Şimdi Ara

...Satılık Motosiklet ilanlarımız.............. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
10
Favori
173.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2006 MODEL 20 BİNDE KAWASAKI ER-6N SİYAH RENKTE,

Ankara, çayyolu

20 bin km de ( değilde satılana kadar 20 bin olur diye düşünüyorum ) siyah renk,
    ekstraları gidon yükseltici, arka çanta taşıma demiri, yan ayna uzatıcı, pegler, motion pro manetler. Hepco Beker Koruma demiri.
    Motorum çok temizdir, bakımlarının başkent motor Metin usta tarafından yapılmıştır, dileyen arayıp sorabilir.
    Lastikler yeni değişmiştir. Satış hemen verilecektir.

Fiyat 9500 ytl.

...Satılık Motosiklet ilanlarımız..............

resimdeki çanta fiyata dahil değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8765E6CFE -- 19 Kasım 2008; 15:48:16 >

• Kymco 125 Agility Aranıyor İstanbul içi satanlar pm ile ulaşsın
  • 2007 MODEL CBF 500
    3400 KM
    SERVİS BAKIMLI
    YOSHIMURA TRS PERFORMANS TÜPÜ
    ARKA KAPPA TOPCASE
    KORUMA DEMİRİ
    ORJİNAL EKSOZUDA VERİLECEKTİR.
    9750 YTL
    İLGİLENEN ARKADAŞLAR DETAYLI BİLGİ İÇİN.

alkadraz@hotmail.com
    http://www.sahibinden.com/2007_model_cbf_500_aksesuvarli_WQQaXQQ11029473WQQpXQQdisplayitem

• Honda Cbr 125 motorumu satmak isterim çok acil olarak....fiyat olarak 4000 lira düşünüorum...15.000 dedir motor tertemiz...2006 model...

Buyrun motorun resmi : http://img528.imageshack.us/my.php?image=resim004xx2.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan_has -- 26 Kasım 2008; 18:40:44 >
  • Arkadaşlar çok sevdiğim motosikletimi acil para ihtiyacım nedeniyle satmak zorunda kaldım. Hondanın bir kros modeli xl 185 s 12000de civatasına kadar japon çok güçlü sorunsuz ve keyif verici bir makine. 2500 ytl istiyorum ki bu makine için gerçekten çok uygun bir fiyattır.Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. ilgilenen arkadaşlar pm atabilirler...En geç birkaç saate yanıt veririm.Resim şu anda hazırda yok ama ekleyeceğim. ilanı istanbuldan veriyorum.
  • Arkadaşlar KYMCO Xciting 250 satılıktır.
    geçen yıl 0 aldığım motorumu Xciting 500 almak için satıyorum.
    2007 model
    7500 km'de
    yaklaşık 4000 km.si ç.kale-istanbul yolunda yapılmıştır.
    kazası arızası sorunu vs.hiçbir sıkıntısı olamayan bir araç.
    üzerinde en ufak çizik dahi yoktur.
    aynı makinanın 500 cclik modelini düşündüğümden satmaya karar verdim.
    alıcıyı yıllarca üzmeyecek bir motorsiklet ;şimdiden hayırlı olsun...
    ayrıca üzerinde uzun kısa h4 mtec marka xenon far (piyasa fiyatı 300 tl)
    33lt.shad marka kilitli topcase bulunmaktadır.
    Araç çok ama çok titiz kullanılmıştır,orjnali hiç bozulmamıştır.
    isteyen arkadaşlar olursa daha fotoğraf ekleyebilirim.
    6500 tl

aklınıza takılan sorular için:
    0506726 49 15 Serdar

edit:satılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyingraper -- 26 Aralık 2008; 19:55:47 >

• Arkadaşlar;

Bu resimler sizlere biraz süpriz olacak... 1938 model 650cc NORTON SİDE CAR MİLLİTARY ARMY... 3X1 VE 3X2 İTİŞ KULLANMA SEÇEN OLAN SEPETLİ İngilizler tarafından 2. Dünya savaşında kullanılmış, Arazi şartlarına uygun kullanımı olan savaş motoru.....6 yıl önce kullanılmaz durumda aldığım bu aleti el işçiliği ile yavaş yavaş topluyoruz,eksik parçaları yok denecek kadar az, tamiratını da orjinalliğinden ödün vermeden elde yapıp tamamlamaya çalışıyoruz.. İnsallah 2010 yılında sepeti ve 3X2 sisteminide tamamlayarak boyasınıda bitirerek binime hazır hale getireceğiz.. Ben sitemizin 92-98 toyota klübünde yazıyorum.. İleride antika tutkunu olan değer verenlere ve vermeyenlere bir kaç resim olarak yolluyorum....0536 674 66 84-0533 466 06 28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makamcı SW -- 14 Aralık 2008; 19:01:22 >

• Yapılı olan sepetsiz model...NORTON

• Konya, Antalya, Adana ve bu civarda bir yerlerden Honda CBR 125 R satan varsa görüşelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxxtatarxxx

