Şimdi Ara

[SATILDI] Sıfırından Farksız Xbox Series S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILDI] Sıfırından Farksız Xbox Series S

Resimlerde görebileceğiniz gibi Playstation 5'e sahip olduğum için gerçekten az oynanmıştır. Sıfırından farkı yoktur. ilk sahibiyim, 2021 Kasım ayında satın aldım. Yurtdışı ürün değildir. Faturası, kutusu, bütün kitapçıkları mevcuttur. Maalesef 2 yılı dolduğu için garantisi bitti. 

Yanında kutudan çıkan orijinal 9.nesil kontrolcüsü ve orijinal HDMI kablosu dahil tüm aksesuarları verilecektir. Kontrolcünün herhangi bir stick drift, algılamama, kozmetik çizik kırık kusuru yoktur. Kutudan çıktığı şekildedir. Resimlerde görebileceğiniz gibi joysticklerin üzerine koruyucu kapak takarak kullandım. Joysticklerdeki tırtıklarda dahi aşınma yoktur. Sıfırı temizliğinde bir ürün olduğuna emin olabilirsiniz.

Evimde gelip deneyebilirsiniz, kargo durumunda önce havale sonra kargo şeklinde yollayabilirim. Referanslarıma bakabilirsiniz.

Ürün satılmıştır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 8750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• pm gönderildi.

• YshtolaRhul7017 Y kullanıcısına yanıt

Ürün @YshtolaRhul7017 hocama satılmıştır. Kargosunu inşallah hızlı bir şekilde ileteceğim. Kendisine vakti ve güzel iletişimi için çok teşekkür ediyorum

• İlandaki ürün tarafımca satın alınmıştır. @zaomss hocam çok hızlı bir şekilde ve sağlam bir paketlemeyle aynı gün kargoya verdi. 15 nisanda kargonun elime ulaşmasını bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.