Şimdi Ara

satılık i7 2600k + asus p8p67 pro + ses kartı + 8gb ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    sistem değişikliğine gidildiği için boşa çıkmıştır.

satılık i7 2600k + asus p8p67 pro + ses kartı + 8gb ramsatılık i7 2600k + asus p8p67 pro + ses kartı + 8gb ram
    satılık i7 2600k + asus p8p67 pro + ses kartı + 8gb ramsatılık i7 2600k + asus p8p67 pro + ses kartı + 8gb ram

ramler ve işlemcide hiçbir sıkıntı yoktur. işlemciyi herşey otomatik ayarda 105x45 = 4515 mhz de 55-65 derece arasında kullandım.

anakartın oc desteği harikadır. isteyen anakart hakkında buradan detaylı inceleme yapabilir.
    tek bir sıkıntısı var; anakartı bu forumdan aldım ve aldığımda ses kartı çalışmıyordu bunu göz önünde bulundurarak aldım.
    yıllardır kullandığım kendime ait ses kartı olduğundan ve anakart üzerindeki ses kartını hiç kullanmadığımdan bu bende sorun teşkil etmedi. anakartın yanında ses kartımı hediye edeceğim.

parçalar ayrı ayrı satılabilir. ancak fiyat sondur. LÜTFEN İNDİRİM TEKLİF ETMEYİN TAKAS DA DÜŞÜNMÜYORUM

anakart: asus p8p67 pro + creative sound blaster xv ses kartı: satıldı, kargolandı.
    işlemci: i7 2600k + soğutucu : satıldı
    ram : 2x 4gb= 8gb corsair vengeance 1600mhz ddr3 ram : satıldı

önceliğim ankara içi elden test edilerek alınmasıdır. (işlemci önce satılırsa test edecek işlemci getirmeniz gerekmektedir.)
    komisyonu eklenerek g.e.t açılır. kargo size aittir.

sorularınız için lütfen pm atın, mesaja cevap uyarıları bana gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcalper0658 -- 15 Nisan 2020; 17:15:29 >

• PM
  • Pm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.