SELAMLAR

2006 haziran ayında aldığım 2006 model kanuni racer 200 cc gece mavisi renkte ilk sahibi olduğum motorsikletimi satıyorum bu tip bir motor almak isteyen kişiye çok uygun fiyata vereceğim,
    fiyatı:1900 ytl
    özellikler 1- çok temiz 2800 km de 2008 haziran ayına kadar garantisi var
    2- kesinlikle çizik ve düşme çarpma olayı yoktur ,
    3- servis bakımları mecidiyeköy motoserde yapılmıştır
    4- hiç bir masrafı arızası yoktur geçen sene sadece yaz aylarında kullanılmış kapalı garajda muhafaza edilmiştir,

satma sebebim bir arkadaşımın satılığa çıkardığı daha büyük cc ye sahip olan başka bir motor almış olmamdır

Gördüğünüz zaman ne kadar temiz ve hassasiyetle kullanıldığına sizde şahit olacaksınız,

motor zincirlikuyuda kapalı garajda muhafaza edilmektedir

tel : 0535 325 73 03
    iş tel 0212 274 10 42-43 (8:30-18:00 arası )hafta içi
    ismim hakan
    saygılarımla

SATILDI

kazasızsa ucuza gitmiş

• Kriz yüzünden motora ilgi azaldı galiba..Benim motour arayıp soranlar ciddi şekilde azaldı
  • Honda XL 185S model orijinal Japon motosikletim satılıktır.Nam-ı diğer dağ keçisidir ama şehir içi kullanım için de gayet uygundur.Plaka ve ruhsatı var.Fiyat olarak 2500tl söylüyorum,fazlasıyla hakeden bir makinedir.İlgilenen arkadaşlar mail atabilirler.Resim ve link de verebilirim. minoset@hotmail.com iyi günler...Not: istanbulda ikamet ediyorum.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Large beden, Dorado marka, 06-07tj-5b model motorsiklet ceketimi satıyorum.

İçliği vardır. Kış şartlarına uygun, rüzgar geçirmeyen, yağmur geçirmeyen bir mont.

ben 8 ay önce aldım. yazın sadece 1-2 kere giydim, oda yeni motor almamın hevesiyle, sonra tarzıma uygun olmadığını düşününce bir daha giymedim. Kenarda duruyor, bunu ihtiyacı olan bir arkadaşa verip daha sade bişey almak istiyorum.

Mont sıfır gibi duruyor, deneyin alın beğenmezseniz geri verin.

sıfır diyerek kimseyi kandırmak istemem ama sıfırdan da farksız.

reflektörlü, korumaları güzel bildiğiniz motorsiklet ceketi işte=)

alan hayrını görsün. 150 den veriyorum. kargo ücreti size ait. sıfırları 200 tl civarlarında.

model numarasınıda verdimki araştırma yapabilin diye.

İyi günlerrrrrrrrr

• quote:

Orjinalden alıntı: makamcı SW

Arkadaşlar;

Bu resimler sizlere biraz süpriz olacak... 1938 model 650cc NORTON SİDE CAR MİLLİTARY ARMY... 3X1 VE 3X2 İTİŞ KULLANMA SEÇEN OLAN SEPETLİ İngilizler tarafından 2. Dünya savaşında kullanılmış, Arazi şartlarına uygun kullanımı olan savaş motoru.....6 yıl önce kullanılmaz durumda aldığım bu aleti el işçiliği ile yavaş yavaş topluyoruz,eksik parçaları yok denecek kadar az, tamiratını da orjinalliğinden ödün vermeden elde yapıp tamamlamaya çalışıyoruz.. İnsallah 2010 yılında sepeti ve 3X2 sisteminide tamamlayarak boyasınıda bitirerek binime hazır hale getireceğiz.. Ben sitemizin 92-98 toyota klübünde yazıyorum.. İleride antika tutkunu olan değer verenlere ve vermeyenlere bir kaç resim olarak yolluyorum....0536 674 66 84-0533 466 06 28

Onarım sonrası

• ARKADASLAR BEN ATV250 ARIYORUM FİYAT SORUN DEGİL
  • arkadaşlar bn arkadaşın satılık endrosuna ayrı bi başlık açtım ÇOK PRDOON bisiklet fiyatına mobylete satıyo çocuk
  • antalyadan shineray xy110 gri renkte daha 400 km de faturası kesilmemiş adınıza kesilecektir sıfır sayılır mondial 100 kh ile aynı motordur ama 110 luktur fiyat olarak 800 lira düşünüyorum plaka kdv ötv masrafları alıcıya aittir.scooter ile takas olabilir

resimler temsilidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LİDER_36 -- 1 Mart 2009; 21:15:29 >

• [simage][/simage]2006 mondial 150 zat , 4000km , sorunsuz , kırılmaz fiber cam orjinalinden 18cm üsten 10 cm yandan uzun ,led anahtarlı 2*50watt sis farı , arka bavul tip bagaj , torpidoda çakmaklık , 1.950.
  • leptopla takas yapacak varmı arkadaslar
  • leptopla takas yaparmısın ilhan___12___@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.