Şimdi Ara

SATILIK MONSTER MODEL - Q63MS - 17624

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistemin bana lazım olandan daha fazlasına sahip olduğunu düşünmem sebebiyle aşağıda özelliklerini belirteceğim monsterımı satıyorum DİB. görevlisiyim ve oyun filan oynamıyorum, 60p lik HD Kameramın videolarını işlemekti tek amacım ama gördüm ki bu alet bana çok fazla, keyfe keder satma sebebim budur .bizde hile hurda olmaz dileyen sendemi71 yazarak facebookdan profilime bakabilir,kimseyi aldatma gibi bir amacım yoktur kusur sayılabilecek bir durum olsa idi belirtirdim benim için tek eksiği ilk başta kurduğum win7 nin WİFİ driverini bulmak oldu.Cd sindeki driverlerin win 8 için olduğundan win 7 ye uymadı tabi baya bir uğraş sonucu buldum sonra win 8 e geçtim ve kurtuldum.öncesinde ya ben beceremedim yada olmadı amma şuan arşivimde win 7 driverleride mevcut. yaptığım araştırmaya göre 3600 tl fiyatı peşin olmakla beraber gayet uygun ufak bir pazarlık olabilir.uğrunda 9 ay beklenmiş bu donanımdaki bir ürünü bu fiyata bulmakda zordur zannımca. İsteyen muadil bilgisayarların fiyatlarını araştırabilir daha ucuza bulursa oradan alır. ben 4000 liradan aşağı fiyatı olan görmedim, adress çorum mecitözünün bir dağ köyü bayram dolayısı ile bayram günlerinde kırıkkale, merzifon ve samsun vezirköprü civarlarında olacağım dileyen buralardan elden teslim alabilir istanbul kadıköyde bilgisayarcılık yapan bir arkadaşım var alıcıya uyarsa ,arkadaşıma gönderirim oradan da elden teslim alabilir onun haricinde izin günlerim haricinde hemen kargoya vermem imkansız çorumla aramda 55 km var

ürünün bana teslimatı ve fatura tarihi 04/07/2013

sipariş verdiğim tarih yanılmıyorsam ekim 2012 idi

meşhur gecikmeden dolayı 1000 tl lik bir yükseltme yapıldı. Alt kısımdaki özellikler yükseltilmiş haline aittir

ekranın arkasındaki, klavye üzerindeki ve camera üzerindeki jealtinleri durmakta

MODEL - Q63MS - 17624

CPU - i7 3740 QM

RAM - 2*8 ddr3 1600 mhz

HDD 1 - 240 SSD sata

HDD 2 - 720 gb 7200 sata

VGA - 2GB 256 GTX 675 MX

DVD - Var

LCD - 17 inç Led ekran

ÇANTA - Sırt çantası

İŞLETİM SİS - Freedos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemi71 -- 8 Kasım 2013; 18:27:51 >

•  SATILIK MONSTER MODEL - Q63MS - 17624

• Neden satıyorsunuz ki beğenmediniz mi ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatta anlaşırsak almayı düşünebilirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slapert

Neden satıyorsunuz ki beğenmediniz mi ki

sebebini ilk cümlemde belirttim.ben DİB. görevlisiyim ve oyun filan oynamıyorum,
    60p lik HD Kameramın videolarını işlemekti tek amacım ama gördüm ki bu alet bana çok fazla keyfe keder satma sebebim budur .bizde hile hurda olmaz dileyen sendemi71 yazarak facebookdan profilime bakabilir,kimseyi aldatma gibi bir amacım yoktur kusur sayılabilecek bir durum olsa idi belirtirdim benim için tek eksiği ilk başta kurduğum win7 nin WİFİ driverini bulmak oldu.Cd sindeki driverlerin hiçbiri win 7 ye uymadı tabi baya bir uğraş sonucu buldum sonra win 8 e geçtim ve kurtuldum.öncesinde ya ben beceremedim yada olmadı amma şuan arşivimde win 7 driverleride mevcut.
  • Fiyat olarak ne kadar istiyorsun ? Ve hangi ilde ikamet ediyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordlombak

