Şimdi Ara

Satılık Kutup Okçusu Varus kodu (Güncel) (Satıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar .Pax east etkiliğinde dağıtılan yabancı arkadaşımdan aldığım sadece tr sunucusu için satılıktır.Tanesi 400 rpdir .Daha önceden sattığım Beetle Juice ve Escape_454 adlı kullanıcılara sorabilirsiniz
    Edit : Elimde bulunan 1 adet velkoz kodunu JarLewiS aldı kullanıcı satmış bulunuyorum.Şuanlık elimde kod kalmadı fakat arkadaşım yine gönderecektir.Gönderdiğinde editleyeceğim
    Edit2: Yabancı arkadaşım 2 kod daha göndermiş bulunmakta 1 tanesini Rasqutin adlı arkadaşımıza sattım.1 kod kaldı pm atabilirsiniz
    Edit3: Arkadaşlar Velkoz kodlarının süresi geçtiği için kullanılamamaktadır.Geçen seneki Pax east etkinliğinden kala 1 adet Kutup Okçusu Varus kodum bulunmaktadır.Denenmiştir çalışıyor ve tr sunucusunda kullanılmamıştır.Çok nadir elime geçtiği için840 rpye veriyorum.
    Edit4 : Kod facebook üzerinden satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonherk -- 14 Mart 2015; 18:31:27 >

• Dostum nickini yaz 3 gün sonra maaşımı alıyorum rp çekicem atarım 400 rp yada kutu
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonherk

selam arkadaşlar .Pax east etkiliğinde dağıtılan yabancı arkadaşımdan aldığım sadece tr sunucusu için satılıktır.Tanesi 400 rpdir .Daha önceden sattığım Beetle Juice ve Escape_454 adlı kullanıcılara sorabilirsiniz

Elinde baska kodlarda varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım sıkıntısız alışveriş yaptık. Güvenebilirsiniz. Bu arada kodu sadece TR de kullandım bilgin olsun, başka serverlarda bana verdiğin kodu kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetle Juice -- 12 Mart 2015; 21:44:36 >
  • Malesef totem kodu vardı 2 tane onlarıda sattım :/
  • Belirteyim kodun diğer sunucularda garantisi yoktur.Yani diğer sunucularda kullanılmış olabilir .Sadece tr de geçerlidir.
  • Kardes 840 rpye baska bi kod bulabilirmisin yaninda
    Edit:Bulamazsan haftaya 840 rp koduna 2 tane verirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einar Solberg -- 12 Mart 2015; 21:55:12 >
  • Arkadaşlar Kodu aldım arkadaş güvenilirdir beni bilen bilir
  • hocam diğer kodlardan var mı elinde? arcade hecarim, riot graves, arcade mf gibi?
  • Malesef elimde şuan kod bulunmamakta ama arkadaşım en yakın zamanda velkoz gönderecektir.Sadece velkoz kodu atabilir arkadaşım.Malesef başka kodlar arkadaşımda bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonherk -- 12 Mart 2015; 22:09:44 >
  • Kardes 840 rpye baska bi kod bulabilirmisin yaninda

• Aldım arkadaştan kod, sıkıntı çıkmadı.Güvenilir arkadaş.
  • pm at son koduda ben alim :D bakim 400 RP ESN kodu veya YYG de aynı değerde başka bişi verebilirim
  • Elime 2 kod daha geçti arkadaşlar mesaj atabilirsiniz

• @jonherk az önce 1 kod aldım güvenli alışveriş
  • yahu milletin bedavaya aldığı kodlara para vererek alanlar var mı gerçekten? dün rastgele foruma bakarken denk geldi 2 tane kod kullandık. araştırmadık bile herneyse
  • Westte geçerliyse paypaldan alırım.
  • elimde 1 adet daha kod bulunmaktadır.
  • Kod hala satılmamıştır.
  • Akadaşlar şuan denedim kodlar hala çalışmaktadır.İnanmayanlar rastgele 1 kodu alıp deneyebilir .'
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.