Şimdi Ara

SATILIK PARFÜMLER 30 TL !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
15
Favori
21.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toggy06

selamlar, lacoste booster temin edebilirmisiniz?

P.M ile bilgilendirme yapıldı
  • Hocam, Emporio Armani Diamonds temin edebilir misin? Amerika'dan almıştı eşim, bitti şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

Hocam, Emporio Armani Diamonds temin edebilir misin? Amerika'dan almıştı eşim, bitti şimdi.

P.M ile bilgilendirme yapıldı
  • diesel fuel for life varmı elinizde,yada temin etme şansınız? vede ürünler kaç ml?

pm atabilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah.kas

diesel fuel for life varmı elinizde,yada temin etme şansınız? vede ürünler kaç ml?

pm atabilirseniz sevinirim

P.M atıldı

• p.m.
  • bir adet One Million parfüm aldım arkadaştan ürün bugün elime geçti teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBrooklyn

p.m.

Cevaplandı

• quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

bir adet One Million parfüm aldım arkadaştan ürün bugün elime geçti teşekkürler

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle,teşekkürler...
  • Bende arkadaştam diesel pure life aldım. çok hoşuma gitti. yegenim geldi ona kaptırdık parfumu. şimdi kendime one million alıyorum. çok çok memnun kaldım. ve arkadaşlarında dediği gibi çok çok ilgili bir arkadaş.
  • Teşekkür ederim, diğer isteğinizi de yarın kargoya teslim edeceğim.

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

quote:

Orijinalden alıntı: paganragon

Bende arkadaştam diesel fuel for life aldım. çok hoşuma gitti. yegenim geldi ona kaptırdık parfumu. şimdi kendime one million alıyorum. çok çok memnun kaldım. ve arkadaşlarında dediği gibi çok çok ilgili bir arkadaş.
  •  SATILIK PARFÜMLER 30 TL !!!

Uploaded with ImageShack.us

Ürün:

GIO AQUA: kesinlikle birebir sadece kokusunda hafif bir keskinlik fark ettim,sanırım oda daha kalıcı olması için bazı fermantasyonlar eklenmiş ama sıkıp biraz beklediginizde o keskinlik kayboluyor orjinaliyle kesinle ayırt edilemez.Kozmetik olarakta muhtesem.Kalıcılık konusunda ortalama.
    PACO RABANE: Hemen hemen birebir cok az bir fark war.(İngilterede yasadıgım için bu parfümü sık sık orjinalini alıp kullanıyordum o yuzden bu kadar net yorum yazdım).Kozmetik olarak sise kapagı ele veriyor kendini Resimde belirttigim gibi.Kalıcık konusnda zayıf( zaten kokuda hafif bir koku.)

1: kapak rengi biraz daha acık olması gerekli ve kapagn uzerinde bazı bölgeler özensiz üretilmiş anında anlasılıyor.
    2: kapagın arkasında bir numara olması(şişenin alt bolumunde) gerekli bu numara tam orjinalligin belgesidir.

SATICI:Arkadas cok ilgili bir satıcı urunleri elime ulastı.Sozunun eri bir arkadas. kesinlikle sorunsuz alısveriş.

ALICI:Arkadas bana belki kızıcak ama ince eler sık dokurum,bilincli olmayı ve insanları bilinclendirmeyi severim.Kalbini kırdıysak affola.

SATILIK PARFÜMLER 30 TL !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByBrooklyn -- 19 Temmuz 2011; 10:56:27 >

• Değerli yorumların için teşekkür ederim.

Güzel günlerde kullanman dileğiyle...

quote:

Orijinalden alıntı: ByBrooklyn

Uploaded with ImageShack.us

Ürün:

GIO AQUA: kesinlikle birebir sadece kokusunda hafif bir keskinlik fark ettim,sanırım oda daha kalıcı olması için bazı fermantasyonlar eklenmiş ama sıkıp biraz beklediginizde o keskinlik kayboluyor orjinaliyle kesinle ayırt edilemez.Kozmetik olarakta muhtesem.Kalıcılık konusunda ortalama.
    PACO RABANE: Hemen hemen birebir cok az bir fark war.(İngilterede yasadıgım için bu parfümü sık sık orjinalini alıp kullanıyordum o yuzden bu kadar net yorum yazdım).Kozmetik olarak sise kapagı ele veriyor kendini Resimde belirttigim gibi.Kalıcık konusnda zayıf( zaten kokuda hafif bir koku.)

1: kapak rengi biraz daha acık olması gerekli ve kapagn uzerinde bazı bölgeler özensiz üretilmiş anında anlasılıyor.
    2: kapagın arkasında bir numara olması(şişenin alt bolumunde) gerekli bu numara tam orjinalligin belgesidir.

SATICI:Arkadas cok ilgili bir satıcı urunleri elime ulastı.Sozunun eri bir arkadas. kesinlikle sorunsuz alısveriş.

ALICI:Arkadas bana belki kızıcak ama ince eler sık dokurum,bilincli olmayı ve insanları bilinclendirmeyi severim.Kalbini kırdıysak affola.

• ya tayfun kardeş ben diesel fuel for life aldım ama aklımda one million kaldı,çok kişi bu parfümü kullanıyor.diesel ile one million arasında koku tadı olarak çok fark varmıdır.olmazsa bi tanede ondan sipariş geçeriz bi süre sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtracer -- 19 Temmuz 2011; 23:01:34 >
  • Takip
  • dkny delicious bayan parfümü var mıdır?
  • Hocam Armani Black Code ve Burberry Classic düşünüyorum fiyat ve ml olarak bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Biraz fark var hocam,ama ikisi de güzel kokudur,bende one million kullanıyorum bir süre sonra diesel ve gucci kullanmaya başlayacağım

İstediğin zaman one million da gönderirim

quote:

Orijinalden alıntı: emrah.kas

ya tayfun kardeş ben diesel fuel for life aldım ama aklımda one million kaldı,çok kişi bu parfümü kullanıyor.diesel ile one million arasında koku tadı olarak çok fark varmıdır.olmazsa bi tanede ondan sipariş geçeriz bi süre sonra

• P.M atıldı

quote:

Orijinalden alıntı: eddy

dkny delicious bayan parfümü var mıdır?
  • P.M atıldı

quote:

Orijinalden alıntı: hbasri

Hocam Armani Black Code ve Burberry Classic düşünüyorum fiyat ve ml olarak bilgilendirirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.