Şimdi Ara

SATILIK Skystar3 DVB-S PCI Rev 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
     SATILIK Skystar3 DVB-S PCI Rev 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Çok az Kullanılmıştır. Resimde gördüğünüz tüm ürünler ve garanti kağıdı yollanacaktır.

Ptt kargo ile bedava kargo yaparım.

Fiyat: 60tl

32bit tüm işletim sistemlerinde çalışmaktadır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uxexes -- 19 Ocak 2010; 10:01:30 >

• sky star 2 almıs olmasaydım alırdım hayırlı satıslar
  • PM gönderdim Hemşerime
  • Pm cevaplandı.
  • bu alıcılarda ccam server çalışırmı..?
  • evet çalışır tüm pluginlerle uyumludur.
  • Selam dostum,,,Bu kartın bazı eksileri var diye duymustum,,varmıdır eksilerii,,,,Birde şifreleri yayınları çözebiliyormu
  • Arkadaşlar bu kartla Ligtv yada dsmart kanallarını şifresiz izlemek mümkünmüdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonnitacix

Selam dostum,,,Bu kartın bazı eksileri var diye duymustum,,varmıdır eksilerii,,,,Birde şifreleri yayınları çözebiliyormu

evet tek eksiği 64 bit sürücülerin olmaması Başka sorunu yoktur. Şifreleri kanalları plugin yardımı ile çözüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmira

Arkadaşlar bu kartla Ligtv yada dsmart kanallarını şifresiz izlemek mümkünmüdür?

Hayır öyle birşey mümkün değildir piyasadaki tüm kartlarda böyledir Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uxexes

quote:

Arkadaşlar bu kartla Ligtv yada dsmart kanallarını şifresiz izlemek mümkünmüdür?

Yanlş Bilgi verme güzel kardeşim server ile Tüm kanallar izlenmektedir..Skystar3 Çekim gücü bakımından skystar2 den daha iyidir ama skystar3 ün eksileri ve program desteği daha azdır alıcak arkdş bunları gözönüne alarak alsın Fiyat gayet iyi.hayırlı satşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE1967

quote:

quote:

Yanlş Bilgi verme güzel kardeşim server ile Tüm kanallar izlenmektedir..Skystar3 Çekim gücü bakımından skystar2 den daha iyidir ama skystar3 ün eksileri ve program desteği daha azdır alıcak arkdş bunları gözönüne alarak alsın Fiyat gayet iyi.hayırlı satşlar.

evet arkadaşım doğru söylüyorsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EMRE1967

quote:

quote:

evet arkadaşım doğru söylüyorsun.

Yani bu durumda ligtv ve dsmart kanallarını izlemek mümkünmüdür? :) lig tv derken türkçesi maçları şifresiz izleyebilirmiyim:D

• pm var
  • Pm cevaplandı.
  • arkadaşlar cevap yokmu? bu kartla ligtv maçları izlenirmi ?yada izlemek için herhangi yardımcı bir program gereklimi?
  • İzlenir tüm şifreli yayınlar ama server olması veya yasal kartlarınız olması lazım yani üeliğiniz.
  • quote:

İzlenir tüm şifreli yayınlar ama server olması veya yasal kartlarınız olması lazım yani üeliğiniz.

Evde Lig Tv var aynı anda hem tv de hemde pc de kullanabilirmiyim kartı ?
  • pm !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: chagal

pm !!!

Cevaplandı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.