Şimdi Ara

...Satılık Motosiklet ilanlarımız.............. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
10
Favori
173.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: makamcı SW

quote:

Orjinalden alıntı: makamcı SW

Arkadaşlar;

Bu resimler sizlere biraz süpriz olacak... 1938 model 650cc NORTON SİDE CAR MİLLİTARY ARMY... 3X1 VE 3X2 İTİŞ KULLANMA SEÇEN OLAN SEPETLİ İngilizler tarafından 2. Dünya savaşında kullanılmış, Arazi şartlarına uygun kullanımı olan savaş motoru.....6 yıl önce kullanılmaz durumda aldığım bu aleti el işçiliği ile yavaş yavaş topluyoruz,eksik parçaları yok denecek kadar az, tamiratını da orjinalliğinden ödün vermeden elde yapıp tamamlamaya çalışıyoruz.. İnsallah 2010 yılında sepeti ve 3X2 sisteminide tamamlayarak boyasınıda bitirerek binime hazır hale getireceğiz.. Ben sitemizin 92-98 toyota klübünde yazıyorum.. İleride antika tutkunu olan değer verenlere ve vermeyenlere bir kaç resim olarak yolluyorum....0536 674 66 84-0533 466 06 28

...Satılık Motosiklet ilanlarımız..............

Onarım sonrası

Vay hocam! makina gerçekten tarihi eser. Hele son eklediklerin zaman makinasından çıkmış gibi olmuş. Yeni fotoları da bekliyoruz. Sanki üzerinde bi asker inip hemen kimlik soracakmış izlenimi veriyor.

hoş olmuş gerçekten.

• çelik 100kh 2007 model 21000 km.de vergisi yok
    fiyat 1000 tl motor temiz resimlerdende göreceksiniz...
    tel : 0536 286 27 31 pazarlık yok takas olabilir

• SATILMISTIR

Arkadaşın motor. Temiz ve sorunsuzdur yakinen biliyorum. R6 ile takas olur. Başka takas düşünülmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 25 Nisan 2009; 23:00:52 >
  • Kapalı garajda muhafaza 2005 model CBR 600F5...!!! 14.300km de olan motoru Yamaha TDM900 alacağımız için satıyoruz...Fiyat : 12.250TL...

arkadaşlar motoru kardeşim faal olarak kullanıyor sürekli uzun yolda kullandığımız için amacımızı karşılamadı daha yüksek cc li torklu ve dik oturabileceğimiz bir ürün arayışına girdik...Motor siyah ve bir yalamadığımız kaldı motoru çok temiz pırıl pırıl bir ürün...

detaylar linkte

http://www.sahibinden.com/acil_satilik_kapali_garaj_motoru_cbr600_f5-35WQQaXQQ13136408WQQpXQQdisplayitem

üzerinde two brothers egzost
    double bubble siyah ön cam
    6000K xenon far bulunmaktadır.

• hayırlı satışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: seröz2905

çelik 100kh 2007 model 21000 km.de vergisi yok
    fiyat 1000 tl motor temiz resimlerdende göreceksiniz...
    tel : 0536 286 27 31 pazarlık yok takas olabilir

hrika bişey yapmışsın SanaT eseri ellrine Sağlık

• alınık 2007 model ve sonrası temiz, YAMAHA YBR 125 xxxastek@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz arkadaşlar.
  • Norton 1938 big 4 side car --- Ramazan ATEŞ Kanuni motorsiklet yetkili servisi Niğde/TURKEY 0388 213 02 84 Cep:0536 674 66 84 ilgilenenlere -meraklılarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makamcı SW -- 23 Nisan 2009; 18:11:43 >

• Norton 1938 big 4 side car ;Ramazan ATEŞ Niğde /TURKEY Tlf 0388 213 02 84 CSM: 0536 674 66 84

•  ...Satılık Motosiklet ilanlarımız..............

(satıldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Romeo_Redline:. -- 16 Temmuz 2009; 1:52:38 >
  • 600rr - 1000rr satan varsa benimle pmden irtibata geçsin lütfen.
  • ................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpy -- 18 Haziran 2009; 20:55:40 >
  • Hyosung GT 250 Comet

Motor tertemizdir.

Honda CBF 600 almayı düşündüğüm için satıyorum.

Detaylı bilgi ve fotolar için;
    http://www.sahibinden.com/tertemiz_gt_250_comet-93WQQaXQQ14356570WQQpXQQdisplayitem
  • alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorist -- 28 Ocak 2010; 12:31:43 >
  • Sıfır Vespa LX151 modeli isteyen olursa 6.500 ytl mesaj atabilir.
  • Niğdede satılık scooter ı olan varsa bana pm atabilirmi lütfen.saygılar.
  • Kymco Grand dink250 2007 model 5.500 km de ve kırmızı renkdedir kazası yan yatması falan yoktur sıfır gibi düşünün motordan bahsedersek tarz maxi scooturdur geniş rahat ve konforlu bir motordur dijital gösterge elektrikli aynalar geniş bagaj hacmi cep tel. şarz kiti wardır ekstra olarak xenon far wardır üzerinde motordan çok memnunum zaten kymconun kalitesi belli en sorunsuz modelidir şu ana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. resmi sitesine teknik özelliklerine bakabilirsiniz satma sebebim ise antalyadan taşınıyorum o yüzden satıyorum bu arada motor antalyadadır

Fiyat: 4900 !!!SATILDI!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray6852 -- 18 Ağustos 2009; 4:52:22 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.