Şimdi Ara

Satılık-Takaslık Super Retro Trio konsol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satılık-Takaslık Super Retro Trio konsol
    Amerika'nın ünlü klon konsol üreticilerinden Retrobit firmasının Super Retro Trio konsolunu satıyorum. Türkiye'de bulunması çok zordur. Takas yapmaya sıcak bakıyorum.

NES, SNES ve Mega Drive kartuşlarını bölge farkı olmadan çalıştırır. Şarj adaptörü, komposit/s video kablosu, 2 kol ve kitapçıkla eksiksiz kutu içeriği. Sıfır ayarında. Kutudan çıkan 2 kol dışında NES SNES Mega Drive orijinal kolları da kullanabilirsiniz. Emülasyon değildir. Kartuşları doğrudan çalıştırır.

Amazon linkini veriyorum detaylı incelemek isteyenler için. 95 dolardan aşağı getirtilemiyor Türkiye'ye.
    https://www.amazon.com/Retro-Bit-RetroTRIO-Console-Genesis-nintendo-entertainment/dp/B00FQDEKM0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1510071038&sr=8-1&keywords=super+retro+trio

Dediğim gibi takasa açığım. Ederinin karşılanması kaydıyla PS4-Xbox 360-Switch-3DS-DS-Ps Vita-PSP oyunlarıyla takas ederim.

Ankara içi elden teslim. Diğer şehirlere PTT ile kargoluyorum.

Satılık-Takaslık Super Retro Trio konsol

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.