Şimdi Ara

satılık honda jazz - 2011 i-shift (yarı otomatik) fun (üst paket) 30.800 km

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • araç 2011 model i-shift yarı otomatik şanzımana sahip ve fun (üst) donanım paketinde. 30.800 km'de. hem ilk sahibinin hem bizim 2. aracımız olması sebebiyle çok az kullanıldı ve çok iyi durumda. yedek anahtar ve kitapçıkları mevcut. park sensörü takılı. ses bağlantı jacki ve usb güç beslemesi mevcut.

jazz'ı bilmeyenler için B sınıfı araçlar arasında hacmen, sürüş keyfi ve donanım açısından muhtemelen en zengin araba. 8 adet airbagi (emsalleri arasında tek bunda var, çoğu C sınıfında bile yok) ve büyük cam tavanı var. arka koltukları dikine katlanıp eşya taşımaya uygun hale gelebiliyor (megane'a sığmayan ikea parçaları buna sığmıştı) . cam tavanı, hacmi ve ekstra özellikleri ile özellikle küçük çocuklu aileler için ideal bir araç. keyifle uzun süre kullanılabilir. sarfiyatı da iyi sayılır.

ilk sahibinden kalan 4 tramer kaydı var. (990, 423, 1139, 3096 TL) üzerinde ufak park çizikleri var ancak önemsemediğim için rötuşlattırmadım. fotoğraflarını atabilirim.

ihtiyaç fazlası olması sebebiyle satılıktır. 51.500 TL istiyorum. takas düşünmüyorum. donanım haber üstünden mesaj ile ulaşabilirsiniz, gün içinde dönüş yaparım. araç istanbul'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.