Şimdi Ara

[SATILIK] Samsung U28E590D 28' 1ms 4K (2160p) LED Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
4
Favori
1.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum monitörümü daha büyük ve fazla yenileme hızı olan bir monitör aldığım için satıyorum. Monitörle ilgili herhangi bir problem yaşamadım. Renkleri canlı ve parlaklığı son derece yüksek bir monitör (asla %100 parlaklığa getirmedim çünkü gözümü alıyordu). 28" ve 4K (2160p) olması sebebiyle PPI oranı çok yüksek yani bir pikselin ayırt edilebilmesi için büyüteç ile filan bakılması gerek. Bu yüzden netlik de olabildiğince yüksek oluyor. 720p/1080p videolar da ayrıca son derece net gözükmekte. Eğer donanımınız desteklerse 4K oyun deneyimi de güzel oluyor. Desteklemezse, masaüstünde 4K (internet, film vs.) oyunda ise 2K öneririm, yine gayet yeterli oluyor.

U28D590D versiyonu ile karıştırılmamalıdır. Bu monitörün ekran/gövde oranı daha yüksek, input lag'ı ve avg response time'ı daha düşüktür. Karşılaştırma ekran görüntünü de paylaşıyorum.

[SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör[SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör[SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör
    [SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör[SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör[SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör
    [SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör[SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör[SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör[SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör[SATILIK] Samsung U28E590D 28" 1ms 4K (2160p) LED Monitör

Kozmetik olarak kasada ufak birkaç boya sökülmesi var ama göze takılmıyor, ekranında herhangi bir problem yok, ölü piksel yok, Samsung kalitesinden ötürü uzun yıllar boyunca olacağını da sanmıyorum. Arka taraftaablo tutucu gibi bir plastiği vardı o kırılmış, fotolarda gözükmekte.

Orijinal kutusu ve köpükleri durmaktadır. Kutu içeriği eksiksiz verilecektir. (Güç adaptörü, güç kablosu, HDMI kablosu)
    Ayrıca monitörle beraber kullandığım DisplayPort kablosu da verilecektir. (Kutudan çıkmadı diye hatırlıyorum)

Fiyat: --- TL

Ufak bir pazarlık payım vardır. Ankara içi ciddi alıcılar evime gelip monitörü görebilir test edebilirler. Onun dışında önce havale/EFT sonra kargolama şeklinde alışveriş yapabiliriz.

Referansım yeterli gelmezse, tanıdığım referansı yüksek arkadaşları aracı olarak gösterebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibugra06 -- 3 Kasım 2020; 11:4:30 >

• İstanbula nasıl gönderebilirsiniz?
  • uzeyirx U kullanıcısına yanıt
    Kargoyla gönderebilirim, tercihen yurtiçi kargo çünkü bi tık daha iyiler. Ama kargo alıcı ödemeli olur tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kargo dahil son olurunu pm atın hocam. bizim için uygun olursa almayı düşünürüm.
  • uzeyirx U kullanıcısına yanıt
    Kargo dahil fiyat veremem hocam keza bilmiyorum ne kadar tutacağını. Onun dışında bir arkadaş yarın eve gelecek bakacak o almazsa da başka bir arkadaş ile sözleştik bu arkadaşlar vazgeçerse ürünün yalın son fiyatını pm atarım.

• alibugra06 kullanıcısına yanıt
    kargoyu ucuza göndermek için sahibindene get ilanı açın 2-3 liralık bir ilan olması yeterli, sahibindenin anlaşması var yurtiçi kargo ile ucuza gider baya ben 2 hafta önce 40 liraya monitörü yollamıştım yurtiçi ile normal gönderim sağlarsanız 100 lira altı tutmaz bu arada daha önce yolladım 130-115 falan gitti
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için o şekilde yapılabilir şehir dışından alıcı çıkarsa.

• Hocam ben ciddiyim ama beyazda büyüttdüğümde ölü piksel fark ettim galiba siz farkegmediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: myofset

Hocam ben ciddiyim ama beyazda büyüttdüğümde ölü piksel fark ettim galiba siz farkegmediniz
    Evet bende gördüm. farenin altında siyahlık var.
  • Hocam imlecin sağ alt tarafında kalan siyah nokta benim fotoğrafı çektiğim telefon ile ilgili. Tüm fotoğraflarda tam olarak aynı pikselde aynı siyah noktayı görebilirsiniz. O beyaz ekranda nokta gördüğünüz yeri imleç ile takip edin örneğin, kutu fotoğrafında da yatak örtüsünde de aynı siyah nokta var. Onun dışında monitörde bir kaç tane de toz gördüm fotoda.

Monitörde herhangi bir ölü piksel olsa bunu yazardım, bu konuda güvenebilirsiniz. Ciddi alıcılar evime gelip kontrol edebilir, şehir dışına da yakından video kaydedip gönderebilirim içiniz rahat olsun.

Aşağıda bahsettiğim noktayı her fotoda belirterek gösterdim, bundan başka gördüyseniz böyle vurgularsanız kontrol edebilirim aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibugra06 -- 7 Eylül 2020; 1:35:46 >
  • iyi satışlar buğra hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip

• quote:

Orijinalden alıntı: myofset

Hocam ben ciddiyim ama beyazda büyüttdüğümde ölü piksel fark ettim galiba siz farkegmediniz
    monitörlerin içinde soğuması için hava kanalları var bu kanallara toz, karınca ve başka böcekler bile giriyor içinde dolaşıyor. ölü pikselin dışında bu gibi sorunlar da olmuş olabilir. lcd tamiri yapan yerler bunu söküp temizleyebiliyorlar.
    ölü piksel olmayabilir

bilgi olarak paylaşmak istedim.
    aldığım iki monitörde de bu gibi şeyler vardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.