Şimdi Ara

silinebilir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
5.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam piyasayı bu hale getiren benmiyim kendi kartımı 2k dan sattığım zaman ben kart alacakken bu hassasiyeti gösterecebilecek misiniz? Bu ithamlar cok ayıp minnigciler yüzünden piyasa bu halde sizde biliyorsunuz, ilankara tekrar baktım 3k ya 3.5k ya hatta 4k ya ilanlarda var diğer ilanların altında 1 tane bile yorum yokken benim ilanımın linç yemesi manidar, dediğim gibi işine gelen alır işine gelmeyen almaz daha da uzatmak istemiyorum, lütfen herkes sükünetini korusun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cristo20 kullanıcısına yanıt

fiyatların artmasında madencide etkili ama etmiyecek kartlara etmiyecek fiyatları keyfi satıcılar çekiyor ilanı koyanın ürünü satmaya niyeti olmadığı koyduğu fiyattan belli. oldu ki bu paraları vericek bi enayi bulursam birazda ben koyarım daha iyisini alırım kafasında piyasayı hiç edenlerde bunlardır miningcilerden daha tehlikelidir.Şu fiyat olur mu diyosun sanki anasını sövmüşsün gibi geri dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hkngzl

fiyatların artmasında madencide etkili ama etmiyecek kartlara etmiyecek fiyatları keyfi satıcılar çekiyor ilanı koyanın ürünü satmaya niyeti olmadığı koyduğu fiyattan belli. oldu ki bu paraları vericek bi enayi bulursam birazda ben koyarım daha iyisini alırım kafasında piyasayı hiç edenlerde bunlardır miningcilerden daha tehlikelidir.Şu fiyat olur mu diyosun sanki anasını sövmüşsün gibi geri dönüyor

Hocam siz benim kart için ne zaman teklifte bulundunuzda size hangi üslupla cevap verdim, teklifte bile bulunmadınız bu tarz bir ithamla yargılıyorsunız beni??? Forumda beni uzun zamandır tanıyan tanır şuana kadar kimseye hakaret bile etmemişimdir ama benim ilanımın nu şekilde bir önceki postumda da bahsettiğim gibi linç yemesi manidar, forum harip bir hal almış durumda karşı karşıya yüz yğze söyleyemekleri sözleri çok rahat yazabiliyorlar, herkes karşısondakini kendisi gibi bilirmiş jerkese iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• IsPraNo kullanıcısına yanıt
    Seninle bi alakası yok genel konuştum.yüzünede söylerim sıkıntı değil

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkngzl

Seninle bi alakası yok genel konuştum.yüzünede söylerim sıkıntı değil

Benimle bir alakası yoksa lütfen ilanımı kirletöeyin gidin serzenişinizi başka ilanlarda yapınız, yüzüme söleminize de gerek yok herkes herşeyin farkında bu ilanın altına yazılan bu tarz yorumlar malesef ironi komik, herkese iyi forumlar dilerim bir kez daha söylüyorum ama anlaşılacağınıda pek sanmıyorum, lütfen ilanımı baltalamayınız

• Foruma inat 6k ne :D 1080 satıyorlar çatır çatır 6k ya neyin kafası bu :=)

• sevecen69 kullanıcısına yanıt
    Ben bu foruma birşey demiyorum artık🤣

Forumca çok üzüldük ethernum versiyon atlarsa 400 e falan satarsınız artık ☺️

• Fiyatın ironi olduğunu anlamayacak kadar ciddi cevap yazmanızdan belli üzüldüğünüz ilanımı kirletmeyiniz

• İroni derken dalga mı geçtiniz hocam

Sabah kahvaltımı yaparken bi durdum 2 dakika 1060 satıyor ve foruma inat 6.000 yazmış ne olduğunu anlamadım

Amaç nedir hocam? Birde boş yorum yapmayın yazmışsınız hepsi haklı yorumlar insanlar 1080 satarken neden 1060 alsın sizden.

Yada büyük bir pazarlık payınız var galiba. Bende 4000 e satan birine yazdım 2200 e verdi 3 fanlı 1060'ı

Aydınlatın bizi, burdaki arkadaşlar 2 aydır yinede satamıyor 1080'lerini

silinebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayraTsu07

İroni derken dalga mı geçtiniz hocam

Sabah kahvaltımı yaparken bi durdum 2 dakika 1060 satıyor ve foruma inat 6.000 yazmış ne olduğunu anlamadım

Amaç nedir hocam? Birde boş yorum yapmayın yazmışsınız hepsi haklı yorumlar insanlar 1080 satarken neden 1060 alsın sizden.

Yada büyük bir pazarlık payınız var galiba. Bende 4000 e satan birine yazdım 2200 e verdi 3 fanlı 1060'ı

Aydınlatın bizi, burdaki arkadaşlar 2 aydır yinede satamıyor 1080'lerini

Hocam fiyat ironi 6k ya satılırmı allah askına alıcosona değerinde vermeyi düşğnüyorum o yorumlar 3.4k iken yapıldı ayrıca sonrada 6k ya çektim

Anladım hocam. Umarım istediğiniz fiyata satılır dileğiyle hayırlı akşamlar. Konuyla alakasız ama elon musk' da unutmadı kart sektörünü umarım biraz düzenlerler, sizde uyguna bir kart tutturursunuz belki silinebilir.

• götü boklu kimsenin yüzüne bakmadığı 1060 lar 6K mı oldu :) oyun oynamam daha iyi.

• forum malesef garip bir hal aldı, konu içeriği yorumları okumadan fikri olmadan zikri olan arkadaşlarımız türedi, neyin ne olduğu anlamadan muhakeme yapmadan değişik yorumlar :)

• 6K ne yeni bir çözünürlük mü?

• 6bine 1080 alırız demiş millette ben 5500'e almıştım, 1080'leri 6bin üzerine satmaya çalışanlar bile aylardır satamıyor :) az kaldı şu madencilik ve stok problemi bitsin, kimse yüzüne bile bakmayacak bu kartların

• Hiç sevmediğim bir şeyi yapıyorum ama aynı fiyata sıfır rtx 2060 satıyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.