Fiyat olarak ne kadar istiyorsun ? Ve hangi ilde ikamet ediyorsun ?

yaptığım araştırmaya göre 3600 tl fiyatı gayet uygun ufak bir pazarlık olabilir.uğrunda 9 ay beklenmiş bu donanımdaki bir ürünü bu fiyata bulmakda zordur zannımca. adress çorum mecitözünün bir dağ köyü bayram dolayısı ile bayram günlerinde kırıkkale, merzifon ve samsun vezirköprü civarlarında olacağım dileyen buralardan elden teslim alabilir istanbul kadıköyde bilgisayarcılık yapan bir arkadaşım var alıcıya uyarsa ,arkadaşıma gönderirim oradan da elden teslim alabilir onun haricinde izin günlerim haricinde hemen kargoya vermem imkansız çorumla aramda 55 km var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemi71 -- 12 Ekim 2013; 15:15:20 >
  • Dileyen olursa da HD çekimle bilgisayarı videoya alabilirim
  • PAHALI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

PAHALI.

muhterem bu özellikte ki bilgisayarlar en az 4000 liradan başlıyor , Monster da aylarca beklemek de cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemi71

quote:

PAHALI.

muhterem bu özellikte ki bilgisayarlar en az 4000 liradan başlıyor , Monster da aylarca beklemek de cabası

2 hafta once 680mli 128 ssdli ağustos faturalı 3250 ye giiti, Gerisinn bilmem alacaklar ona gore teklif versin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sendemi71

quote:

PAHALI.

2 hafta once 680mli 128 ssdli ağustos faturalı 3250 ye giiti, Gerisinn bilmem alacaklar ona gore teklif versin.

Kardeşim benim için bir aciliyet söz konusu değil, İsteyen muadil bilgisayarların fiyatlarını araştırabilir daha ucuza bulursa oradan alır. ben 4000 liradan aşağı fiyatı olan görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemi71 -- 12 Ekim 2013; 16:39:19 >

• jubeii kullanıcısına yanıt
    Bu donanıma adam 3000 tl altı fiyatmı versin sizin dediğiniz olay aylar sonraya veriliyor bu donanımı bu fiyata herhangi bir mağazadan alacağına yada toplasan bile bu fiyata alacağına ihtimal veriyormusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 12 Ekim 2013; 17:05:00 >
  • MSI GE70 NOTEBOOK CORE İ7 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3''

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/msi-ge70-2oe-201tr-ge70-notebook-core-i7-240-ghz-16gb-1tb-173-2gb-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=68872

Yukarıdaki linkte bulunan ürün ve fiyatı... özelliklerine bakabilirsiniz... ürüne sırt çantası, steel series kulaklık, crysis 3 muhtemelen, steel series mouse pad dahil olması gerekli ayrıca renkli aydınlatmalı klavye özelliğide dahil.

Bilmediğim bir konu bu üründe ssd varmı yokmu. Eğer yoksa, sendemi71 arkadaşın makinesindeki isimsiz ssd sinin ne olduğunu tam olarak buraya yazarsa kendi ssdsinin kalitesini görebiliriz. Yoksa 250 tl yede 240 gb ssd var 650 tl yede... benim bir tahminim var fakat oda bende kalsın. her iki durumda da talep edilen fiyatı ve ürünlerin yanlarında verilen aparatlarıda düşünerek fiyat güncellenebilir diye düşünüyorum.... sonuçta genel olarak linkteki ürün parçalarıylada daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyetooo -- 21 Ekim 2013; 14:28:40 >

• kaç ton olduğunu yazmamışsınız aletin
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyetooo

MSI GE70 NOTEBOOK CORE İ7 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3''

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/msi-ge70-2oe-201tr-ge70-notebook-core-i7-240-ghz-16gb-1tb-173-2gb-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=68872

Yukarıdaki linkte bulunan ürün ve fiyatı... özelliklerine bakabilirsiniz... ürüne sırt çantası, steel series kulaklık, crysis 3 muhtemelen, steel series mouse pad dahil olması gerekli ayrıca renkli aydınlatmalı klavye özelliğide dahil.

