Şimdi Ara

satilik sorunlu clip zip 4gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Elazığ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar cihazi 2-3 ay once aldim. ilk gun 32 gb sd kard taktm. medya yi yenilerken sabirsizlandim reset attim cihaza. cihaz hard brick oldu.

cihaz sifir gibidir. yaninda usb kablosu ve kulakligini yollayacagim. fotoya gerek yok heralde

ingilizce foruma yazdim sorunu. onerilenleri yaptim ama ise yaramadi hicbiri. arastirma yaptim internette ama onlar da ise yaramadi.

ingilizcesi iyi olmayanlar icin sorunu biraz anlatayim. cihaz acilirken sansa logosunda takilip kaliyor. sorun bu cihaza rockbox vesair hicbir islem uygulamadim

alip ugrasip yapmak isteyenlere satiyorum. cihaz sifir sayilir malzeme fiyatina satiyorum.

elazigda olacagim bir sure almak isteyenler once havale sonra kargo seklnde yapabilirz

kargo ucreti aliciya aittir. geri iade istemiyorum zaten tum sorunlarini yazdim

ingilzce forumun linki assagida.

http://forums.sandisk.com/t5/Sansa-Clip-Zip/New-Clip-zip-stay-logo-at-start/td-p/295462

fiyati 50 tldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anelka4411 -- 9 Temmuz 2013; 12:46:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• upl

• çok anlamam ama aklıma şu geldi.bilgisayar görüyorsa manuel şekilde rockbox yüklemeyi dene. ana dizine rockbox klasörü ve bootloader atmayı denersen belki rockbox olarak çalışır. bir de ibraxiye sor istersen kendisi çok bilgili sansa konusunda.
    inşallah satılır veya düzelir. geçmiş olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

çok anlamam ama aklıma şu geldi.bilgisayar görüyorsa manuel şekilde rockbox yüklemeyi dene. ana dizine rockbox klasörü ve bootloader atmayı denersen belki rockbox olarak çalışır. bir de ibraxiye sor istersen kendisi çok bilgili sansa konusunda.
    inşallah satılır veya düzelir. geçmiş olsun..

tsk ederim temennin icin. mp3 u pc gormuyor malesef pc gorse zaten her turlu halledilir de gormuyo iste ne yapalim. neyse artk yapcak bise yok ders olsun bana acele ettm medya taramasni beklemedm boyle oldu :)

• Ürün hala satista

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.