Şimdi Ara

Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 (FHD 120Hz/GTX 1650/5600H/16GB/512GB SSD) - Nakit/Taksit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 (FHD 120Hz/GTX 1650/5600H/16GB/512GB SSD) - Nakit/Taksit

15.6 inç 1080p 120hz IPS mat ekran

Ryzen 5 5600H 6C/12T işlemci

GTX 1650 4 GB GDDR6 ekran kartı

2x8 GB DDR4 3200CL22 1Rx8 bellek

512 GB m.2 2280 NVMe SSD

45Wh batarya

135W Slim adaptör

4-bölge RGB TR klavye

ayrıntılı özellikleri için psref sayfası:

https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad/IdeaPad_Gaming_3_15ACH6?M=82K200K3TX

kasım 2021 tarihinden itibaren 2 yıl garantisi devam etmektedir, hepsiburada'dan alınmıştır, faturası, kutu içeriği mevcuttur, herhangi bir sorunu yoktur. kozmetik olarak da gayet temizdir sıfırından farksız diyebilirim.

normalde cihaz freedos olarak ve single channel 8 gb ram ile geliyor. fakat bu cihazda windows 10 pro kurulu (11'e yükseltilebilir), tekrar kurulumda aktivasyon istemez, lisans ile uğraşmazsınız. 

yükseltme amacıyla iki adet 8 gb 1Rx8 bellek alınıp takıldı, bunların da faturası mevcut. toplam 16 gb ve dual channel olarak sorunsuzca çalışıyor. üstünde gelen bellek pek iyi olmadığı için (1Rx16 geliyor) yanına 8 gb daha eklenip dual channel çalışsa bile işlemci performansını kısıtlayacağından bu şekilde yaptım. belleklerin model kodu jm3200hsb-8g'dir, transcend'in sitesinden özelliklerine ulaşabilirsiniz. cihazdan çıkan 1Rx16 8 gb bellek de mevcut onu da vereceğim garanti için gerekirse diye.

https://www.transcend-info.com/product/module/ddr4/jm3200hsb-8g

soğutması gayet iyidir, aşırı ısınma kaynaklı performans kaybı vb. bir durum olmamaktadır. normal kullanımda ise fanlar sessizdir, çoğu zaman çalışmaz bile. ağır kullanımda ise haliyle fan sesi olmaktadır fakat rahatsız edici bir düzeyde değildir. cihazın iç kısmını merak edenler alttaki linkten inceleyebilirler.

https://laptopmedia.com/wp-content/uploads/2022/04/internals-7.jpg

kendi fotoğraflarını eklemeye gerek duymuyorum çünkü dediğim gibi kozmetik olarak gayet iyi, alıcıya detaylı olarak fotoğraflarını yollarım.

takas yoktur. ankara içi elden, ankara dışı için kargo olur. taksit için dolap üzerinden ilan açabilirim.

fiyat 10 bin TL'dir.

Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 (FHD 120Hz/GTX 1650/5600H/16GB/512GB SSD) - Nakit/Taksit

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Cihazın sıfırı koyduğunuz fiyattan 500tl pahalı sadece, o farkı da 3-5 gün sıcak fırsatları takip ederek kapatabilir hatta daha ucuza bile getirebilir almak isteyen biri. Nasıl böyle fiyata ilan açıyorsunuz burada bir türlü anlam veremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • management inf systems kullanıcısına yanıt

Muhtemelen sizin baktığınızda sadece 8gb ram vardır. Freedostur. Ayrıca 0 alınan bilgisayarlardan çekinir olduk. Ölü piksel sorunu çıkabiliyor ve bazı firmalar bunu kusur bile saymıyor. İhtiyacım olsa bu şartlarda alırdım. Ayrıca 11250 liraya nerede satılıyormuş merak ettim Türkiye'de.

• management inf systems kullanıcısına yanıt

benden önceki yorumda yazıldığı gibi bu ürün freedos ve single channel 8 gb ram ile geliyor. ayrıca gelen bellek 1Rx16 çıkıyor. benim taktıklarım 1Rx8. cihazın üstünde hiç ram yokmuş gibi iki adet bellek alıp taktım. ilanda da belirttim önce durumu anlayıp sonra yorum yapsaydınız keşke.

• ilan günceldir. cihazı formatlayıp kutusuna kaldırdım, kullanıma hazır durumda, windows 10 pro kurulu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.