım yarabbim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.