Şimdi Ara

SATILIK | Playstation 5 Disc Edition(TR cihazı)15000₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
3.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 SATILIK | Playstation 5 Disc Edition(TR cihazı)15000₺

Sony Eur garantilidir.

"Sony Eurasia garantilidir. Pazarlık vardır."

Fiyat : 15000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Aralık 2023 Satıldığı Şehir : Aydın Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• çok ucuz yazılmış, fiyatı güncelle bence. kelepirciler alır bunu hemen. min 30k yaz

• vatoz28 kullanıcısına yanıt

Forumun problemli olması yüzünden olmuş orada bir şeyler. Hocam yazdığınız şey gereksiz.

• 17.500 TL az olmuş. Fiyatı 20 yapın

• gerçekten komiksiniz, hâlâ inatla bu fiyatlara satmaya çalışmanız inanılacak gibi değil gerçekten :)

• Ne anlatıyosun hocam sen :D Kaç yapayım var mi tavsiyen

• Birçok e satış sitesinde Çift Joystick eu garantili 18 bin TL Sıfır.

• Artık ithalatçı garantili almak zorunda kalıyor millet SATILIK | Playstation 5 Disc Edition(TR cihazı)15000₺ 

• Hocam biz alirken 100 lira indirim yapmayan insanlar gelip konuya ağlıyor ya çıldırırsın. Ne kadar ahlaktan yoksun bir milletiz biz ya. Benim satış yaparken yaptığım indirim kadar forumda peygamber indirim yapmıyor. Yazık.

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt

Ben fiyattan ötürü yazmadım aslında 14300 e mi ne görmüştüm geçenlerde ithalatçı o yüzden bu fiyat farkı farken ithalatçı almak daha mantıklı gibi gelmeye başladı açıkçası. Forumdakiler de biraz garip ama evet 13 bine sattığım sisteme 9k teklif eden bile oluyor. SATILIK | Playstation 5 Disc Edition(TR cihazı)15000₺ 

• Kendim için alırken kolay kolay pazarlık yapmayan bir insanım. Arkadaşım için alırken genelde onlar rica ettiğinden yazıyorum. Ona da alıcı arkadaş ısrar ettiği için. @mrsayar bu arkadaş buna şahittir. Kendisinden anakart aldım. Çokta temiz bir forum üyesi. Kendisine sorabilirsiniz.

• ksfno1 kullanıcısına yanıt

Bunu bana değil 11'e alıp 18'e satmaya çalışanlara söyle bence hocam. Tertemiz PS5'i aldığım fiyattan ucuza satıyorum. Ne yapmamı bekliyorsunuz açık açık yazın.

• Forumda 2.el konularının fiyat konusunda yoruma kapalı olması lazım. Ürün bu, istenen fiyat bu, oluru bu yazdığımız halde hala mesajla ve yorumla dalga geçenler oluyor. Arkadaşım sana pahalı geliyor olabilir ama bana mantıklı gelen fiyatı yazıyorum. Sen haklıysan ve pahalıysa zaten satılmaz bir süre sonra mecbur fiyat düşürürüm, ben haklıysam satılır. Tartışmaya kapalı bir konu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.