Şimdi Ara

SATILIK Samsung 740N 17'' LCD Monitor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garantisi bitmiştir ölü piksel veya herhangibir arızası çiziği yoktur 175 tl
    SAMSUNG 740N-Samsung 740N 17'' LCD Monitor
    Dikey Tarama (Hz) : 56,2 - 75
    Nokta Aralığı (mm) : 0.264
    Yatay Tarama (kHz) : 31-81
    Maximum Çözünürlük : 1280 x 1024
    Renk : Gri-Siyah
    Bağlantı Şekli : D-Sub
    Tepki Süresi (ms) : 8
    Kontrast Oranı (maks) : 600:1
    Parlaklık Oranı (cd/m2) : 300
    Görüş Açısı Y:D (derece) : 160-160
    Hoparlör : Yok
    Ekran Boyutu : 17"

http://www.webdenal.com/store/samsung-samsung-740n-17--lcd-monitor_fiyat.htm?idProduct=115939&idCategory=77&topnavCategory=37

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• kardeşim ms adresim ankarada isen ekle konuşalım dark_angel_ay@hotmail.com
  • Satışa Devam
  • Hocam 3 yıllık monitöre belki daha fazla(garantisi dolmuş) 175TL istemişsiniz :) 185TL ye kadar 19" lcd alınabiliyor.

http://www.teknofiyat.com/?search=19%22&altlimit=&ustlimit=

Hangi monitör ilanına baksam sıfır fiyatına yakın fiyat isteniyor, herhalde kimse kullanmadı monitörleri kolisinde saklıyor
  • Bu kadar mesaj yazılıyoda olaması gereken fiyat niye yok.zahmet olmassa bide onu yazıverin.
    quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

Hocam 3 yıllık monitöre belki daha fazla(garantisi dolmuş) 175TL istemişsiniz :) 185TL ye kadar 19" lcd alınabiliyor.

Hangi monitör ilanına baksam sıfır fiyatına yakın fiyat isteniyor, herhalde kimse kullanmadı monitörleri kolisinde saklıyor

• 17" garantisi bitmiş lcd monitörün edeceği 120 lira bana göre.
    quote:

Orjinalden alıntı: dehsetulwahset

Bu kadar mesaj yazılıyoda olaması gereken fiyat niye yok.zahmet olmassa bide onu yazıverin.
    quote:

Hocam 3 yıllık monitöre belki daha fazla(garantisi dolmuş) 175TL istemişsiniz :) 185TL ye kadar 19" lcd alınabiliyor.

• sana göre bana göre
    link eklede o paraya satılan lcdi görelim
    quote:

17" garantisi bitmiş lcd monitörün edeceği 120 lira bana göre.
    quote:

Bu kadar mesaj yazılıyoda olaması gereken fiyat niye yok.zahmet olmassa bide onu yazıverin.
    quote:

• gittigidiyordan alınır.

ben daha yeni neovo 19" wide aldım 2ms, 140 liraya. 1 sene de garantisi vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KUZEY -- 10 Nisan 2009; 14:19:22 >
  • Şakamı bu
    quote:

Orjinalden alıntı: Rx3004

http://www.sahibinden.com/17_beko_lcd_monitor-13WQQaXQQ13489843WQQpXQQdisplayitem

o paraya lcd
  • Bana bu forumda satılan 120 140 veya daha ucuz lcd gösterirmisiniz ha belki vardır ölü pikseli vardır sorunu vardır belki satanın acil ihtiyacı vardır satıyodur ama komiklik yapıp daha ucuzu var falan demeyin benim acelem yok satılmasada olur zaten anladaığım kadarıyla mesaj yazanlarda alıcı falan değil ne yani forum üyeleri anlamıyoda siz onları bu pahalı değemi uyarıyosunuz yoksa benim bilmediğim bişiymi var
    quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

gittigidiyordan alınır.

• ok hocam sen satarsın bu fiyata. kolay gelsin.
  • tşk.
    quote:

ok hocam sen satarsın bu fiyata. kolay gelsin.
  • mesaj yazmamın amacı diğerlerini pahalı olması konusunda uyarmak değil,

senin boşuna zaman kaybetmeni istememek.

hayırlı satışlar.

quote:

Bana bu forumda satılan 120 140 veya daha ucuz lcd gösterirmisiniz ha belki vardır ölü pikseli vardır sorunu vardır belki satanın acil ihtiyacı vardır satıyodur ama komiklik yapıp daha ucuzu var falan demeyin benim acelem yok satılmasada olur zaten anladaığım kadarıyla mesaj yazanlarda alıcı falan değil ne yani forum üyeleri anlamıyoda siz onları bu pahalı değemi uyarıyosunuz yoksa benim bilmediğim bişiymi var
    quote:

gittigidiyordan alınır.

• tşk. ederim
    quote:

mesaj yazmamın amacı diğerlerini pahalı olması konusunda uyarmak değil,

senin boşuna zaman kaybetmeni istememek.

hayırlı satışlar.

quote:

Bana bu forumda satılan 120 140 veya daha ucuz lcd gösterirmisiniz ha belki vardır ölü pikseli vardır sorunu vardır belki satanın acil ihtiyacı vardır satıyodur ama komiklik yapıp daha ucuzu var falan demeyin benim acelem yok satılmasada olur zaten anladaığım kadarıyla mesaj yazanlarda alıcı falan değil ne yani forum üyeleri anlamıyoda siz onları bu pahalı değemi uyarıyosunuz yoksa benim bilmediğim bişiymi var
    quote:

gittigidiyordan alınır.

• dostum dün önceki gün 17" lcd 6 ay garantisi devam ediyor+x1050 ekran kartı forumdan 130 tl ye almak üzere anlaştım. ama satıcı çok karaktersiz cıktı. forumdan başka bir arkadaşa 5-10 fazlasına sattı. almaya gittim verdiği adrese hatırlamıyorum falan dedi. neyse alınabiliyo yani 120 civarına ki bana 110 a gelecekti 6 ay garantisiyle.
  • alcaktım yapcaktımla olmuyo bu işler.
    quote:

Orjinalden alıntı: sefaklc

dostum dün önceki gün 17" lcd 6 ay garantisi devam ediyor+x1050 ekran kartı forumdan 130 tl ye almak üzere anlaştım. ama satıcı çok karaktersiz cıktı. forumdan başka bir arkadaşa 5-10 fazlasına sattı. almaya gittim verdiği adrese hatırlamıyorum falan dedi. neyse alınabiliyo yani 120 civarına ki bana 110 a gelecekti 6 ay garantisiyle.
  • arkadaşım ben alamadıysam @ejdero nickli arkadaş 5-10 fazlasına aldı. yalan mı söylüyorum.
  • bak ne yazmışım bunun üstüne daha ne yazıyonuz anlamıyorum
    quote:

quote:

gittigidiyordan alınır.

• quote:

bak ne yazmışım bunun üstüne daha ne yazıyonuz anlamıyorum
    quote:

quote:

gittigidiyordan alınır.

bak ne yazıyo da yukarda insanlar burda konusuyo. her türlü yorum gelir canın sıkılmasın.
    quote:

Sistem Notu : bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.