Bilmediğim bir konu bu üründe ssd varmı yokmu. Eğer yoksa, sendemi71 arkadaşın makinesindeki isimsiz ssd sinin ne olduğunu tam olarak buraya yazarsa kendi ssdsinin kalitesini görebiliriz. Yoksa 250 tl yede 240 gb ssd var 650 tl yede... benim bir tahminim var fakat oda bende kalsın. her iki durumda da talep edilen fiyatı ve ürünlerin yanlarında verilen aparatlarıda düşünerek fiyat güncellenebilir diye düşünüyorum.... sonuçta genel olarak linkteki ürün parçalarıylada daha iyi...

sen linkte verdiğin cihazla bunu bir mi tutuyorsun. bu cihaz sırf ekran kartı için bile alınır. msi ge60 da kullandım. oyunlarda ısınmasından tut, kasa kalitesine kadar her türlü ilandaki monster derim. fotoğraflardan anlaşılacağı üzere bunda 240 gb kingston hyperx ssd ve sırt çantası var. daha ne olsun. fiyata husunda haklı olabilirsin, biraz daha aşağı çekilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qonrul -- 21 Ekim 2013; 17:43:59 >

• ürünün yanında gelen aparatları ? tüm bunların yanında sıfır olan msın fiyatı ? vatanda satılıyor olması ? garantiye gidilme ihtiyacı olduğunda telefon açtığında cevap alman ? ayrıca msın kasaları ile monsterın kasaları aynı, hatta monsterın bu kasası msıinin eski kasası olma ihtimali bile var. Biraz kasaları incelemeni tavsiye ediyorum. Herhalde msı kendi notebooklarında markası, model kısaca ne olduğu belli olmayan dibinden yeten bir anakart kullanmıyordur herhalde... sonuçta kendi anakartlarını kendisi üretebilen bir firma... tercih meselesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyetooo

ürünün yanında gelen aparatları ? tüm bunların yanında sıfır olan msın fiyatı ? vatanda satılıyor olması ? garantiye gidilme ihtiyacı olduğunda telefon açtığında cevap alman ? ayrıca msın kasaları ile monsterın kasaları aynı, hatta monsterın bu kasası msıinin eski kasası olma ihtimali bile var. Biraz kasaları incelemeni tavsiye ediyorum. Herhalde msı kendi notebooklarında markası, model kısaca ne olduğu belli olmayan dibinden yeten bir anakart kullanmıyordur herhalde... sonuçta kendi anakartlarını kendisi üretebilen bir firma... tercih meselesi.

tartışmaya gerek yok dostlar dileyen vatandan 7/24 siparişini verebilir. ancak linkini verdiğin bilgisayar la benim sattığım ürünün arasında işlemcisinden ekran kartına ve ssd sine varıncaya kadar dağ gibi
    fark var . ayrıca ssd modeli 240 gb kingston hyperx dir

• Bekleme de cabası demişsin de artık o kadar bekletmiyorlar eskidendi o , bugün sk01 siparişi verdim 1 saat sonra alacağım ürünü hazırlıyorlar şu an , 256 bit ekran kartlı bilgisayarı da oyun oynamayacak olmana rağmen alman üzücü umarım satabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodin

Bekleme de cabası demişsin de artık o kadar bekletmiyorlar eskidendi o , bugün sk01 siparişi verdim 1 saat sonra alacağım ürünü hazırlıyorlar şu an , 256 bit ekran kartlı bilgisayarı da oyun oynamayacak olmana rağmen alman üzücü umarım satabilirsin

maksadım ilk mesajımda da belirttiğim gibi video işlemekti sıkıntı yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.